یادداشت از جنگل – خانه کشش در Tamarindo

[ad_1]

قبلی من در ستون من بررسی تأثیر قوی در یک محیط فیزیکی است در خلق و خوی دیدگاه و نگرش است. با من سفر اخیر نوشتن گردش هنوز هم تازه در ذهن من من لذت می برد تعمق به قدرتمند پویایی فرد-محیط زیست و انفعال با مقایسه و متضاد های مختلف هتل ها و استراحتگاه در روستاهای کوچک پاشیده در سراسر کارائیب و اقیانوس آرام در سواحل کاستاریکا است. من در حال انجام سفر از ویژگی های یادداشت از جنگل احاطه سه تن از بزرگترین احساسات در زندگی, سفر, نوشتن خلاق و روانی اکتشاف. پنج هفته سفر رهبری من در سراسر دو سواحل از طریق پنج روستاها و هشت هتل های مختلف هر کدام با تعریف ویژگی های منحصر به فرد من به عنوان ممکن است عبور از مرزهای ملی.

سفر من به پایان رسید در Tamarindo در شمال اقیانوس آرام سواحل این کشور که در آن من به مدت چهار شب در هتل کاپیتان Suizo یک جنگل بهشت در ساحل و پس از پنج شب در لوس التس ده اروس, کوچک, بوتیک هتل, واقع در کوه های مشرف با اقیانوس آرام. لوس التس ده اروس رتبه شماره یک هتل کوچک در کلمه با سفر مشاور. تأمل در زمان ما صرف وجود دارد, من به راحتی می توانید درک کنند که چرا. در لوس التس ده اروس توجه من جریان را به سمت داخل به عنوان من در آغوش زیبایی از سکون آرام و خلوت. در هتل کاپیتان Suizo من احساس خودم را در حال گسترش به بیرون در هماهنگی با ریتم جنگل و گستره وسیعی از دریا که من احاطه شده است. من در خواب به صدای امواج جلسه ساحل و شگفت زده در خام درندهخویی از جنگل است. من گل رز در اوایل با خورشید و آمیخته با بسیاری از موجودات که به اشتراک گذاشته محیطی.

هتل کاپیتان Suizo به نام به ذهن شعر از دایره زندگی و Hakuna Matata, مورد علاقه, آهنگ از برادوی ضربه شیر شاه. من اینجا منعکس ما شکننده و سیاره زیبا که در آن همه موجودات زنده متحد از طریق پیچیده ارز از منابع طبیعی است. پس از ورود به لابی در کاپیتان Suizo من بلافاصله استقبال گرم از فرانسیسکو با بچه ها آلیس و سوفی در دو. در علاوه بر این به بسیاری دیگر از توابع مهم یکی از فرانسیسکو وظایف اصلی در این هتل برای تغذیه پرورش و حفاظت از دو ساکن نوزاد میمون. سوفی استراحت در بالای سر خود را کوچک humanlike انگشتان بتواند خود را ضخیم تپه از موهای سیاه مجعد, در حالی که آلیس بیشتر ترسو از این دو مسالمت آمیز خود را در آغوش خیال پناه میبرند در یک پتو.

آلیس پیدا شد بدون دم است و این مایه تاسف است پس از مادر او را نابهنگام برق – یک پدیده همه بیش از حد معمول در Tamarindo زمانی که میمون زوزه کش صعود در سراسر سیم های برق. یک بچه میمون بدون دم چهره بی رحمانه مانع به عنوان دم جدایی ناپذیر ابزار مورد استفاده در کوهنوردی و تحرک است. کاپیتان Suizo نجات آلیس در مراحل ابتدایی. او شیوه بالا رفتن از او با سوفی و دو در حال رشد قوی تر و با اعتماد به نفس بیشتر و با گذشت هر روز. سوفی داشت مبارزه به تنهایی در مرکز شهر Tamarindo. لاغر و دچار سوء تغذیه سوفی ارائه یک مثال خوب از این مخمصه میمون زوزه کش هنگامی که جدا از گروه خود است. سوفی و آلیس توسعه پایدار پیوند, و تکیه به شدت بر یکدیگر برای بازی و همراهی است.

چنین بود که من خوش آمدید در کاپیتان Suizo که در آن راکون استراحت در تخت در لابی و سنجاب ناهار خوردن موز و iguanas سالن استخر. کاپیتان Suizo استقبال همه موجودات وحشی و بزرگ و کوچک و سالم و بیمار به محافظ خود را در برابر. این بود که در واقع قصد سوئیس صاحبان که چشم انداز مستلزم سازگار با محیط زیست آگاهانه هتل ساحل که در آن انسان و حیوانات زندگی می کنند با هم در هماهنگی. من هرگز دیده می شود یک راکون نشستن در دامان یک انسان و یک میمون با یک پرستار یا یک گربه در حال بازی با یک راکون است. که تا من وارد جهان مسحور از کاپیتان Suizo.

صاحبان کاپیتان Suizo زندگی می کنند پس فلسفه: “ما به ارث می برند این سیاره از پدر و مادر ما, اما ما در حال قرض گرفتن آن را از فرزندان ما است.” هنگامی که یک درخت سقوط کرد و با تعجب در مقابل هتل در مارس 2006 میمون خود را از دست داد پل طبیعی است که به آنها اجازه ورود به هتل منطقه آنها را مجبور به عبور از جاده خطرناک است. در آن زمان چهار تلاش اما صاحبان در نهایت موفق به ساخت یک جایگزین پل که میمون ها با استفاده از امروز. اولین میمون پل متولد شد. این روح کاپیتان Suizo.

همیشه وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد در لابی کاپیتان Suizo. شاید آن زمان تغذیه برای آلیس و سوفی دوستانه راکون با بهره گیری از اواخر شب میان وعده و یا خانم های زردآلو رنگی گربه, همچنین شناخته شده به عنوان “ملکه” lounging در بالای میز پذیرش در حالی که سیبو خوش تیپ, گل میخ, گربه تعقیب geckos و ملخ. زمینه کاپیتان Suizo سرریز با حیات وحش و برای تلفن های موبایل از جنگل پر جنب و جوش هستند و فریبنده. روشن است که صاحبان دستچین کارکنان خود را به منعکس کننده عشق خود را از وحشی; و هر عضو دارای یک علاقه برای حیوانات و یک داستان برای گفتن در مورد این شمار از موجودات که گذشت را از طریق درب هتل. وجود داستان Brocholina آشپز سه رنگ گربه که روی محبت به عنوان گارفیلد چرا که او را دوست دارد به خوردن و خوابیدن و زنده معشوق راکون بود که دوستانه از هر گربه و به طرز مرموزی ناپدید شد یک روز. افسانه است آن زنده بود آرزو های بسیاری را با توجه به گلهای طبیعت و در نتیجه به سرقت رفته بود از هتل زمینه.

پس من اقامت در هتل کاپیتان Suizo من منتقل شده به لوس التس ده اروس برای صفحه اصلی کشش از سفر من. صاحب لوس التس ده اروس به وضوح دارای یک نوع خاص از استعداد; مرد ایجاد سحر و جادو خالص از طریق یک سرویس فلسفه است که برگ های مهمانان بدونم که اگر کارکنان نهان. در لوس التس ده اروس کارکنان پیش بینی و تحقق نیازها و خواسته ها از مهمان قبل از مهمانان حتی متوجه آن نیاز دارد وجود دارد. شاید دلیل این است که صاحب احترام و رفتار خود را از 28 عضو تمام وقت کارکنان مانند خانواده و کارکنان در رفتار مهمانان همان راه است.

شکل نعل اسب پنج اتاق و ویلا در اطراف یک بی نهایت زیبا لبه استخر مشرف به اقیانوس آرام و اطراف آن جنگل که در آن نورد کوه های سبز محو دودی آسمان است. وجود میمون زوزه کش در درختان قورباغه ها و مارمولک رومینگ محل زمزمه پرندگان و خوشه های سرسبز گرمسیری گل. تسکین دهنده حس سکون نفوذ محل آرامش ذهن, بدن و روح. تصور کنید که پنج اتاق هتل با 28 زمان کامل کارکنان! کارکنان نسبت به مهمان اجازه می دهد تا به صورت بسیار شخصی و خدمات توجه ترک مهمانان احساس فوق العاده نازپرورده و راضی است.

وجود دارد خیره کننده در فضای باز ورزشگاه و آبگرم در سطح جهانی. Osa ساکن سگ برخوردار پارس در میمون ها و همراهی مهمانان در معروف ساعت های طولانی راه رفتن حلقه در اطراف منظره و پر از تپه hotel grounds. بهتر است به این پیاده روی در صبح زود, قبل از خورشید می شود بیش از حد قوی و Osa بازنشسته برای اواسط صبح چرت زدن. ما در طول پنج شب اقامت در لوس التس ده اروس ما هرگز هنگامی که احساس می کنیم اقامت در یک هتل نسبتا ثروتمند از دوستان در خصوصی و مستغلات. وعده های غذایی در یک جامعه بزرگ جدول در فضای باز ناهار خوری منطقه مشرف به استخر و اجازه می دهد مهمان به تعامل و توسعه پایدار اوراق قرضه.

آن است که واقعا قابل توجه چگونه یک سفر تجربه می توانید تغییر دهید تا به طور چشمگیری بر اساس یک هتل خاص را به محیط شخصیت خود کارکنان و مهمانان و ریتم و نبض اطراف آن ایجاد کرد. تجربیات من در کاستاریکا بودند عمیقا غنی سازی و روح خود را افزایش. مانند کشتی های در حال عبور در شب من عبور مسیرهای با بسیاری از فوق العاده روح در طول سفر من – مردمی که من را همیشه به یاد داشته باشید اما به احتمال زیاد هرگز دوباره.

وجود دارد فرانسیسکو میمون نگهدار در هتل کاپیتان Suizo که لبخند ذوب قلب من و جسی پیشخدمت زن در بادام و مرجان رفت و آمد مکرر با تاریکی چشم پر از احساسات و قدردانی برای زندگی را ساده ترین لذت های. وجود خوزه راننده از Rosa Blanca که صحبت از ارزش های خانواده و الیزابت کوچک استرالیایی که دچار قطع ارتباط با او تنها دختر و سفر در جهان به تنهایی یاد من از خودم در او ارزشمند تنهایی. زن سبک و جلف گربه ولگرد که نشسته در کنار من یک روز بارانی در پلیا Guiones ارائه شده همدم که من در نهایت نوشت: اولین فصل از اولین رمان. وجود دارد والری, رقص طراح رقص از شهر نیویورک به دنبال پاسخ در مورد زندگی و عشق و بندگی طلاق زن از فرانسه که به من آموخت که همان زبان است نه یک پیش نیاز برای دوستی. دیوید فروتن روانشناس از لندن که قرار دادن دیگران اولین و خود دوم ارائه تعریف و ستایش در حالی که به حداقل رساندن خود را خیره کننده موفقیت است. این منحصر به فرد و رنگارنگ روح تشکیل ملیله سفر من و خاطرات من از آن زمان ما به اشتراک گذاشته شده را برای همیشه زندگی می کنند در داخل قلب من است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *