3 تا از بهترین هتل ها در ویساکاپاتنام

[ad_1]

ویساکاپاتنام همچنین شناخته شده با نام کوتاه آن Vizag دومین شهر بزرگ آندرا پرادش. بندر مهم شهرستان و یک مقصد توریستی محبوب ویساکاپاتنام تعدادی از هتل ها با کیفیت. خوانده شده در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد این شهر و همچنین بررسی برخی از محبوب ترین هتل ها در ویساکاپاتنام

ویساکاپاتنام مهم شهر صنعتی است که به آرامی جذب تعداد زیادی از گردشگران که در حال جذب به سوی آن دست نخورده زیبایی های طبیعی است. آن را تا به برخی از زیبا ترین و بی سر و صدا در سواحل شرقی هند است و گاهی اوقات به عنوان گوا از شرق است. سواحل ویساکاپاتنام به خصوص Ramakrishna ساحل و Rishikonda هستند باید مراجعه کنید هر چند شما باید ب مراقب باشید در آب.

آن را به عنوان یک توسعه صنعتی شهرستان شما به راحتی می توانید پیدا کردن بسیاری از ویساکاپاتنام هتل است که ارائه تمام امکانات. در زیر لیستی از برخی از محبوب ترین هتل ها در ویساکاپاتنام.

3 محبوب ترین هتل ها در ویساکاپاتنام

هتل عالی یکی از بهترین هتل ها در ویساکاپاتنام و واقع شده است و نزدیک به ساحل. این یکی از محبوب ترین هتل ها بودجه در ویساکاپاتنام برخوردار است که تقریبا 76% مشتری توصیه که به معنی 8 از 10 نفر خواهد عشق را به بازدید از این هتل دوباره. قبلی مهمانان را ستایش هتل موقعیت امکانات و نظافت کلی هر چند بسیاری معتقدند که خدمات خود نیاز به بهبود. این هتل نیز فراهم می کند یک چند آشپزی, رستوران, سفر, میز و پارکینگ امکانات. نرخ اتاق شروع از Rs.1045.

هتل Akshaya دیگر به یکی از محبوب ترین هتل ها بودجه در ویساکاپاتنام و واقع شده است و نزدیک به ایستگاه راه آهن. هتل مشتری توصیه تقریبا 86 درصد که به معنی آن است که محل مورد نظر برای 9 نفر از 10 نفر است. قبلی مهمانان را ستایش هتل محل و امکانات آن است. این هتل نیز فراهم می کند یک چند آشپزی و رستوران و دسترسی به اینترنت و سفر میز. نرخ اتاق شروع از Rs.1050.

سلطنتی فورت هتل یکی از لوکس ویساکاپاتنام هتل واقع در قلب شهر در نزدیکی ایستگاه راه آهن. یکی از بهترین هتل ها در ویساکاپاتنام آن را به یک مشتری توصیه 75 درصد است و رتبه 4.5 از 5. بیانیه فوق نشان میدهد محبوبیت و کیفیت آن از خدمات. قبلی مهمانان را ستایش هتل ها, صلح آمیز, آرام, امکانات و خدمات آن است. آن را فراهم می کند به خوبی مبله اتاق ها که مجهز به هر عمده تسهیلات مانند تلویزیون کابلی, اینترنت, تسهیلات, مینی بار ، آن را نیز فراهم می کند یک مرکز تناسب اندام و پارکینگ امکانات. نرخ اتاق شروع از Rs.2300.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.