4 کلید برای نگه داشتن کسب و کار خود و ارتباط زنده از طریق تعطیلات

[ad_1]

به عنوان تعطیلات زمستانی فصل روش آن است که بسیار آسان برای هر کسب و کار حرفه ای به شما اجازه این فصل تبدیل به یک خواب آلود آرامش و فعالیت است. بهترین راه برای جلوگیری از این ؟ آماده سازی و برنامه ریزی است. با کمی تلاش اضافی در حال حاضر شما قادر خواهید بود برای جلوگیری از اضطراب کاهش فروش و از دست مشتریان آینده نگر.

1. نگاهی به زمان برای ایجاد یک تقویم برجسته همه شناخته شده آینده تعطیلات, تعطیلات, و در حال حاضر شناخته شده جلسات از جمله کسانی است که شما خودتان ممکن است لزوما جشن می گیرند. وقتی که می آید به حفظ کسب و کار خود را مهم به حفظ آگاه روز افراد دیگر ممکن است کار نمی کند حتی اگر شما هستند و بالعکس. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای برنامه ریزی در اطراف تاریخ های مهم, به جای به طور کامل لغو فعالیت های معمول خود را در دسترس نباشد.

2. به یاد داشته باشید که حزب تعطیلات و رویدادهای یک فرصت بزرگ را به هم بزنید تا ارتباطات کسب و کار. بسیاری از ما تمایل به شدت طبقه بندی زمان ما بین کار شخصی و مهم است که از نظر حفظ تعادل مناسب. اما دوستان ما و خانواده و دوستان از دوستان حرفه ای هستند را به خوبی! استفاده از منابع خود را با در نظر گرفتن اولین ابتکار رسیدن با یک پیشنهاد برای ارتباط با کسانی که شما می دانید و یا ملاقات پس از این رویداد. اگر آنها می گویند تا بعد از تعطیلات بلافاصله تنظیم یادآوری برای خودتان به ارتباط مجدد با آنها در یک دوره خاص تاریخ بعد. کلیدی در اینجا این است که بلافاصله – اگر به شما می گویند شما می خواهید آن را انجام دهید بعد از آن شما را اجرا خطر ابتلا به فراموشی را به انجام آن در تمام که اتصال ممکن است از دست رفته برای همیشه لطفا برای.

3. اجازه ندهید به خودتان سقوط کردن قایق. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای خواندن و یا گوش دادن به یکی از کسانی که کسب و کار انگیزشی کتاب شما شده است فکر کردن در مورد چک کردن “روزی”. حتی اگر شما فکر می کنم که همه شما باید 10 دقیقه از وقت آزاد در طول درایو خود را به یاد داشته باشید: هر کمی از حرکت رو به جلو حتی در راه های ساده مانند داشتن روحیه مثبت به شما که خیلی بیشتر از یک لبه در مقایسه با دیگران در حرفه ای خود را. اگر شما نیست, شما می توانید مطمئن باشید که کسی که خود را در رقابت مستقیم است.

4. هم بزنید تا معمول خود را ملاقات های معمول با یک تغییر از مناظر. رفتن هم بزنید دیوانه در دفتر ؟ خسته از دیدن همان استارباکس در روز و روز را? چرا ملاقات خود را با همکاران و یا مشتریان جایی کمی متفاوت برای یک بار جدید برای تولید انرژی ؟ به جای استفاده از 4 بعد از ظهر “خسته جلسه” مخلوط کردن آن با جلسه در محلی کوچک شراب نوار یا رستوران تاپاس. به جای آن از همان کافی شاپ سعی کنید جلسه در یک پارک و یا پله در خارج از ساختمان اداری و رفتن برای پیاده روی. حتی سبکترین از ورزش نشان داده شده است به منظور بهبود فعالیت مغز; شما قادر خواهید بود برای از حالت فشرده خارج کنید در حالی که ماندن مولد در همان زمان!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.