12 عملی با استفاده از GPS به صورت روزمره مردم

[ad_1]

GPS یا سیستم تعیین موقعیت جهانی یک اصطلاح است که اغلب conjures تا عکس از خودرو سیستم ناوبری فضایی-عصر تکنولوژی ماهواره ای و نقشه های تعاملی برای خارج از منزل-انواع و ورزشکاران. اما واقعیت این است که وجود دارد به مراتب بیشتر برنامه های کاربردی از سیستم تعیین موقعیت جهانی فراتر از ردیابی خودرو GPS یا نقشه ناوبری است که مردم هر روز مثل ما می تواند از بهره مند شوند. تمام طول می کشد کمی خلاقیت و برخی از آزمون و خطا. در اینجا تعداد کمی از بسیاری از امکانات که می تواند به نفع شما در حال حاضر در خود را شلوغ و گیج کننده زندگی است.

1. می دانم که در آن کودکان خود را در حال استفاده از خدمات از شرکت هایی مانند uLocate ارتباطات است.

2. پیگیری از سالمندان و اعضای خانواده خود را به طوری که آنها نمی سرگردان به تنهایی.

3. برنامه ریزی یک سفر جاده ای در سراسر نقاط جالب از منافع نشانه campsites, شام, و غیره, و شنیدن کمتر “آیا ما وجود دارد yets?”- و البته بیشتر از این که گاز گران است.

4. دریافت اضطراری کمک های کنار جاده در لمس یک دکمه از وسیله نقلیه خود را, بنابراین شما می توانید دقیقا همان جایی که و زمانی که شما به آن نیاز دارید.

5. بصری مجله و نشانه گذاری مجموعه ای از مورد علاقه خود را به نقاط داغ, مناظر و نقاط از منافع است که ممکن است ذکر شده و در هر سفر راهنمای (شما می توانید خود را ایجاد کنید مینی راهنمای سفر و خاطرات).

6. پیدا کردن حیوانات خانگی از دست رفته به راحتی با استفاده از قلاده های با ساخته شده است در GPS بهتر از در حال اجرا در اطراف در لباس خواب شما hollering مانند یک دیوانه وار.

7. احساس امن تر با تلفن همراه 911 تماس پس از پرسنل اورژانس می تواند با دقت اشاره کردن محل خود را هنگامی که شما را به یک تماس اضطراری. لطفا حامل خود را سرویس کنید که آن را دارای GPS و امکانات و پرایمر در چگونه آن را با این نسخهها کار در صورتی امکان پذیر است.

8. دریافت به مصاحبه خود را و یا هر زمان مهم و حساس مقصد و یا تعامل سریعتر با پیدا کردن کلید های میانبر و صحیح جهت.

9. پیدا کردن یک رستوران ایتالیایی در نزدیکی خود فیلم تئاتر در پرواز است.

10. آهنگ توشه خود را, لپ تاپ و هر چیزی از اهمیت در حالی که سفر.

11. پیگیری و پیدا کردن خانواده و دوستان در شلوغ کنسرت فارغ التحصیلی و یا هر گردهمایی اجتماعی است.

12. هنگامی که در حال رفتن در تعطیلات, در صورت تمایل به جدا شدن از گروه در حالی به سرمایه گذاری خود را بر اساس منافع خود و پیدا کردن آنها را بعد از خود را با GPS دستگاه را فعال کنید – حتی در یک مکان نا آشنا.

توانایی ما برای استفاده از GPS است که تا کنون محدود نسبتا ضعیف اتصال به ماهواره تغذیه زمانی که ما در داخل خانه در ساختمان و خانه و یا پشت هر چیزی که می تواند مانع از اتصال GPS. با این حال با سرمایه گذاری و توسعه در یک شبکه ماهواره ای با نام گالیله که باید تکمیل شود در آینده نزدیک این مشکلات باید حذف شود به شدت. با وجود این مشکلات GPS هنوز هم ارائه می دهد جهان از مزایای همانطور که قبلا ذکر شد و با هر تکنولوژی آن بهتر خواهد شد.

در علاوه بر این به عملی تر استفاده از برنامه های کاربردی GPS را بزرگ آموزشی و سرگرم کننده هدیه ای برای شما عزیزان و دوستان به عنوان به خوبی. در نظر گرفتن فقط دو تا از بسیاری از خلاق و آموزش استفاده از GPS:

1. ماندن از لحاظ جسمی فعال و مناسب با بازی RayGun! یک مکانی تلفن همراه مبتنی بر بازی مبتنی بر فن آوری GPS.

2. تر کشت, را, جهانی, دوستان و یادگیری در مورد جهان بازی نويسي جهانی GPS مبتنی بر شکار گنج.

با بسیاری از مقرون به صرفه از ویژگی های غنی مدل برای برآوردن هر کسی تنظیمات و بودجه در حال حاضر به عنوان خوب به عنوان هر یک برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فن آوری GPS که مطمئنا برای تبدیل شدن به بیشتر جذب شده و به جریان اصلی در این دهه است. یک روز ما را به این چیزها مسلم درست مثل ما در حال حاضر برای اینترنت و تلفن های همراه. کلید این است که به شیرجه رفتن بدون فلج خود را با قریب به اتفاق آرایه ای از گزینه های در GPS بازار و بهره گیری از برخی واقعا شگفت انگیز فن آوری است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.