10 باید بازدید از اماکن در بانکوک

[ad_1]

بانکوک است که بدون شک یکی از جالب ترین شهرستانها در جهان است. این شهر دروازه ورود به آسیای جنوب شرقی و کامل حمله به حواس. این محل که در آن شما احساس می کنید واقعا زنده با ترافیک پر شده خیابان ها و خیابان شلوغ طرف فروشندگان و بازار به یک فرهنگ غنی بودایی با معابد و مناظر را همراه با غذا و خرید. بانکوک است که همیشه در حال تغییر و شما می توانید هرگز حوصله اینجا. بسیار وجود دارد اما در اینجا 10 تا از بهترین ها را به شما آغاز شده است.

1. کاخ بزرگ و Wat Phra Kaew (معبد بودای زمردی)
اگر چه آن است که دیگر محل اقامت واقعی از خانواده سلطنتی, کاخ بزرگ است که هنوز هم مهم ترین محل در بانکوک و در واقع تایلند. واقع در سمت راست قلب از بانکوک کاخ grand مثال تایلند معماری و باید در این شهر است.

واقع در محوطه کاخ بزرگ است Wat Phra Kaew – مقدس ترین معبد در تایلند و یک چشم است که کاملا باید نه از دست رفته. معبد به زمرد بودا – مقدس ترین شی در تمام تایلند.

2. Wat Pho (معبد Reclining Buddha)
این معبد بودایی واقع شده است و نزدیک به کاخ بزرگ است و دیگر باید به دیدن معبد در بانکوک. نمادین ترین بخشی از این معبد بزرگ آن 45 متر طول خمیده بودا که در برگ طلا با مروارید موجود در آن ، مجتمع معبد نیز بسیاری دیگر از ساختمان های جالب و سلطنتی chedis به اکتشاف. Wat Pho نیز زادگاه سنتی تایلندی ماساژ.

3. وات آرون (معبد سپیده دم)
واقع در بانک ها از رودخانه چائو Phraya, Wat Arun می توان از فاصله دور. آن را خارج از غرفه را برای آن قد بلند و زیبایی تزئین شده prangs (برج) که تحت پوشش در پیچیده ظروف جزئیات. شما می توانید صعود به بالای برج به صورت یک نمایش بزرگ در سراسر بانکوک و معبد زیبا ترین در اطراف غروب آفتاب.

4. قایق سواری بر روی رودخانه چائو Phraya
چائو رودخانه Phraya بادها آن راه حق را از طریق قلب بانکوک و آن را بیش از فقط یک رودخانه – آن را مانند یک بزرگراه اصلی و همچنین بهترین راه برای گرفتن در اطراف شهر. کشتی و قایق دیگر اجرای بالا و پایین رودخانه در تمام طول روز و شب و این یک راه بسیار خوبی برای دیدن شهر. کشتی ارزان هستند اما شما همچنین می توانید قایق سواری و شب هم شام گشت.

5. بازار شناور
بانکوک است که شناخته شده به عنوان “ونیز شرق” با توجه به آن شبکه ای از کانال ها. بسیاری از بانکوک's کانال اصلی در حال حاضر ناپدید شده, اما, این رودخانه و کانال زندگی هنوز هم زندگی در نقاط مختلف شهر است. یکی از محبوب ترین جاذبه های اینجا بازار شناور که در آن فروشندگان فروش انواع چیزهایی که از قایق های خود را راست بر روی آب! وجود دارد مقدار زیادی از مختلف بازار شناور در بانکوک, ترین, واقع در حومه شهرستان. شما می توانید یک تور قایق از کانال ها و بازارهای مرکزی از بانکوک.

6. Chatuchak بازار آخر هفته
اگر شما عاشق خرید شما می رویم به عشق بانکوک. آن است که یک خریدار's بهشت است. شما می توانید به معنای واقعی کلمه هر چیزی که شما می توانید از فکر می کنم. یکی از بهترین مکان ها برای فروشگاه بانکوک's بزرگ بازار آخر هفته – Chatuchack بازار است. آن است که احتمالا بزرگترین بازار باز در تایلند و شما می توانید تمام روز را صرف در اینجا گم شدن در میان جزایر و جزایر از اصطبل و هنوز هم همه آن را ببینید. شما می توانید همه چیز در اینجا از لباس و کفش و کیف و کالاهای خانگی به تولید و سوغاتی.

7. Wat ساکت (طلایی کوه)
یکی دیگر از زیبا بودایی معبد برجسته از Wat ساکت است و آن را ساخته دست انسان “کوه” است که شما می توانید صعود به بالا برای نمایش های شگفت انگیز از بانکوک. وجود دارد طلایی طور کامل در بالای صفحه نمایش می توانید't تواند ضرب و شتم.

8. مرکز خرید MBK
اگر شما ترجیح می دهند به مرکز خرید تجربه به بازارهای MBK بهترین مکان برای رفتن. این یک بازار است, اما آن را نیز به عنوان یک داخلی در بازار با آسایش و تهویه مطبوع. این مرکز خرید است که درست در مرکز بانکوک و آن بزرگ است.

9. محله چینی ها
بانکوک's محله چینی ها واقع شده است همراه Yowarat جاده و یکی از بهترین است که شما را پیدا خواهد کرد. در اینجا شما'll جالب بازار و معابد و مقدار زیادی از مواد غذایی شگفت انگیز گزینه های.

10. غذا خیابان
بانکوک یکی از بزرگترین “مواد غذایی” شهرهای جهان و بهترین جای معتبر (و خوشمزه) مواد غذایی تایلندی است که در سمت راست خیابان. You'خواهید دید کمی سمت خیابان فروشندگان و رستوران راه اندازی در سراسر شهرستان به خصوص در شب. Don't ترس به آن را به خصوص اگر وجود دارد بسیاری از مردم در غذا خوردن وجود دارد. خود را tastebuds شما آن را دوست دارم.

این 10 چیز باید به شما را مشغول نگه دارید برای اولین سفر خود به بانکوک و باید به شما یک طعم و مزه بسیار خوبی از این شهر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.