5 بهترین رستوران آسیایی در مونترال – دریافت اسامی بالا!

[ad_1]

هنگامی که شما بازدید مونترال شما خواهد شد طیف گسترده ای از رستوران ها را انتخاب کنید. این که آیا شما در جستجوی برخی از رستوران های شگفت انگیز در خدمت شخصی خود را از مورد علاقه های شما مانند دریا و باس یا سوشی شما یک انتخاب گسترده ای از سبک رستوران خود را برای دیدار با پالت.

ترین رستوران آسیایی در مونترال شناخته شده برای خدمت به آرامش و فضای آرام نمایش یک بازی گاه به گاه لطف خود را. صفحات معمولا خدمت با دقت است که در خدمت به این جشن برای هر دو پالت خود را و چشم.

به طور کلی غذاهای آسیایی سبک های در حال تقسیم به مناطق مختلف است که باید ریشه های آن در فرهنگ ها و افراد متعلق به آن مناطق و نواحی. عمده غذاهای سبک شامل شرق آسیا است که در می یابد و ریشه در مدرن شبه جزیره کره و ژاپن است. یکی دیگر از غذاهای محبوب سبک است که از جنوب شرقی آسیا است که شامل زمینه های مختلف از جمله تایلند و لائوس و کامبوج ، مالزی و سنگاپور و اندونزی و برونئی و فیلیپین و ویتنام است.

جنوب آسیا منطقه ای غذاهای سبک شامل متحده که یک بار ساخته شده تا به کل از هند از جمله پاکستان و سری لانکا و هند و برمه. وجود دارد چند کشور دیگر در این قاره در خاورمیانه و آسیای مرکزی.

اجازه دهید's در حال حاضر پیدا کردن برخی از رستوران آسیایی در مونترال که ارائه متنوع غذاهای آسیایی سبک برای خدمت به همه سلیقه ها.

لو کاخ سلطنتی

کاخ سلطنتی رستوران نیست, همه چیز در مورد مواد غذایی; آن's مورد طعم خوب و کیفیت خدمات. این مونترال آسیایی, رستوران استقبال شما را به لذت بردن از برخی لذیذ و کشنده تایلندی و Szechwan غذاهای همیشه در تقاضای محبوب. بازدید و لذت بردن از برخی از مجلل شرقی غذاهای خدمت تعالی.

Fung Kam

La Maison Fung Kam رستوران و متخصص در خدمت شما ویژه کانتونی و Szechuan خوردم. آن است که محبوب در میان مردم محلی و بازدید کنندگان و دارای خدمت بهترین مبلغ کم در داخل شهر.

باتو تایلندی

واقع در Ste-Catherine شرق باتو تایلندی یکی از محبوب ترین رستوران آسیایی در مونترال. آن را در خدمت طیف وسیعی از مهارت غذاهای آماده را به تهیه کردن به سلیقه افراد متفاوت است. بیا و لذت بردن از انواع غذاهای دریایی, غذاهای ماکارونی و غذاهای گیاهی, chicken satay و رول بهار.

دلار هنگ کنگ

واقع در قلب از چینی هنگ کنگ شناخته شده است به شما ارائه می دهد انواع زیادی از غذاهای سنتی مانند دریا و باس, سوپ کوفته, خرچنگ و مرغ سوخاری. دریافت بهترین غذاهای چینی در قیمت مقرون به صرفه. این رستوران بهترین سنتی ظروف چینی و سوپ.

Kaizan

واقع در قلب مرکز شهر مونترال Kaizan بسیار تحسین رستوران و نوار سوشی از شهر خود را در خدمات به شما ارائه می دهد مواد غذایی بزرگ و مدرن محیط. این ویژگی در تازه ترین غذاهای دریایی و ماهی, دستور العمل, sashimi, chakradhar, maki, کوبه گوشت و غذاهای دریایی سوپ و صدف tri afeller. در اینجا شما می توانید لذت بردن از انواع زیادی از رویا دسر و یک انتخاب خوب از وارد sakes و شراب. لذت بردن از برخی از پر جنب و جوش و موسیقی جاز زندگی می کنند در شب (یکشنبه تا سه شنبه) در حالی که با بهره گیری از مواد غذایی بزرگ در این جهان-کلاس رستوران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.