1972 دلفین: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

[ad_1]

به عنوان فصل NFL می آید به نزدیک 1972 میامی دلفین ها یک آه امداد تنفس; یک سال دیگر گذشت و نزدیک به سه و نیم دهه بعد آنها هنوز هم باقی می ماند تنها حرفه ای فوتبال تیم برای رسیدن به کمال است. در طول سال چند تیم خرس های Broncos با کلت و کلت دوباره باعث دلفین ها به عرق فراوان در گودال از باله های خود این تیم آمده اند اما نه سیگار برگ, به خصوص همین Shula است.

آن را ایمن می گویند که همه اعضای 1972 دلفین ها پس از بازنشسته شده و به سرمایه گذاری های دیگر. برخی هنوز در برخی از شرکت به طور کامل در فعالیت های مختلف. بدون توجه به جایی که آنها هستند و آنچه انجام می دهند اعضای این دلفین تیم هنوز هم دارای یک محل در NFL تاریخچه…حداقل برای زمان حال. این باعث می شود ما فکر می کنم در مورد آنها به خاطر سپردن آنها چگونه بودند و تعجب آنچه که آنها انجام می دهند در حال حاضر.

باب Griese

همه ستاره یک نرم افزار کاسه شش بار دلفین MVP باب Griese القاء شد به College Football Hall of Fame در سال 1984 و به Pro Football Hall of Fame در سال 1990. شناخته شده تر برای رهبری خود را از بازوی خود را – به عنوان او گذشت کمی در برخی از بازی ها و بسیاری در دیگران – باب led میامی به نه برنده فصل است.

پس از بازنشستگی از فوتبال باب رفت و به حمایت از پسرش برایان دانشگاهی و حرفه ای فوتبال حرفه حاکی از این است که تماشای برایان برنده رز باول یکی از بزرگترین لحظات این زندگی. در سال 2000 او و برایان نوشت: یک کتاب به نام شکست نخوردگانکه در مورد دلفین مناسب فصل و همچنین مرگ باب اول به سرطان پستان است. باب در حال حاضر یک ABC فوتبال کالج تحلیلگر و اخیرا به نظر می رسد در این بازی نشان می دهد چرخ از فورچون.

همین Shula

یکی از قابل تشخیص ترین مربیان در کل جهان ورزش همین Shula شروع فوتبال خود را حرفه ای با براونز کلیولند در سال 1951 به عنوان یک cornerback. در طول بازی خود را روز او برای براونز بالتیمور کلت و واشینگتن ردسکینز قبل از تبدیل به مربیگری. در سال 1963 در سن 33 به تاریخ ساخته شده توسط تبدیل شدن به جوانترین فرد برای همیشه به عنوان یک سر NFL مربی. این لحظه تاریخی بود که تنها یک پیش نمایش از همه چیز آمده است.

پس از مربیگری بالتیمور کلت از 1963-1969 نمی شد استخدام با دلفین ها. او همچنان خود را به عنوان سر مربی از 1970-1995 یک دهانه سال است که بی نظیر است. آیا در حال حاضر دارای رکورد بیشترین NFL فصل به طور منظم برنده با 328 و فوق العاده ترین کاسه مربی با شش. در سال 1997 در یک حرکت است که هر کس را دیدم که در آینده همین Shula القاء شد به Pro Football Hall of Fame.

پس از بازنشسته همین حال آشنایی نام خود را به زنجیره ای از رستوران ها در فلوریدا Shula Steakhouse. او همچنین صرف زمان با همین Shula بنیادیک پایه و اساس در تلاش برای پیدا کردن یک درمان برای سرطان پستان است. آیا تشکیل این سازمان در سال 1991 درست قبل از اینکه همسر اول خود را در برابر این بیماری است.

لارنس ریچارد Csonka

در اوایل دهه 1970 برخی از مردان می ترسید ویتنام پیش نویس و دیگران می ترسید لارنس Csonka. در 6’3, 235 پوند او در حال اجرا به عقب با قابلیت اجرا بیش از و یا از طریق مدافعان. او همچنین مسدود کننده و گیرنده و او را یک تهدید سه گانه در جرم. نامزد پنج Pro کاسه لارنس تمام شد-Pro در سال 1971 1972 و 1973. او به نام MVP از سوپر باول هشتم و القاء به Pro Football Hall of Fame در سال 1987. در سال 1996 NFL فیلم تولید NFL 100 سخت ترین بازیکنانلارنس ادعا کرد تعداد ده نقطه.

پس از حلق آویز کردن خود cleats, Lawrence شده است یک سخنران انگیزشی مشتاق outdoorsman و حفاظت از منابع طبیعی یک میزبان از شکار و ماهیگیری را نشان می دهد یک مدیر کل در ایالات متحده, فوتبال, لیگ, و, یک تحلیلگر در American Gladiators. او در حال حاضر رئیس جمهور و اجرایی تولید کننده Zonk! محصولات در لیسبون اوهایو و تهیه کننده و مجری برنامه ای به نام طبیعت نپا شمال به آلاسکا.

جیک اسکات

نه فصل جیک اسکات با بازی در NFL با دلفین میامی و واشنگتن ردسکینز. او به عنوان یک خدمت رایگان ایمنی و زدن توپ returner و ساخته شده راه خود را به پنج متوالی Pro کاسه. در حالی که بازی با دلفین ها, او تا به حال 35 interceptions بیش از شش فصل از جمله دو دلفین فصل کامل سوپر باول پیروزی. ورود 63 بازگشت متری که در بازی به عنوان جیک بود به نام سوپر باول MVP. در سال 1980 جیک بود تلقی دلفین ها تمام وقت Neutralizer توسط NFL فیلم . او همچنین به گرجستان-فلوریدا Hall of Fame در سال 1998 است. در حال حاضر جیک زندگی در هاوایی که در آن او یک سرمایه گذار.

جیم Kiick

تشکیل یک اواز یا موسیقی دو نفری با لارنس Csonka جیم Kiick بخشی دیگر بود از میامی در حال اجرا بازی. شناخته شده همراه با Csonka به عنوان “بوچ کسیدی و ساندنس کید” Kiick بازی در میامی از سال 1968 تا 1974. کار خود را مشخص شده بود با بازی در سه سوپر کاسه و racking تا عجله متری. در دلفین رکورد کتاب Kiick باقی مانده ذکر شده به عنوان چهارمین تمام وقت منجر حمله کننده.

در سال های بعد او فوتبال حرفه ای مشخص شده بود توسط برخی از عجایب. این شامل Kiick و Csonka امضای قرارداد با جهان فوتبال لیگ. Kiick در نهایت برگشتم به NFL که در آن او منتشر شده توسط Denver Broncos. به عنوان بد شانس آن را داشته باشد این آزادی آمد و در همان روز که Kiick دیدم ازدواج او پایان و خانه خود را بسوزاند.

در سال 1996 Kiick بود به نام به دانشگاه وایومینگ ورزشی سالن از شهرت. او در حال حاضر رئیس جمهور Kiick ورزشی تبلیغاتدر فورت Lauderdale ، آژانس او در کتاب سابق بازیکنان خاص برای ظاهر.

نیک Buoniconti

یک linebacker که بازی برای بوستون پرستان و دلفین میامی نیک بود و کلام در هر دو بازی و رهبری در طول زندگی حرفه ای او. او به نام به AFL همه ستاره تیم در سال 1969 و حرفه ای کاسه در سال 1972 و 1973. در سال آخر او یک رکورد ساخت 162 پردازد 91 که تنهاست. در سال 2001 او به نام به Pro Football Hall of Fame.

پس از بازنشستگی نیک در خدمت به عنوان رئیس جمهور آمریکا شرکت دخانیات شد و یک شرکت میزبان در HBO سریال داخل NFL. بیش از دو دهه گذشته او شده است یک کلام رقم در میامی پروژه برای درمان فلج. او شروع به گرفتن بخشی در این بنیاد که پسرش مارک فلج شده بود و در طول یک سال 1985 بازی فوتبال کالج. این بنیاد پس از تبدیل شدن به یکی از برجسته عصبی مراکز تحقیقاتی در جهان است.

نیک اعتقاد بر این است ترین آوازی عضو کامل فصل میامی دلفین ها تیم است. او شایع است منجر به یک شامپاین توست هر سال پس از طولانی شکست نخورده تیم رنج می برد و اولین شکست خود را.

تا زمانی که یک تیم دیگر می تواند برابر unblemished رکورد آن را به سادگی به پایین را برای نیک و بقیه از سال 1972 عضو دارد. دیگر NFL franchises تنها امید است برای نگه داشتن در ماهیگیری و دعا می کنم که چیزی جز یک دلفین را نیش می زنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.