یک بررسی از سحر رفت و آمد مکرر و Mii Amo آبگرم در AZ

[ad_1]

اگر شما به دنبال لوکس و آرامش یکی از ایالات متحده, زیبا ترین و محبوب ترین استراحتگاه و چشمه های معدنی اتفاق می افتد به سحر رفت و آمد مکرر و Mii Amo آبگرم. آن است که واقع در آریزونا آریزونا که در آن شما نه تنها لذت بردن از و آبگرم بلکه زیبایی از سنگ قرمز همه در اطراف شما. آن را کاملا احاطه شده توسط باور نکردنی سنگ قرمز در بوینتون دره و شما ناهموار عظمت به عنوان به خوبی به عنوان لوکس در هنگام مراجعه به این رفت و آمد مکرر.

رفت و آمد مکرر است که حدود 110 کیلومتر دور از شهر فینیکس واقع شده است و در 70 هکتار از زمین تا به ارائه یک محیط بزرگ. با امکانات رفاهی که در حال adobe casita سبک شما لذت بردن از راحتی و لوکس در این رفت و آمد مکرر. اموال نیز هم مرز با Coconino جنگل ملی نیز هست.

شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد از خود راضی گرما از سحر رفت و آمد مکرر و Mii Amo آبگرم در ارتفاع 4600 فوت است. شما راحت خواهید بود و حتی در طول تابستان است. رفت و آمد مکرر است پنهان در واحه زیبا. آبگرم ارائه شده است که با شکوه و منطقه سدونا در نظر گرفته شده است به یکی از بهترین شفا مکان در جهان است.

نه تنها این رفت و آمد مکرر ارائه یک گزینه عالی برای زوج ها و خانواده ها است, اما آن را می سازد اجرایی عقب نشینی به عنوان به خوبی. وجود دارد, هوای آزاد, patios و اتاق کنفرانس در دسترس برای کسانی که در خلوت و یا جلسات کسب و کار.

در سایت قرار گرفته است Yavapai رستوران فراهم می کند که خوشمزه جنوب غربی مواد غذایی است که شما لذت ببرید. سپس شما باید رسمی Gabo رستوران است که شما لذت ببرید و همچنین. اگر شما بچه ها در طول های مختلف وجود دارد برنامه های کودک. اردوگاه Coyote فراهم می کند فعالیت های صنایع دستی و بیشتر برای بچه ها در حالی که شما وجود دارد.

وجود دارد انواع مختلفی از فعالیت های بزرگ است که شما می توانید لذت بردن از در حالی که شما در سحر رفت و آمد مکرر و Mii Amo آبگرم. آنها با ارائه دوچرخه سواری در کوهستان, گلف, پیاده روی, بالن سواری, تورهای دوچرخه سواری, خرید, زمین تنیس و بیشتر. لذت بردن از رفتن به تئاتر و یا بررسی برخی از موزه ها که در این منطقه هستند.

مهم نیست دلیل خود را برای بازدید از منطقه سدونا آن است که آیا کسب و کار و یا لذت بردن شما مطمئن برای لذت بردن از خود دولت در این رفت و آمد مکرر. اتاق ها بزرگ هستند و دوست داشتنی و شما باید تمام لوکس و راحتی است که شما همیشه می تواند از خواب. کارکنان دوستانه و مفید و شما هم از زندگی خود را.

قیمت متفاوت خواهد بود بسته به نوع بسته بندی و اتاق شما نیاز دارید. قیمت ها نیز می تواند متفاوت باشد بسته به زمان از سال که شما سعی می کنید با رزرو در این رفت و آمد مکرر. مطمئن شوید که شما کتاب را در پیشبرد برای دریافت تسهیلات است که شما واقعا می خواهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.