یک تعریف گسترده برای سلامتی صنعت: آیا واقعا ارزش حدود 4 میلیارد ؟

[ad_1]

سازمان ملل متحد ‘2016 دنیا شادی گزارش’ می یابد که ایالات متحده در رتبه افسرده 85 در میان ملت ها وقتی که می آید به برابری در سلامت در میان شهروندان است. و در حال حاضر بیش از هر زمان کشور نیاز به بیشتر, روانی, سلامتی و راه حل های سلامتی بیشتر ارائه برای ‘دیگر 99 درصد…

سوزی الیس رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت جهانی موسسه سلامتی

مقدمه

Alvin Toffler مشهور 1970 مگا ضربه “شوک آینده” (شش میلیون نسخه به فروش می رسد) نوشت:

یکی از تعاریف سلامت عقل توانایی بگویید R-E-A-L از غیر واقعی. به زودی ما نیاز به یک تعریف جدید.

من اعتراف Toffler نیست سرمایه گذاری “R-E-A-L” چهار حرف است که من آمده ام به این باور نمایندگی بهترین کیفیت از سلامتی مفهوم, اما نقل قول واقعی است, با این حال. او که نوشتن. به نظر می رسد راه اتصالات به منظور بالا بردن موضوع تعریف سلامتی و مهم تر ارزیابی آنچه در آن باید به دنبال دارد.

هیچ واحد جهانی پذیرفته شده تعریف از سلامتی نیست حتی در میان کسانی که چند که ترویج آن حرفه ای و یا زندگی در یک شیوه ای در نظر گرفته سلامتی پسند. خوب است. هیچ فرمانروای مقتدر است که می تواند چنین کاری بکند. در عوض ما باید بسیاری از تعاریف. برای اولین بار وجود دارد این است که تعریف من است که بهترین و کاملا بزرگ است و باید توسط همه پذیرفته. در حالی که من مخالف نمایش از احکام دهگانه موسی در دادگاه مراحل و یا دولتی دیگر فضاهای, من نمی توانید ببینید هر گونه آسیب در داشتن ذوق پلاک از سلامتی تعریف در چنین مکان مربع و همچنین کلیساها که برای ماده. چه کسی می شی ؟

واقعی, سلامتی, آدرس, دلیل سرزندگی ورزشکاری و آزادی. در این ابعاد پنج عنصر خوبی است که گالوپ اقدامات سالانه: هدف زندگی اجتماعی و تعامل مالی و امنیت در جامعه حس و سلامت جسمی. واقعی سلامتی همچنین شامل بسیاری از عناصر دیگر که عامل به کیفیت زندگی است. با توجه به آخرین نظرسنجی گالوپ ارزیابی اگر شما در آمریکا زندگی می کنند بهترین زندگی در هاوایی #1 نه غرب ویرجینیا #50. افسوس که بسیاری زندگی می کنند که در دومی زیادی ندارد و انتخاب آنها باید مبارزه بالادست به سوی سلامتی, بدون, بسیار, حمایت محیط زیست جزر و مد.

اما همانطور که اشاره شد مال من است نه اولین و یا تنها تعریف از سلامتی. Halbert L. دونن ایجاد شده تعریف اول که تحت تاثیر بسیاری از کسانی که به دنبال. دکتر دان توصیف سلامتی به عنوان یک تغییر روند جایی که یک حرکت رو به جلو به سمت بالاتر پتانسیل عملکرد). دکتر جان تراویس پس با در نظر مفهوم در جایی که افراد پیشرفت در سلامتی سیستم انرژی در طول یک زنجیره از بیماری نسبت به 12 بعد از خوب بودن). احتمالا بیشتر به طور گسترده ای به تصویب رسید که Hettler/NWI مدل جایی سلامتی است دیده می شود به عنوان یک آگاه خود پیوسته در حال تحول و تکامل در طول شش ابعاد… blah blah blah.

تعاریف متعدد را به دنبال نوشته شده توسط تقریبا همه کسانی که تا کنون با حضور ملی سلامتی در کنفرانس نوشت و یا خواندن یک کتاب در سلامتی و یا به دنبال ترویج یک محصول, کسب و کار, مرکز یا درمان یک نوع و یا دیگری. مثل خودم بیشتر سلامتی تعریف نویسندگان یک صفحه را از کلیسای کاتولیک اصرار دارد که ایشان یکی درست بيان سلامتی. خوب همه آنها نمی تواند درست باشد چرا که آنها متفاوت است و علاوه بر آن بیش از حد در اوایل بازی به تعمیر بر هر یکی را به عنوان بهترین. و علاوه بر مودب نیست. ما همیشه باید مودب باشد.

اگر من به کانال درونی من تهمت, من می خواهم بگویم همه آنها خورد به جز من. باور من – بازنده است. مجموع فاجعه است. غم انگیز است. کج. این کار به اصطلاح تعریف نویسندگان. رقت انگیز است. خوب نیست. خسته کننده است. بنابراین ناعادلانه است.

اما چرا باید این کارو کنم ؟ حتی اگر من تا به حال درونی تهمت رانندگی من برای رفتن پایین من می خواهم حداقل در نظر گرفتن جهت دیگر. اما من می خواهم به فکر می کنم من دیو درونی-کمتر بنابراین اجازه دهید من ادامه دهید. من کجا بود ؟

اوه بله تعاریف. بیایید شروع با یک تصویر بزرگ و در ادامه از وجود دارد.

جهانی سلامتی اقتصاد

یکی سلامتی, سازمان, یعنی, جهانی موسسه سلامتی (GWI) تولید سالانه یک سند در مورد روند در سلامتی بر اساس تحقیقات در ده بازار. این GWI نیز فراهم می کند خود را تعریف جهانی سلامتی میباشد. از جمله ده متنوع بخش های در نظر گرفته شده سلامتی گرا در آن ادعا می کند که سلامتی در سراسر جهان است که یک صنعت با ارزش $3.72 تریلیون.

مرسی. چه کسی می دانست ؟ این گزارش ارزش خواندن سلامتی مروج علاقه مندان و دیگران علاقه مند در سلامتی به طور کلی و بازارهای متنوع شناخته شده است.

در گزارش گنجانده شده داده ها در بیست و ملی بازار برای سلامتی سفر آبگرم و سلامتی محل کار. پیش بینی شده برای نرخ رشد. در نظر گرفتن این یافته ها:

* چین ساخته شده است بزرگترین سود (بیش از 300 درصد) در سلامتی گردشگری درآمد.

* آمریکا #1 – “سلامتی ملت!” (شما می توانید حدس بزنید که در واشنگتن استقبال خواهد شد که!)

* پنج بازارهای کلیدی که داده ها تجزیه و تحلیل در ایالات متحده در حال سلامتی گردشگری آبگرم صنعت, محل کار, سلامتی, سلامتی املاک و مستغلات و حرارتی/چشمه های معدنی.

* رده “سلامتی سفر دلار صرف” نشان می دهد که ایالات متحده با تولید سه برابر بیشتر سلامتی گردشگری صرف از دومین بازار آلمان است.

* آبگرم بخش است که بزرگترین در تمام بازارهای جهانی و در اینجا بیش از حد ایالات متحده را به خود جذب درآمد نسبت به آینده کشور چین است.

* از سال 2013 تا سال 2016 1,569 اضافی چشمه های معدنی باز در امریکا است.

محل کار و شیوه زندگی بازارهای املاک و مستغلات

درآمد جریان در محل کار در بازار ایالات متحده تخمین زده می شود $43.3 میلیارد دلار است. کارفرمایان صرف $14.4 میلیارد دلار سالانه بطور قابل توجهی بیشتر از ژاپن ($3.4 میلیارد دلار) و آلمان (3.1 میلیارد دلار) بعدی بزرگترین بازارهای. این است تعجب برای پیدا کردن با توجه به اینکه بهداشت و درمان (پزشکی) مراقبت در این کشور است که معمولا ارائه شده توسط کارفرمایان. بنابراین وجود دارد باقی می ماند شرکت های بزرگ انگیزه ای برای کاهش چنین هزینه ها و افزایش بهره وری.

این شیوه زندگی در بازار املاک و مستغلات شامل تجاری جهانی معاملات املاک مسکونی در مهمان نوازی و مخلوط با استفاده از دسته ها که ترکیب سلامتی عناصر. نمونه شامل اجتماعی و بهداشت محیط در طراحی, ساخت و ساز, خدمات, امکانات و/یا برنامه نویسی ، برای سال 2015 برآورد این بازار $118.6 میلیارد دلار است.

سلامتی روند در جهان از مغلوب ساختن پیشی جستن

چگونه ممکن است ما رئیس جمهور جدید را در سیاست ها و شخصیت تاثیر می گذارد این بازار از سلامتی ، GWI شناسایی پنج سناریو با توجه به و یا حداقل تحت تاثیر این عصر جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله افزایش در تعداد از ساختمان ها و پل ها و شهرها, رودخانه ها و خیابان ها تغییر نام داد و مغلوب ساختن پیشی جستن. این دیده می شود به عنوان مهم برای سلامتی کارآفرینان به دنبال بودجه فدرال.

شوخی کردم.

در اینجا اصلی ایالات متحده سلامتی روند به طور بالقوه تحت تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری شناسایی شده در این GWI گزارش:

* بسیاری از “روانی, سلامتی, برنامه نویسی” در هتل, سلامتی استراحتگاه چشمه های معدنی تناسب اندام استودیو محل کار و مدارس. (من فکر می کنم ما نیاز به چنین خروش قبل از تهمت اما در انتخابات خود را قطعا نشان می دهد که نیاز دارید.)

* چکه کردن سلامتی. نابرابری واکنش که افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید خواهد جرقه تعهد در صنعت به کمتر آشکار در مورد برنامه ها و خدمات را قادر می سازد که کاربران برای جلوگیری از هیجان انگیز حسادت همسایگان خود است. خوب است رهایی $300 شلوار یوگا و ریکی جلسات سلام, سالم, مواد غذایی, بودجه آبگرم مارک های, قیمت گذاری بر اساس درآمد و دیگر نقطه قیمت پایین تر طرح.

* تغییر در تمرکز سلامتی فرهنگ می شود بیشتر در “ذهن” از “بدن است.” اولویت برنامه نمونه هایی از محدوده مدیتیشن, خواب, سلامت و برنامه های جدید که در مسیر سلامتی روحی و استرس است.

* آن را پایین نگه دارید! (که این کاهش حجم لطفا.) سکوت به عنوان یک بیت از رهایی از جهان 24/7 ارتباط و فریاد میکشند اخبار/سر و صدا. به دنبال ارائه سکوت چشمه های معدنی “سلامتی صومعه در فضاهای مقدس و طبیعت” (سلام Deepak Chopra) و هتل ها/تفریحی با اتاق آرام/منطقه طبقه برچسب و دیجیتال کشتن سوئیچ. رستوران ها و سالن های ورزشی ، سالن مو فروشگاه ها و فرودگاه ها نه معاف از این روند است.

* سلامتی در خانه. بیشتر آمریکایی ها در شکل گیری خانه های خود را به سلامتی لانه یا پناهگاه. این اشکال چنین به عنوان “نصب روشنایی شبانه روزی به biophilic (معماری زندگی) طراحی شده است.” همچنین بسیاری از انتخاب برای زندگی در سلامتی متمرکز بر جوامع است.

* رشد در سلامتی بازار. در بخشی از این روند نشان دهنده انتظار اقتصادی downtowns را لغو ACA از دست دادن سلامت زنان برنامه ها و تورم هزینه های پزشکی به طور متوسط نزدیک به شش درصد در سال از طریق 2025. سلامتی بازارهای مالی را به عنوان سود بیشتر شهروندان به دنبال رهایی از این آشفتگی به ورزش/یوگا/مدیتیشن و دیگر سلامتی زندگی-غنی سازی انحرافات. سلامتی خواهد بود بخشی از سمت روشن به ناامنی های شایع در بیش از متصل جهان پر هرج و مرج.

خلاصه

سلامتی تعریف شده توسط GWI به عنوان “پیگیری فعال, فعالیت, انتخاب و سبک زندگی است که منجر به یک دولت جامع سلامت است.” با تعریف سلامتی اقتصاد را شامل صنایعی که قادر به مصرف کنندگان به عنوان سمبل سلامتی فعالیت و شیوه زندگی را به زندگی روزانه خود را” روشن جانبی برآورد سلامتی به عنوان یک $3.72 میلیارد دلار در بازار امکان پذیر شده است.

برای کسانی که در نوشتن تعاریف و به خصوص کسانی که ترویج سلامتی از یک نوع و یا دیگری در ایالات متحده و در سراسر جهان روند اطلاعات می تواند ارزشمند باشد. من به یاد داشته باشید که من چقدر از سود دو منی اسناد و مدارک که موجب سلامتی جنبش نیم قرن پیش. این دو گزارش شد و در سال 1974 “یک دیدگاه جدید در سلامت کانادایی” و 1979 جراح عمومی گزارش در ارتقاء سلامت و پیشگیری از بیماری ها تحت عنوان “افراد سالم است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.