4 تا از بهترین سواحل در بالی

[ad_1]

بهترین ساحل برای غواصی

چرا که بسیاری از سواحل در جزیره بالی چنین باور نکردنی گشت و گذار و امواج این باعث نمی شود آنها را ایده آل برای غواصی. اگر شما سفر به شرق این جزیره به Padangbai شما را پیدا خواهد کرد سه, سواحل, با بهشت شن و ماسه سفید و آرام آب روشن. این آرام و خواب آلود ماهیگیری ایجاد نمی کند جذب بسیاری از بازدید کنندگان به این معنی سواحل اغلب آرام و صلح آمیز است. Bloo تالاب ساحل واقع در نزدیکی Bloo تالاب محیط زیست-رفت و آمد مکرر بیش از تپه به سمت چپ, بهترین, غواصی, با آرام آب روشن پراکنده در سنگ ها و مرجان. در میان دریا زندگی شما می توانید انتظار برای دیدن Napolean Wrasse ریف کوسه عقرب ماهيان, مارماهی, اشعه, هشت پا, هشت پا و روبان آبی مارماهی. نیز وجود دارد یک منزوی ساحل شن و ماسه سفید بیش از تپه به حق این شهر است که اندود شده با درختان نخل و نزدیکترین چیز به یک بهشت جزیره گرمسیری.

بهترین ساحل برای تماشای مردم

اگر شما به دنبال یک ساحل پر از مردم زیبا با مقدار زیادی از کافه ها و رستوران ها و فعالیت های در جریان و سپس Seminyak, ساحل برای شما. در حالی که ساحل شنی طولانی نیست که شاعرانه به عنوان برخی از دیگران در این جزیره از آن است که برای مردم به تماشای جذب صدها نفر از گردشگران به دنبال سرگرم کننده در خورشید است. Seminyak ساحل فرمت کوتا ساحل و کشش طولانی از تخت جمع و جور شن و ماسه با نورد امواج مناسب برای یادگیری به گشت و گذار و یا داشتن یک در یک بوگی بورد. شما می توانید پشت در خورشید سونا با Bintang و یا اگر شما احساس کمی بیشتر پر انرژی, بازی یک بازی بت و توپ است. Seminyak ساحل یکی از بهترین منظره های غروب آفتاب, بنابراین اگر شما می توانید استطاعت برچسب قیمت یک کوکتل و به تماشای خورشید پایین رفتن از کو د تا بالی معروف جهان در نوار.

بهترین ساحل برای نهایی آرامش

چند برگشت شنیده می شود این ساحل اما Balangan, در جنوب جزیره گذشته Jimbaran یکی از نهایی برای استراحت و اجازه مراقبت خود را محو دور. این ساحل شنی است و اندود شده با درختان نخل و همچنین یک نقطه بزرگ برای خوانندگان ماهر با امواج شیشه نورد در بیش از صخره های مرجانی. شما می توانید استراحت در سونا خورشید در مقابل یکی از ساحل حاجت با یک میلک شیک موز و یک نمایش از گشت و گذار و یا رفتن برای شنا در یکی از بسیاری از سنگ طبیعی استخر. به عنوان جزر و مد می رود شما می توانید برای یک سرگردان بیش از صخره برای دریافت یک نمای نزدیک از خوانندگان در عمل است. Balangan است, صلح آمیز, ساحل گرمسیری که شما احساس می کنید مانند شما یک میلیون مایل دور از واقعیت است.

بهترین ساحل برای خوانندگان با تجربه

Uluwatu در نوک جنوبی بالی مشهور است برای آن معبد نشسته به طور چشمگیری بر روی صخره. گردشگران گله به Uluwatu برای دیدن این گروه از میمون ها که اجرا در اطراف معبد پیچیده و شاهد رقص سنتی عملکرد در غروب آفتاب. اما Uluwatu است همچنین معروف ترین نقطه در بالی برای خوانندگان با تجربه ارائه کامل امواج در طول فصل بالا زمانی که تورم خوب است. Pantai Suluban است پناه صخره های شیب دار تا در یک روز باد می وزد آن را کامل اگر شما می خواهید برای جلوگیری از وارد شدن شن و ماسه در چشم خود را. مجموعه ای در صخره های متعددی warungs خدمت سنتی اندونزی مواد غذایی مانند Nasi Goreng و پن کیک موز و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از دینگ تعمیر فروشگاه ها و مغازه های فروش گشت و گذار می پوشند. نشستن و لذت بردن از نمایش های باور نکردنی با یک نقطه از ناهار یا صعود از شیب گام به توفال کوبی, ساحل که در آن شما پیدا سرد غارها و سنگ استخر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.