80 ایده های تولد

[ad_1]

یک عضو خانواده خود را جشن 80th birthday با چتر نجات پرش! در حال حاضر پیشنهاد من این نیست شما سازماندهی یکی از این به عنوان یک شگفتی اما امیدوارم چیزی وجود دارد که در این صفحه است که در خدمت به عنوان هیجان انگیز جایگزین!

قاب عکس دیجیتال

هنگامی که مادر من او 80th birthday برادر من خریداری شده خود را به یک قاب عکس دیجیتال. این شده است یک هدیه بزرگ و همچنان به مادر من یک مقدار زیادی از لذت.

همه ما او ارسال عکس به طور منظم از طریق ایمیل که او قرار می دهد بر روی کارت های دیجیتال و پس از آن میآید به پشت قاب. این بدان معنی است که عکس ها را می توان به روز شده و اضافه شده به سرعت و به راحتی و مادر من برای دیدن تمام خانواده حتی زمانی که او را قادر به با آنها در فرد است.

شام در یک رستوران

شام در پتسی را در نیویورک نیک دریایی رستوران غذاهای دریایی در سیدنی و یا یکی از گوردون رامسی رستوران در انگلستان – از بین بردن شما عزیزان و غذا خوردن در سبک در این روز خاص.

چای بعد از ظهر

بسیاری از شهرها بالای هتل ها ارائه چای بعد از ظهر. در اینجا در انگلستان چای در ریتز یا پیچ تبدیل شده است بسیار ویژه درمان – یکی از ما بیشتر لوکس 80 ایده های تولد.

شخصی شراب یا شامپاین

چگونه یک شخصی بطری Cabernet Sauvignon صدا ؟ بازدید WineGiftClub.com برای اطلاعات بیشتر شخصی ایده ها و جعبه های هدیه.

نادر بطری ویسکی

چگونه در مورد یک بطری مالت ویسکی اسکاچ یا Martell مقابل کنیاک? فوق العاده, مجموعه هدیه با امن در سراسر جهان حمل و نقل از TheWhiskyExchange.com.

شکلات خوشمزه

بلند کردن درب در یک جعبه شکلات است که قطعا وجود دارد در میان زندگی را لذت بخش ترین لذت های. مطالعه کردن دهان آبیاری در انتخاب HotelChocolat.com

ویژه دسته گل

گل های سنتی مورد علاقه و هدیه مانند teddies شکلات و شراب را می توان اضافه شده به تنظیم. ارسال یک دست گل به آن را فوق العاده ویژه.

دی وی دی مجموعه جعبه

است وجود دارد یک برنامه تلویزیونی است که به خصوص لذت می برد ؟ وجود دارد برخی از فوق العاده جعبه مجموعه در حال حاضر در دسترس از sci-fi به کمدی و درام به فیلم های مستند.

سبد خرید هدیه

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف سبدهای هدیه در حال حاضر در دسترس برای هر نوع از شخص و علاقه است. بررسي فايلهاي GiftBasket.com برای امکانات بی پایان.

جایگزین گزینه

اگر شما علاقه داشتن به یک جایگزین برای هدیه سنتی, نگاهی به تغییر در حال حاضر. این سازمان متعهد به تغییر جهان یک هدیه در یک زمان. وجود بارهای از گزینه های مختلف است که واقعا تفاوت به کمتر ممتاز مردم در سراسر جهان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.