8 Bakerloo خط ایستگاه با جاذبه های جالب و فعالیت برای بازدید کنندگان به کشف

[ad_1]

این Bakerloo خط رنگ قهوه ای در مترو لندن, نقشه باز شد در آوریل سال 1906. خط شروع می شود از جریحه دار کردن & Wealdstone ایستگاه در شمال غرب لندن به فیل و قلعه ایستگاه در جنوب لندن. این Bakerloo خط را پوشش می دهد فاصله 23km (14.5 کیلومتر) و در خدمت 25 ایستگاه های لوله.

در زیر فهرستی 8 25 ایستگاه های لوله که بیشتر گردشگران استفاده از زمانی که آنها بازدید از لندن است.

ومبلی ایستگاه مرکزی واقع شده است و در سراسر جاده از ورزشگاه ومبلی و نزدیک به ومبلی آرنا.

ورزشگاه ومبلی است که زمین خانه ملی فوتبال انگلیسی (فوتبال) تیم. همچنین این محل که در آن کارلینگ کاپ و جام حذفی نهایی برگزار می شود. آن را به یک صندلی ظرفیت 90,000 است و یک مکان محبوب برای دیگر رویدادهای ورزشی و کنسرت های اصلی.

ومبلی آرنا یک سالن است و مشهور بین المللی محل برگزاری کنسرت. این عرصه می تواند صندلی 12,500 طرفداران و دیده است ستاره مانند آبا بون جووی, کلیف ریچارد عقاب و Westlife انجام وجود دارد.

ومبلی بازار یکی از بزرگترین جمعه بازار در انگلستان و در واقع در خارج از ورزشگاه ومبلی.

وارویک خیابان ایستگاه توقف برای ونیز کوچک و بزرگ اتحادیه & Regent کانال.

در اینجا شما می توانید لذت بردن از آرام کانال منطقه قدم زدن در کنار زیبا خیابان و یا استراحت سفر با قایق به باغ وحش لندن.

ایستگاه پدینگتون یکی از اصلی ترین ایستگاه های راه آهن در لندن است. این ایستگاه که در آن بازدید کنندگان را Heathrow Express به فرودگاه هیترو. چندین 4 و 5 ستاره هتل ها در فاصله پیاده روی آسان به ایستگاه پدینگتون. نیز وجود دارد یک انتخاب خوب از رستوران ها در خدمت غذاهای عجیب و غریب.

خیابان بیکر ایستگاه توقف برای موزه مادام توسو موم موزه و موزه هلمز شرلوک. همچنین شما می توانید در اینجا برای پارک Regent و لندن مرکزی مسجد. خیابان بیکر ایستگاه یکی از شلوغ ترین ایستگاه های لوله در سیستم مترو لندن.

ایستگاه سیرک آکسفورد است که در آن شما را وادار به خرید خود را انجام. این تقاطع که در آن خیابان آکسفورد و نایب السلطنه خیابان دیدار خواهد کرد. این شلوغ ترین منطقه خرید در لندن با چندین فروشگاه های بزرگ مانند John Lewis, Debenhams و House of Fraser واقع شده است.

باند خیابان آن مشهور گران طراح لباس و Selfridges فروشگاه یک فاصله کوتاه غرب از ایستگاه سیرک آکسفورد. Carnaby خیابان و معروف Hamley فروشگاه اسباب بازی نیز یک فاصله کوتاه به دور از اینجا.

Piccadilly سیرک ایستگاه توقف برای مجسمه اروس, West End Theatreland و لندن چینی. وجود دارد بسیاری از تئاتر در امتداد خیابان شفتزبری و Charing Cross Road.

لندن محله چینی ها با تعداد زیادی از خوب چینی رستوران ها و سوپر مارکت واقع در جنوب خیابان شفتزبری بین Piccadilly سیرک و میدان لستر. رستوران ها همیشه مشغول به خصوص قبل و بعد از تئاتر را نشان می دهد.

Piccadilly سیرک است که محل زندگی شبانه لندن با بسیاری از بارها و باشگاه ها و رستوران ها برای مردم محلی و همچنین گردشگران است.

توقف در Charing Cross ایستگاه اگر شما در حال بازدید از میدان ترافالگار & نلسون ستون.

دیگر جاذبه های توریستی در اطراف میدان ترافالگار شامل ملی, گالری, گالری ملی پرتره و St Martin-در-زمینه های کلیسا. نیز وجود دارد بسیاری از تئاتر هتل ها و رستوران ها و بارها در نزدیکی Charing Cross ایستگاه.

جاذبه های توریستی در نزدیکی ایستگاه واترلو عبارتند از: چشم لندن, لندن, آکواریوم, سالن جشنواره سلطنتی و جشن پل عابر پیاده.

در فاصله پیاده روی آسان از ایستگاه واترلو دیگر محبوب لندن نشانه مانند پارلمان و بیگ بن وست مینستر ابی و خیابان داونینگ.

شما همچنین می توانید یک آرامش بخش رودخانه تیمز کروز از چشم لندن هزاره اسکله.

جدا از ومبلی مرکزی (منطقه 4) و وارویک خیابان (منطقه 2) تمام دیگر Bakerloo خط ایستگاه های ذکر شده در بالا در منطقه 1. بنابراین اگر شما در حال برنامه ریزی برای بازدید وارویک خیابان یا ومبلی مرکزی, شما فقط نیاز به خرید یک 1-بعد Travelcard برای منطقه 1. که شما را به سفر نامحدود برای یک روز در منطقه 1 با اتوبوس و همچنین توسط لوله.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.