49-مایل دیدنی رانندگی در سان فرانسیسکو

[ad_1]

سان فرانسیسکو یک مکان دوست داشتنی. کل شهر است که مانند یک تم محبوب پارک. “49 مایل درایو منظره” بهترین روش برای لذت بردن از همه از مکان های خوبی در این شهرستان است. این دوره رانندگی بسیار لذت بخش برای هر کسی با گواهینامه رانندگی. چیزهایی که در مورد سان فرانسیسکو 49 مایل درایو منظره هستند که یکی می توانید شروع به از هر نقطه در این شهرستان است. یک بازدید کننده می یابد علائم با مرغ و شروع به دنبال. همچنین اگر او را بار دیگر و می خواهید برای جلوگیری از پس درایو منظره نشانه او را ترک می توانید آن را هر زمان. رسمی نقطه شروع است, اما, مقابل, سان فرانسیسکو, شهرستان Hall. 49-مایل رانندگی به پایان می رسد با بازگشت به نقطه شروع.

نقطه شروع منطقه از 49 مایل رانندگی سان فرانسیسکو's فرهنگی مرکز. از سمت شرق این شهر قرار دارد و فرهنگ آسیا در حالی که مرکز مختلف آسیایی, فرهنگی و نمایشگاه های هنر تئاتر عملکرد برگزار می شود. آنها نشان دادن ژاپنی سنتی کابوکی بازی سال گذشته است. در این موزه وجود دارد چینی هنر نمایشگاه به طور دائم. آن را نیز نشان می دهد تاریخ آمریکایی های آسیایی تبار. شهرستان سالن انجام مراسم عروسی. هستند زوج هایی که ازدواج در این شهرستان سالن و گرفتن عکس در پارک مقابل هر آخر هفته.

در حال حاضر ما به دنبال نشانه “49 مایل درایو منظره” با تصویر مرغ دریایی به درایو به ژاپن شهر به عنوان آینده منطقه مورد علاقه. شهرستان سن فرانسیسکو منطقه پر است از جاده یک طرفه به دیگران است. Geary خیابان های پایین شهر می رود به غرب است. به نوبه خود به سمت چپ در Geary خیابان و رانندگی چند دقیقه پیرو از 49 مایل رانندگی آغاز خواهد شد برای دیدن ژاپن شهر's اصلی ساختمان یعنی Kinokuniya ساختمان ایواته-بازار تئاتر کابوکی ساختمان. برای اولین بار او را ببینید به حق خود را از Geary, خیابان, ژاپنی, سبک بتکده با 5 لایه پشت بام.

ژاپنی-آمریکایی ها زندگی می کردند در اینجا آورده بودند به اردوگاه در جنگ جهانی دوم و بسیاری از آنها نمی آیند. در حال حاضر بسیاری از ژاپنی-خانواده های آمریکایی در حال زندگی در اینجا. این محل بنای تاریخی, ژاپنی رستوران و مغازه های سوغات. به ژاپنی و ژاپنی-آمریکایی ها در این منطقه است که هنوز هم محل مناسب برای خوردن سوشی و به خرید کتاب. چندین آثار تاریخی در این منطقه است. 2 ژاپنی, چینی, شخصیت های حک شده بر روی دیوار در بتکده مربع نشان می دهد تمام ژاپنی و ژاپنی-آمریکایی ها' امید برای عشق و صلح است. وجود دارد برخی از مغازه ها و گروه های که در حال ارائه آموزش رقص ژاپنی, زبان, اریگامی افراد ناشناس و یا موسیقی است. گهگاه این گروه با برگزاری غرفه در ژاپن ساختمان های شهر ها و در خدمت چای و صحبت با مردم از دیدن اینجا. آنها بسیار دوستانه است. آن است که یک محل عالی برای شنیدن لهجه ژاپنی به زبان انگلیسی توضیح ژاپنی, سنت ها و تاریخ.

اجازه دهید ما را ترک ژاپن شهر چرخش به راست در پست خیابان. 49-مایل درایو منظره در حال حاضر مصرف پیرو به یکی از معروف ترین و محبوب ترین مکان برای بازدید کنندگان. است که اتحادیه مربع است. اتحادیه میدان مرکز خرید برای بازدید کنندگان و ساکنان. وجود دارد میسی's, در جنوب میدان, Neiman Marcus در جنوب غرب گوشه و بلومینگدیل در بازار و خیابان است. همچنین مغازه وجود دارد مانند, Chanel, Louis Vuitton, هرمس یا گوچی. وجود هتل جهانی در این نزدیکی هست. آنها عبارتند از Westin سنت اندروز فرانسیس گرند هایت کلیفت هتل و ویلا فلورانس ماریوت و غیره.

تاریخچه اتحادیه مربع است عمیقا مربوط به جنگ داخلی. این پارک به نام “اتحادیه مربع” از آنجا که طرفدار اتحادیه ارتش مبارزات برگزار شد و مردم متوجه این میدان به عنوان اتحادیه ارتش در حمایت از جنبش. در سال 1903 مربع ساخته شده مجسمه از پیروزی بزرگداشت دریاسالار جرج دیویی's پیروزی نبرد خلیج مانیل. این پیروزی تاریخی “پیروزی” مدل شد از شباهت های محلی اری برنده زن, Alma de Bretteville Spreckels. اتحادیه میدان, دقیقا “قلب” از سان فرانسیسکو. هر آخر هفته وجود دارد برخی از مراسم و رویدادهای برگزار می شود از جمله هنر را نشان می دهد. این میدان معروف میسی's حمایت درخت کریسمس و دکوراسیون کریسمس. لطفا دوباره اینجا کریسمس هنگامی که زمان می آید.

تبدیل گوشه ای از اتحادیه میدان 49 مایل درایو منظره آگهی پیرو به چین شهر. چین در شهر سان فرانسیسکو که یکی از بزرگترین در اندازه و جمعیت. مردم چین زندگی در چین شهر سان فرانسیسکو است که عمدتا کانتونی. با وجود ژاپن شهر چین شهر بوی زندگی می کنند. بازدید کنندگان می توانید شنیدن گریه کودک در طبقه بالا در مغازه های سوغات و یا مبارزه با صدای فریاد با صدای بلند در طبقه دوم یک رستوران. چین شهر باعث می شود احساس انرژی بیشتر نسبت به ژاپن شهر.

در علاوه بر این به sightseers همیشه وجود دارد مردم چین, خرید و فروش, گوشت, سبزیجات و میوه ها یا روزانه کالا. بازدید کننده می تواند احساس قدرت از افرادی که در سراسر جهان گسترش و ساخت شهر خود. کدام شهر در جهان یکی از بازدیدکننده داشته است او را در پیدا کردن رستوران های چینی. همیشه وجود دارد مردم چین زندگی می کنند وجود دارد.

بیرون از شهر چین, مسیر منجر پیرو تا تپه به ارمغان می آورد و او را به Coit برج در تلگراف هیل. وجود تاریخچه زمانی که برخی از رادیو و تلویزیون ساخته شده بود از بالای این تپه است. Coit برج ساخته شده است به عنوان برنامه ریزی شهرستان افزود یکی دیگر از جذاب معمار به شهر. نقاشی دیواری در برج چیزی است که بازدید کننده باید ببینید. نقاشی دیواری تا حدودی نشان اروپایی زندگی می کنند نشان می دهد زندگی بومیان آمریکایی است. Coit برج است نه در مقام 49 مایل مسیر. این محل این است که یک نقطه محبوب برای داشتن یک نمایش هوایی در سراسر شهرستان. مشکلات ترافیک در مسیر به بالا و دشواری در پارکینگ.

مسیر آگهی پیرو به Lombard Street جهان کج ترین خیابان. شیب در اینجا بود خیلی تند به ساخت راه راست و جاده کج و مانند این. جاده کنار Lombard آنقدر تند است که آن را به نظر می رسد مانند یک صخره غواصی هنگامی که یکی تلاش می کند برای درایو کردن. بازدید کننده می تواند مسافری خود را برای ترس.

در حال حاضر این مسیر است که مصرف Leavenworth خیابان به سمت شمال است. هنگامی که پیرو رسیده بالای تپه او شروع به دیدن خلیج سان فرانسیسکو و جزیره آلکاتراز. Fisherman's اسکله نزدیک است از اینجا. این جایی است که همیشه پر از sightseers. هر زمان که بازدید کننده به این محل آنها همیشه می توانید پیدا کردن چیزی به جالب خنده دار و جدید. بازدید کننده نمی تواند بازدید از این محل بدون آوردن یک دوربین است.

نگه داشتن رفتن غرب عبور Fisherman's اسکله پیرو تصویب خواهد شد فورت میسون و رسیدن به ورودی پادگان. قلعه میسون شهر در پارک, در حالی که پکن مشعل المپیک دونده در حال اجرا بود, به جای برنامه ریزی و اعلام کرد جاده با توجه به اعتراض جنبش است. پادگان پارک پایگاه نیروی دریایی در طول تاریخ مانند فیلم. Presideo پارک جنگلی با قدیمی اما زیبا به دنبال خانه. دلیل دیگر بازدید کنندگان این منطقه فورت میسون و پادگان پارک نمایش تماشایی از پل گلدن گیت. وجود ورودی برای واکر و دوچرخه سواران به پل گلدن گیت در شمال مرکز Presideo پارک.

پیرو را ببینید یونانی یا رومی ساختمان های سبک در پای پل گلدن گیت. این است که مارینا منطقه. بازدید کننده را پیدا خواهد کرد دست در سبک موزه علم در اینجا به نام “Exploratorium”. در داخل این موزه وجود دارد پروژه های علوم است که بازدید کنندگان می توانید سعی کنید خود را و ببینید چه اتفاقی می افتد, چگونه آن اتفاق می افتد و به همین دلیل است. این یک محل عالی برای کودکان است.

درایو مسیر در نهایت طول می کشد پیرو به ساحل اقیانوس آرام. در ساحل وجود دارد که خانواده ها به بازی بازی های بادبادک, راه رفتن سگ در حال اجرا با کودکان کوچک است. بازدید کننده می تواند یک استراحت ناهار در “صخره” است. این “chocolat” بود مهمانخانه برای رئیس جمهور آمریکا و دیگر معروف VIP's. اصلی صخره خانه سوزانده دو بار و در حال حاضر آن است که یک رستوران و یک سوغات از فروشگاه.

در حال حاضر درایو پیرو به جنوب بخشی از شهرستان. بازدید کننده درایو در امتداد اقیانوس سمت “بزرگ امریکا پارک وی” با بهره گیری از اقیانوس آرام به او حق است. عبور از باغ وحش سان فرانسیسکو به سمت چپ خود او همواره به دریاچه مرسد. او ممکن است شگفت زده به یاد بگیرند که سن فرانسیسکو تا به بسیاری از مکان ها برای استراحت. این دریاچه تفریحی قایقرانی, ماهیگیری و تیراندازی تفنگ. او فقط می توانید استراحت چشم خود را به عنوان مردم محلی انجام دهد.

پس از رانندگی به سمت جنوب دریاچه مرسد دیدنی درایو در حال حاضر نوبت به شمال در بلوار غروب آفتاب. بلوار غروب آفتاب اجرا می شود شمال-جنوب و یکی از جاده های اصلی از غرب سان فرانسیسکو. در جنوب بخشی از این بلوار وجود دارد پردیس دانشگاه سان فرانسیسکو. سان فرانسیسکو – خلیج ساکنان منطقه هستند و بدون شک بسیار در آموزش و پرورش گرا احاطه شده توسط دانشگاه های معروف مانند استنفورد Barkley, UCSF, UCSJ و UC شرق خلیج.

در حال حاضر رانندگی به ارمغان می آورد به دنبال بازگشت به شمال شهر است. مصرف غروب آفتاب بلوار شمالی بازدید کننده خواهد شد درایو را به شمال سان فرانسیسکو. بلوار غروب آفتاب خواهد شد در سراسر لینکلن و وارد پارک گلدن گیت. این پارک ممکن است شبیه به پارک مرکزی در نیویورک یا هاید پارک در لندن است. این پارک پر از درختان سبز و گل های زیبا. پارک گلدن گیت است که ساکنان' های مورد علاقه آرامش بخش و منطقه تفریحی. وجود دارد, موزه, باغ ژاپنی, هوای آزاد, تئاتر. مردم می توانند لذت بردن از وقایع در اینجا. در تعطیلات آخر هفته یک بازدید کننده قادر خواهد بود برای پاسخگویی به دویدن مردم و یا افرادی که سوار بر دوچرخه است. رانندگی در پارک احاطه شده توسط سبز باعث می شود راننده خوشحال احساس. یکی می تواند احساس می کنید بهتر است او را آزاد از ترس و اضطراب یا خشم از زندگی روزمره است.

پس از بیرون آمدن از دروازه شرق از پارک گلدن گیت درایو سر به سوی جنوب دوباره. رانندگی در تپه پیرو درایو را به منطقه مسکونی در بالای تپه. این است Twin Peaks. یکی می توانید بکشید تا ماشین در بالای تپه و لذت بردن از مشاهده مرکزی سان فرانسیسکو. رانندگی در جنوب-شرق شهر همراه کاسترو خیابان رانندگی در بزرگراه بین ایالتی 280 درایو او را به کسب و کار منطقه و در نهایت به نقطه شروع سان فرانسیسکو مرکز مدنی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.