یک راهنمای برای بازدید کنندگان کنوانسیون به اورلاندو

[ad_1]

شهر اورلاندو فلوریدا به دنیا معروف والت دیزنی جهان شماره یک جاذبه توریستی در ایالات متحده آمریکا است. اما نه تنها توریست دستگاه کشش; اورلاندو ارائه می دهد چندین مکان زیبا که باید برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. این که آیا آن را تاریخی و موزه های بزرگ پارک آب را به باغ یا رستوران کلاس اول, اورلاندو است که پر از مکان های به بازدید و ارائه می دهد هرگز یک لحظه کسل کننده.

اگر شما می آیند برای اورلاندو, کنوانسیون, سپس شما باید بدانید که شما باید مقدار زیادی از گزینه های که آن را به انتخاب خود را حمل و نقل از فرودگاه و یا خود را تسلیم. عمومی شبکه حمل و نقل در اورلاندو است که به درستی نگهداری و ارائه می دهد گزینه های مختلف به عنوان به خوبی. شما می توانید انتخاب کردن برای گرفتن یک تاکسی و یا در حال بارگذاری تراموا و اتوبوس و یا مربیان است که شما را به اورلاندو مرکز کنوانسیون با صلح از ذهن است.

همانطور که انتظار می رود هر سطح بین المللی شناخته شده و مقصد سفر را به خود جذب مردم از تمام جنبه های زندگی و با تشکر از والت دیزنی سحر و جادو پادشاهی تجارت گردشگری در اورلاندو پررونق تر از همیشه. از کارآفرینان مدیران کسب و کار به لذت جویان, اورلاندو, می توانید با تهیه کردن به همه. شما باید چندین گزینه یا گزینه های را وقتی که می آید به انتخاب که در آن شما خواهد تسلیم در طول سفر خود را به اورلاندو. مهم نیست که چه بودجه خود را اورلاندو کامل هتل که ملاقات مورد نظر خود را نیاز دارد و اکثریت آنها نزدیک به مراکز توریستی.

اگر شما احساس می کنید هتل ها در اورلاندو به نظر می رسد کمی بیش از حد برای شما, سپس با در نظر گرفتن بازدید از یکی از شهرهای نزدیک به اورلاندو است که شناخته شده به عنوان کیسیمی ، این شهر تنها چند کیلومتر دور از شهر شلوغ است و تعداد زیادی از هتل ها با قیمت مناسب هستند که از جیب دوستانه و که ارائه بسیاری از ارزش برای پول است.

با توجه به گزارش از اورلاندو/اورنج کانتی Convention & Visitors Bureau, Inc., اورلاندو به رسمیت شناخته شده است به عنوان دومین مقصد برای جلسات کسب و کار در جهان است. به عنوان یک ماده در واقع لذت و کسب و کار سفر را در مجموع حدود 32 میلیارد دلار در هر سال است. با وجود رکود اقتصادی وجود دارد و امید برای آینده کسب و کار در شهر اورلاندو. کنوانسیون بازار و همچنین به عنوان کسب و کار, همایش, همیشه برگزار شد در اورلاندو مرکز کنوانسیون و آن را در حال رشد است در محبوبیت هر روز به عنوان مرکز پاسخگوی نیازهای تاجران و شرکت های بزرگ. حتی هتل بزرگ سمت چپ در عرصه کسب و کار به عنوان هر و هر یک از آنها است که همیشه به روز رسانی امکانات خود را با دولت از هنر تجهیزات برای دیدار با خواسته ها و نیازهای کسب و کار و همچنین به میزبان جلسات کسب و کار.

اورلاندو قادر به در حال اجرا چندین کنوانسیون ها و جلسات کسب و کار به صورت همزمان به عنوان یک نتیجه از مرکز کنوانسیون و همچنین به عنوان به روز رسانی امکانات هتل در این شهر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.