5 یکی از بهترین روز تیم تفرج مکان در بنگلور: بالا بردن سطح انرژی خود تیم

[ad_1]

“هی مرد… با تشکر از شما بسیار برای برنامه ریزی زمان سرگرم کننده در روز شنبه. ما می تواند به توقف صحبت کردن در مورد آن است. هر کس من عبور در امروز چیزی برای بحث در مورد تیم ما تفرج… “

Prakash شنید گفتگو در حالی که انتظار در پذیرایی از دوستان خود Pathak ، Prakash آمد به دیدار Pathak به دنبال مشاوره در تیم مدیریت. سخت کوش و با تجربه تیم از Prakash, از اواخر سال, عملکرد شد hit and miss. او شروع به احساس که تعصب و غیرت از دست رفته است و تصمیم به گرفتن تیم خود را در مسیر بازگشت.

از آن زمان به اجازه دهید تیم خود را دریافت هوای تازه. در اینجا به 5 بهترین مکان در بنگلور برای تیم شرکت تفرج و این پیشنهاد از ما گنج.

Guhantara رفت و آمد مکرر کنکپورا جاده: رفت و آمد مکرر فراهم می کند یک تجربه منحصر به فرد غذا به نیازهای متنوع از گروه های کسب و کار. رفت و آمد مکرر به اتاق کنفرانس و سالن اجتماعات با وای فای اتصال برای نیازهای کسب و کار. این میزبان احزاب با رقص باران, استخر بزرگ و کامل تکامل یافته رستوران و بار, و آبگرم. اکتشاف غار بهترین مکان برای برنامه ریزی یک شکار گنج. این فعالیت کمک می کند تا در مهارت های ساختمان مانند خطر مصرف همکاری و ارتباط بهتر.

انبه غبار Bannerghatta جاده: هنگامی که شما می خواهید به خارج شدن از فشار و شلوغی از شهر و لذت بردن از طبیعت آرام شما باید سر به انبه غبار. ارائه کامل آرامش در میان شکوه انبه سبز درختان رفت و آمد مکرر ویژگی های یک استخر و زمین بازی یک رستوران باربکیو و mocktails. رفت و آمد مکرر دارای فضای کافی برای انجام در محیط داخلی و یا در فضای بازی. برای مثال شما می توانید انجام یک کلید پانچ فعالیت به منظور افزایش برنامه ریزی استراتژیک و مهارت های مدیریت زمان. همچنین کمک می کند تا برای بهبود مستمر.

Shilaandra رفت و آمد مکرر رمنگرا: طبیعی سنگی رفت و آمد مکرر در کوهپایه رمنگرا سنگ رفت و آمد مکرر است که محل مناسبی برای تیم تفرج. امکانات رفاهی در اینجا شامل گسترده استخر شنا بازی های مختلف و رستوران و نوار سالن. با افراط روستایی اطراف و باز کردن از پیچ با طبیعت است. رفت و آمد مکرر به مناظر وسیع که در آن تیم فعالیت هایی مانند تتریس می تواند برنامه ریزی شده است. آن را مطمئن شوید که کمک می کند تا همه اعضای تیم به تعامل با هم از آن لذت ببرید و ساخت قوی فرآیندهای. محل مناسبی است که می تواند کار شگفتی برای تیم هماهنگ سازی!

امضای باشگاه توچال Devanahalli: آرام تور کارخانه شراب سازی و یا یک سفر پرماجرا به Nandi تپه یا Skandagiri Betta, چیزی است که تا کنون از امضای باشگاه. چند آشپزی و رستوران و کافه و بار گرم استخر یا پارک محل همه چیز است. چگونه در مورد برنامه ریزی سرگرم کننده تیم فعالیت هرم ساختمان اینجا و پرورش زمان و مدیریت منابع مهارت ؟

طلایی امون, هسکت: مصر مضمون توسل طول می کشد شما را از طریق دوران تاریخی در حالی که ارائه جهان کلاس امکانات مدرن. آبگرم برای استراحت یک رستوران ارائه مزرعه غذاهای تازه یک ورزشگاه و یک دیسکو. این مکان کردم تا همه چیز را تحت پوشش برای تیم خود استفاده کنید. بازی Interlocker در این بی سر و صدا و آرام به نظر می رسد مانند یک ایده خوب است. این فعالیت کمک می کند تا به پرورش مهارت های رهبری در حالی که خلاق بودن و همه را شامل.

از آن زمان به آن لذت ببرید و فعالیت های هیجان انگیز در یک محیط بی سر و صدا. تیم خود را کامل تجربه “من می توانم, اما ما می توانیم!”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.