یادداشت از باربادوس – داستان از اتصال و تاریخ مشترک

[ad_1]

در اوایل دهه هشتاد اواخر موسیقی کشور خواننده/ترانه سرا جان دنور نوشت: a love song شانگهای با نام نسیم. دنور نوشت: این آهنگ را برای همسرش آنی در طول یک ماه تور از طریق چین است. مناقصه از آلبوم به یاد ما چگونه ما متصل هستند بدون در نظر گرفتن که در آن ما بر روی این سیاره و تفاوت های بسیاری است که ما را تقسیم. و ماه و ستاره ها هستند آنهایی که شما ببینید; این همان خورشید در آسمان صاف; و صدای خود را در گوش من مانند بهشت به من; مانند نسیم در اینجا در شانگهای.

با دنور شعر در ذهن من تأمل در مفهوم اتصال آن را به عنوان مربوط به زندگی انسان در این سیاره و گستره وسیعی از جهان است که ما را احاطه کرده. ما متصل می شوند از طریق خون, دوستی, جغرافیا فرهنگی, روابط, تاریخی, حوادث, ماه و ستاره در بالا و هوایی که تنفس می کنیم. ما از طریق ما شباهت ها و تفاوت های ما. یین و یانگ و خوب و بد و سیاه و سفید; تنوع ضروری است برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

مطالعه فیزیولوژی در طبیعت تمرکز جداگانه و در عین حال مرتبط با سیستم های مانند موجودات ecologies و حتی تمام جوامع; این سیستم به هم پیوسته از طریق یک مجموعه حلقه بازخورد با لایه های متعدد از ناهمگن تعامل اجزاء. هر سیستم دارای پتانسیل در اثر تغییر در دیگری. حتی ظریف ترین عمل می تواند منجر به تحول چشمگیر در سراسر لایه های متعدد و سیستم های. تعالیم ذن بودیسم حفظ وجود دارد که جهانی مسیر روشنگری – حالت مراقبه تمرکز حواس و حضور – که متصل به همه چیز زندگی به هر یک از دیگر.

تنوع ما متصل از طریق سنت های غنی مجزا فرهنگ ها و داستان های جذاب برای به اشتراک گذاشتن. جمعی آگاهی اجتماعی تمایل به غفلت از روابط است که ما متصل به نفع تفاوت که tear us apart. گلدان ذوب به ما کمک کند به ماندن متصل در حالی که gentrification می فاستر جهل. کارولینای جنوبی Lowcountry این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از آنچه ما می دانیم و عشق مورد Lowcountry از معماری به مزارع و گویش و آشپزی را می توان ترسیم به ما کارائیب اتصال و در عین حال برای کسانی از ما که زندگی و کار در اینجا داستان گم می شود در میان نوار مراکز franchises و برش کوکی جوامع است.

در 1670 اولین گروه از کشاورزان و بردگان تنظیم بادبان از Speightstown در شمال باربادوس فرود در البمارل نقطه بر روی اشلی رودخانه که در آن مستعمره بریتانیا از چارلز Towne حل و فصل شد. با آن فراموش نشدنی خط ساحلی زیبا و آرامش خوشبو نسیم, خیابان چکیدن با شاخ و برگ سرسبز گرمسیری کلاسیک تک خانه ها به نمایندگی از تمام رنگ های رنگین کمان و Gullah گویش – مشتق شده از غرب آفریقا – این غیر ممکن است به انکار است که قلب و روح کارائیب هنوز هم اجرا می شود از طریق چارلستون رگ.

نام مانند Gibbes, Yeamans, دریتن و منچستر در حال یادآور چارلستون کارائیب ریشه به عنوان چارلستون حل و فصل شد در بخش فارسی – متولد Barbadian کشاورزان و بردگی آفریقایی. آنها به ارمغان آورد به ما کشت و زرع سیستم که شد حیاتی از چارلستون اقتصاد تا پایان جنگ داخلی ، توماس دریتن و خود چپ باربادوس برای چارلز Towne و تاسیس ماگنولیا کشت و زرع در سال 1679. این دریتن خانواده متعلق به اموال بعد از 300 سال. در آغاز انقلاب آمریکا در سال 1775 ماگنولیا در اوج فصل کاشت برنج. چند دریتن پسران درگیر جنگ با ویلیام هنری دریتن در نظر گرفتن نقش پیشرو. در سال 1779 به کشت و زرع بود غارت انگلیسی عمومی آگوستین Prevost. جان دریتن فرار از کشت و زرع با خانواده خود را دچار تشنج و مرگ او در حالی که عبور از رودخانه کوپر.

زمانی که من و همسرم بازدید هلو و آرام در نوک جنوبی از باربادوس چند ماه پیش کارولینای-باربادوس ارتباط بود به آسانی آشکار است. در خروج ما بعد ما احساس متاسفم برای یک خانواده از تورنتو به عنوان آنها آماده خود را برای بازگشت به دمای بسیار سرد در حالی که تنها یخی انفجار که در انتظار ما بود و یکی از داخل خود ما فریزر. شاید این نسیم گرم شناور دریا, گل های گرمسیری و زمرد کف پراکنده مانند rainbow sprinkles یا حس آرامش پوشاند من بدن و روح است که به من یادآوری چارلستون است. ما مدیون خیلی از این هدیه به مهاجران اولیه از باربادوس و بازماندگان آنها که مبارزه برای خیلی سخت برای ما استقلال braving عناصر به بافت های زیبا و جدید پرده نقش دار از موضوعات اصلی خود را با شکوه جزیره خانه.

هلو و آرام است جذاب و بی ادعا. انگلیسی صاحبان Adrian و مارگارت Loveridge ایجاد کرده اند گرمسیری پناهگاه که در آن ظرافت ساده در دیدار از زیبایی های طبیعی و خود داستان است که یکی از شور و شوق و عزم و اراده. پس از 42 سال مشغول به کار در صنعت گردشگری, Adrian بود در بد نیاز به یک تعطیلات. او شگفت زده همسرش مارگارت با سه هفته سفر به باربادوس, که در آن زن و شوهر, اجاره اتومبیل و کاوش در این جزیره است. زمانی که آنها پا بر روی زمینه هلو آرام الهی جرقه مشتعل شد. آنها هر دو می دانستند که با وجود وضعیت ویران از هتل محل برگزار می شود یک نوع خاصی از سحر و جادو. آدریان توضیح داد که چگونه باور نکردنی مشاهده و سفید مور معماری صحبت کرد به او فوتی و فوری او را به بازگشت به بعد. “من باور دارم که ساختمان روح” آدریان اعلام کرد. پس از گذراندن چند روز در داخل خود گرمسیری واحه که در آن خوشبو نسیم هرگز ترک و دریای فیروزه تصادفات در برابر لبه های ناهموار از مرجان ها و صخره های ماسه سنگی افزایش مستقیم از دریا من درک دقیقا آنچه که او به معنای.

ظرف چهار روز پس از اول تنظیم پا در محل این زن و شوهر تصمیم به خرید هتل. مارگارت مرتب به فروش خانه اش در انگلستان در حالی که یک بانک وعده داده شده برای تامین مالی 90 درصد از خرید اما پس از آن کشیده شدند. بسیاری از مردم می خواهم که آن را به نام واریز حق مورد در اینجا. به جای یک زن و شوهر که هرگز حتی در نظر گرفته خرید یک هتل احساس کشیده به جایی که آنها نمی تواند تصور کنید ، آدریان نزدیک 27 بانک های مختلف شفاعت برای کمک قبل از پیدا کردن امداد در بعید ترین مکان – یک کسب و کار سابق رقیب تبدیل شده که ارائه شده به شناور ، در حال حاضر بیست سال بعد آنها همچنان به صورت بسیاری از چالش ها و موانع از کمبود مواد و لوازم در جزیره (Adrian اذعان می کند او را به انجام هر چیزی که برای یک خانه انبار) به تفاوت های فرهنگی در اخلاق کاری.

هلو و آرام ساخته شده بود در سال 1973 زمانی که یک ثروتمند کانادا استخدام زبان انگلیسی معمار ایان موریسون برای ساخت این هتل از رویاهای خود را. زمانی که صاحب اصلی سقوط شدید بدهی های قدیمی دریا کاپیتان به دست آورد محل در حراج. افسانه است آن است که این هتل قرار دارد اولین قمار که در آن نخست وزیر باربادوس تام آدامز لذت می برد رفاقت از آقایان و یک منبع ثابت از زنان زیبا. زمان Adrian و مارگارت به دست آورد و این هتل در سال 1988 هتل 17 ساختمان گسترش بیش از 4.5 هکتار در وحشتناک احتیاج به تعمیر. هر بام تا به حال به جای این استخر مورد نیاز نوسازی و با توجه به مارگارت محل بود “بیش از حد رشد و دوستش.” با وجود این چالش های مشترک زن و شوهر در یک چشم انداز مشترک و زندگی خود را اختصاص داده به تبدیل چشم انداز خود را به یک واقعیت است.

مارگارت و آدریان خدمات فلسفه منعکس شده است در صداقت خود را که در آن مهمانان خود را به کمک به نامحدود رم پانچ, آبجو, آب و سودا در طول روز در حالی که پیگیری های خود را تب. این است که تا بحال بهترین ارزش در این جزیره به عنوان Adrian و مارگارت زنده توسط فلسفه زیر قول و ارائه بیش از. 22 مهمان سوئیت تمیز و راحت است. بوفه صبحانه سبک ساده و رضایت بخش است اگر شما نمی ذهن های با زرق و برق دار پرندگان و ساکن دوستانه گربه رومینگ محل. در شام هستند و کلید کم, آرام و عاشقانه است. ما dined در تب و تاب بودن نرم از شمع با یک پتو از ستاره های چشمک زن در بالا. مارگارت ترویج سالم فهرست شراب است که برآورده خواهد شد حتی بیشتر انتخابی از خبره. شام منوی تغییرات روزانه با یک انتخاب از گوشت یا غذاهای دریایی. اکثر مواد تشکیل دهنده به صورت محلی رشد کرده با سس مرزه و نور و نان تازه پخته هستند به خوبی به ارزش اضافی کربوهیدرات.

نشسته با مارگارت به عنوان من به او گوش داستان من آرزو ما می تواند گسترش سفر ما فقط یک کمی طولانی تر است. “ما همه چیز را ما باید به این ملک و وجود چالش ها من هنوز هم معتقدم در زیبایی از این محل است.” مارگارت نگاه کردن به دور به عنوان اگر تأمل در بیست سال گذشته از زندگی او که در بسیاری جهات به عنوان دندانه دار و بی رحم به عنوان سنگ صخره ها احاطه شده است که لبه دریا قبل از ما. با هکتار از لیمو ترش و گریپ فروت درختان انبوه از گل های گرمسیری و برای تلفن های موبایل از توفنده گشت و گذار من می توانم شروع به دیدن این محل از طریق مارگارت چشم و ارتباط با چشم انداز خود را. “ما در اینجا به یک مقدار زیادی از پول” مارگارت اعلام کرد. “تا زمانی که ما یک سقف بالای سر ما خوب غذا در معده و یک لیوان شراب در دست ما و ما خوشحال هستند و ما معتقدیم همان درست است برای مهمانان ما.”

من فکر کردم از خود من در چارلستون و تاریخ مشترک از کارولینای جنوبی Lowcountry و این شکوه جزیره کارائیب. من حدس می زنم که همه هر یک از ما واقعا نیاز من به خودم فکر – غذای خوشمزه با نسیم اقیانوس و مقدار زیادی از شراب خوب. همه ما متصل در بیشتر راه بیش از ما حتی متوجه و ما باید بسیاری از داستان های به اشتراک گذاری. من آغشته به زیبایی محیط اطراف برای یک لحظه نهایی و آماده برای یک سفر طولانی را در سراسر دریا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.