10 بهترین خرید بهشت در کنیا شما را دوست دارم به کاوش

[ad_1]

کنیا ورزشی برخی از مراکز خرید که جذب کسی و مناسب برای حلق آویز در اطراف. بیایید ببینید برخی از این افسانه ،

1. روستا بازار نایروبی: واقع در Gigiri نایروبی ایجاد کرد بازار خرید مجلل بازار وسیع بیش از یک منطقه 20 ، 000 فوت مربع. دو کنیا برادران آغاز شده و این بازار در سال 1995 است که 150 فروشگاه. با شروع از توریست و پایان دادن به در گاه به گاه بازدید کنندگان ایجاد کرد بازار از قسمت های مورد علاقه برای همه است. شما می توانید یک طیف گسترده ای از انتخاب از لوازم جانبی مد تجهیزات الکترونیکی و مصنوعات. یکی از این وقایع که مورد علاقه من است و رقص سنتی طول می کشد که در اینجا. با شروع از امکانات تفریحی دادگاه مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی و برخی از رویدادهای تبلیغاتی که در طول سال در این مرکز خرید جذب بازدید کننده از تمام جنبه های زندگی. دیپلمات ها و مهاجران را دوست دارم به صرف شب و تعطیلات آخر هفته در این مرکز.

2. دروازه غرب, مرکز خرید نایروبی,: باز در سال 2007 دروازه غرب مرکز یکی از بهترین مراکز خرید در نایروبی ، واقع در Westlands این بازار دچار بدترین حمله تروریستی تا کنون در سال 2013 این ادعا تعداد زیادی از زندگی و مخرب بازار در دسترس نباشد. تجلیل به روح بزرگداشت این بازار دوباره گل رز با سر خود را بالا برگزار شد در 2015. می شود آن را مارک, لوازم, رستوران آفریقایی, مصنوعات ابزارهای الکتریکی مفاصل مواد غذایی و یا برخی از دفاتر منطقهای; شما می توانید پیدا کردن همه چیز را در بازار. این مکان فوق العاده به چسبیدن به اطراف با دوستان. شما را پیدا خواهد کرد سنتی آفریقایی لباس مصنوعات و اشیاء دیگر از علاقه.

3. دو رودخانه, مرکز خرید نایروبی,: افتتاح در سال 2017 توسط رئیس جمهور اوهورو کنیاتا این مرکز یکی از آخرین در کنیا. آلاینده بیش از مساحت 11 هکتار آن را یکی از بزرگترین مراکز در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. بازار با افتخار در ویترین جهانی مد رهبران مانند LC Waikiki سنگ کارفور و زارا. شما ممکن است لذت بردن از یک فنجان قهوه در Attibassi و یا سرگرم در سیاره سحر و جادو.

4. Nakumatt Nyali, مومباسا: واقع در کنار Nyali, پل, این مرکز یکی از بزرگترین در مومباسا. باز 24 ساعت شبانه روز و Nakumatt Nyali است که از جاذبه های اصلی برای بازدید کنندگان و ساکنان. ورزشی مختلف به خوبی شناخته شده علامت های تجاری Nakumatt Nyali یک محل عالی برای چسبیدن به اطراف در تعطیلات آخر هفته. Nakumatt معروف کنیا سوپر مارکت های زنجیره ای که دارای سه شعبه در سراسر شرق آفریقا که جذب خریداران از تمام مشخصات. شما ممکن است توقف در اینجا برای یک مجلل ناهار و سپس حمل با سایت شما دیدن فعالیت شما در حالی که شما در مومباسا.

5. Akamba صنایع دستی مومباسا: اگر شما علاقه مند هستند از دکوراسیون خانه, هرگز از دست ندهید سفر به Akamba صنایع دستی. تاسیس در سال 1917 Mutisya Bücür ✌ آغاز شده و فروش خود را کنده به مردان ارتش. امروز آن است که تقریبا 100 کارگران و 2800 نفر عضو فعال دارد. آن را تا به برخی از مسحور مجموعه ای از حیوانات کنده کاری کنده کاری های تزئینی و ماسک و زیور آلات, انسان, مجسمه, کاربردی حجاری و هنر انتزاعی. ذهن ترا درهم میشکنند آثار هنری را به یک مکان دائمی در سالن ناهار خوری برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان خود را.

6. Sarit مرکز نایروبی: Sarit مرکز یک شهر شلوغ ترین مراکز خرید. واقع در قلب Westlands, Nairobi این مرکز خرید را تحت تاثیر قرار دادن شما را با لیستی از ملی و مارک های بین المللی به نمایش گذاشت. مداوم, فرهنگ, نمایش, نمایشگاه و رویدادهای تبلیغاتی انجام شده در اینجا جاذبه اصلی برای هر بازدید کننده. اگر شما علاقه, شیرینی خوش طعم و ادویه جات ترشی جات هندی, سپس شکار خود را به پایان می رسد در اینجا. یک محل مناسب برای صرف تعطیلات آخر هفته Sarit مرکز یکی از مطلوب ترین مکان برای رفع یک ولگردی و قانونی شکنی خرید.

7. الماس پلازا نایروبی: واقع در نایروبی الماس پلازا لوکس خرید مجتمع که ظرفیت 22 داستان ساختمان شش سینما سالن رستوران ها و کافه. الماس پلازا یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مراکز خرید شناخته شده به هر یک از کنیا برای این بلوار از مارک های بین المللی را نمایش می دهد. این طرح منحصر به فرد و طراحی و معماری ساختمان یک بار در زمان رسانه ها توسط طوفان. شما را پیدا خواهد کرد انواع دادگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, فروشگاه ها, ادارات و دیگر فعالیت های تفریحی.

8. Diani, ساحل, مرکز خرید Diani, ساحل: واقع در Diani, ساحل مومباسا, این یکی از معروف مراکز خرید کنیا. داشتن مجموعهای از گزینه های خرید این Diani, ساحل, مرکز خرید یکی از بهترین مجموعه ای از لوازم جانبی دادگاه های مواد غذایی و ابزارهای الکترونیکی. اگر شما یک بازدید کننده در کنیا هرگز فرصتی برای بازدید Diani ساحل مجلل ناهار.

9. TRM تیکا جاده: TRM مرکز خرید در کنیا یکی از مدرن دولت از-هنر مراکز خرید از زمان حاضر. داشتن یک مجموعه بین المللی و ملی برندهای TRM یکی از شلوغ ترین مراکز در طول تعطیلات آخر هفته. بیا به فروشگاه برای عروسی خود را و یا ممکن است برای یک فیلم TRM سرگرمی شما خواهد شد با تمام امکانات ممکن است.

10. پایان غرب مرکز خرید کیسومو: اگر شما در کیسومو هرگز از دست ندهید این فرصت را به لرز در پایان غرب مرکز خرید. شما مطمئنا قدردانی از مجموعه های بین المللی و مارک های داخلی و یا ممکن است افراط در لذت داشتن یک غذای عالی در دادگاه های غذایی. شما خواهد شد شگفت زده برای پیدا کردن هزاران آثار نقاشی, مجسمه, کتاب و کالا.

کنیا یک ترکیب شگفت انگیز از حیات وحش, مهمان نوازی بسیار عالی و لوازم جانبی مدرن. آن را حفظ هر دو مدرنیته و بدوی قبیله ای زندگی با کمال مطلق. کنیا و دارایی های ارزشمند همراه با مهمان نوازی و گرمی مردم آن فراموش نشدنی است. و تا آنجا که خرید نگران است, شما باید بهترین مراکز در اینجا به فرو نشاندن خود را در ولگردی و قانونی شکنی خرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.