8 بهترین راهنمایی برای مسافران انفرادی

[ad_1]

سفر به تنهایی به نظر می رسد بسیار دلهره آور ترین چیزی که به انجام است. ده سوال به ذهن شما می آیند. اگر شما رشته جایی ؟ می تواند شما بیرون رفتن به تنهایی در شب ؟ نمی خواهد آن را نگاه عجیب و غریب به تنهایی غذا خوردن در یک رستوران ؟

این نوع نگرانی ها و چیزهای دیگر مانند من مورد حمله دزدان ؟ یا اگر ماشین من گیر می شود در یک خندق? طاعون ذهن بسیاری از مسافران قبل از آنها خود را در اولین سفر. اما هنگامی که شما می دانید مزایای انفرادی سفر تمام این افکار را فورا برداشته شود از ذهن خود را. در اینجا 8 بهترین راهنمایی برای مسافران انفرادی است که کمک خواهد کرد که شما را در چگونه برای رفتن به تنهایی و بدون مشکل است.

در پیشبرد طرح – قبل از سفر بهتر است برای انجام برخی از برنامه ریزی است. شما نمی نیاز به یک برنامه ریزی دقیق اما شما باید حداقل دانستن چند چیز اساسی مانند که در آن شما خواهد بماند ؟ بهتر است که شما کتاب هتل خود را قبل از اینکه شما را ترک.

بسته کمتر و نور – همیشه بهترین ایده برای بسته نور به طوری که شما می توانید مدیریت توشه خود را به سرعت و بدون هر گونه کمک. یک چمدان کوله پشتی و حمل کافی مورد نیاز خود را برای یک یا سه هفته سفر.

سعی کنید سفر در طول روز ساعت – من به شدت توصیه که شما باید برنامه ورود خود را در طول روز به طوری که شما می توانید پیدا کردن راه خود را به راحتی از طریق یک شهر ناآشنا.

معاشرت با دیگران – هنگامی که شما در حال سفر به تنهایی آن را یک ایده خوب برای معاشرت با دیگر مسافران است. سالن و اتاق های مشترک از هتل یک محل عالی برای دیدار با افراد جدید و کوتاه مدت دوستان و دریافت توصیه های سفر.

ارتباط با مردم محلی – دیدار با مردم محلی بسیاری از شهرستانها رایگان راهنمای تور محلی, اما شما همچنین می توانید اتصال با مردم از طریق وب سایت های مختلف و لذت بردن از تعطیلات خود را در راه بهتر است.

نگاهی به چیزهایی که در اطراف شما – وقت خود را در رعایت محیط اطراف خود را تماشا کنید که چگونه مردم با یکدیگر و چگونگی کار در آن محل است. در حالی که نشسته در یک کافی شاپ یا پارک یا فقط کشتن زمان راه رفتن در اطراف شهر شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به پرداخت قبض خود را چه در جدول و یا مقابله و یا چگونه به تگرگ کابین و غیره.

باز کردن – راستش صحبت کردن من می دانم که سفر به تنهایی به نظر می رسد بسیار ترسناک, شما می توانید ناامن به راحتی و تمام سیستم دفاعی خود را در, اما این رویکرد مناسب آن بهترین به صحبت کردن با غریبه ها لبخند بزنید و شروع یک گفتگو. کنجکاو و پرسش که به نظر می رسد مهم است.

لذت بردن از خود را به عنوان آنجا که می توانید – از بیرون رفتن در شب به های مختلف بارها و بارها و گرفتن یک صندلی در نوار. برو به محلی درام را نشان می دهد و یا کنسرت, آیا همه چیز را که شما می خواهید برای انجام و لذت بردن از سفر انفرادی به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.