9 واقعیت درباره چاپ تجاری شما احتمالا نمی دانستید

[ad_1]

فرد به طور متوسط سر به چاپ تجاری فروشگاه به صورت حرفه ای بروشور یا کارت های کسب و کار — به آماده شدن برای چیزهای بی اهمیت شب. با اینحال در اینجا هشت حقایق سرگرم کننده در مورد چاپ تجاری است که اکثر مردم هرگز از شنیده می شود.

آنچه که کوچکترین جهان کتاب ؟

این جهانی گینس کتاب رکوردها لیست شیکی هیچ Kusabana به عنوان کوچکترین کتاب در جهان است. این 22 صفحه ای ژاپنی, کتاب در مورد گل از چهار فصل و ابعاد آن تنها 0.0291 x 0.0295 اینچ است. این است که تنها کمی بزرگتر از چشم سوزن است.

که داستان کتاب تا به حال بالاترین چاپ اولیه اجرا شود ؟

با توجه به بین المللی تاثیر این سری آن را بیش از حد تعجب آور است که هری پاتر و یادگاران مرگ دارای این رکورد برای کتاب های داستانی. اجرای اولیه شامل 12 میلیون نسخه و نه از جمله فروش کتاب.

بزرگترین فروشگاه کاغذ?

کنار سیرز! در سال 2005 Aviall Services Inc. منتشر Aviall محصول و فروشگاه کتاب 2,656-صفحه کاتالوگ که وزن 7.4 پوند بود و 2.8 اینچ ضخامت دارد.

چگونه به سرعت بود و سریعترین چاپ تمبر پستی ایجاد شده ؟

در کمتر از یک ساعت, شهر شان Liechtenstein رای دادند در یک تمبر را طراحی و تولید آن است. مهر بخشی از یک رویداد بزرگداشت سالگرد 100 از کشور اولین تمبر.

آنچه که قدیمی ترین مکانیکی چاپ کتاب ؟

اکثر مردم یاد بگیرند که برای اولین بار مکانیکی ساخته شده کتاب مقدس گوتنبرگ ایجاد شده توسط یوهان Henne zum Gensfleisch zur لادن (یوهانس گوتنبرگ) در آلمان حدود 1455. با این حال برخی از محققان ادعا می کنند که چینی ها در واقع انجام این شاهکار شش یا هفت قرن پیش از آن.

چگونه گران قیمت توسط پرینتر ساخته سوشی ؟

شیکاگو آشپز هومارو از موتور رستوران خود را ایجاد سوشی entrees با استفاده از کانن i560 جوهر افشان لود شده با جوهر خوراکی. رستوران برانگیخت مایل به پرداخت به سمت بالا از 240 دلار به تجربی منو.

آنچه که جهان قدیمی ترین انتشارات خانه ؟

انتشارات دانشگاه کمبریج است که جهان قدیمی ترین خانه چاپ و نشر. آن آغاز شد و در سال 1534 با یک منشور سلطنتی از پادشاه هنری هشتم است و عمل بدون توقف پس از آن اولین کتاب منتشر شد و در سال 1584. در آن تقریبا 500 سال از بهره برداری آن را منتشر کرده است بیش از 2000 کتاب و 150 مجلات یک سال در سراسر 200 کشور جهان است.

که دفتر دسکتاپ رنگ چاپگر می تواند به تولید 500 ورق سریعترین است ؟

این Hewlett-Packard Officejet Pro X551dw دارای این رکورد تولید 500 ورق رنگی در هفت دقیقه و 18 ثانیه.

چقدر سیاه و سفید پرینتر جوهر هزینه ؟

جوهر سیاه و سفید است که یکی از گران قیمت ترین مایعات در این سیاره هزینه بیش از 2700 $در هر گالن است. آن است که گران تر از نفت و شاتل فضایی سوخت.

مسلح با این چاپ تجاری حقایق خوانندگان خواهد بود آماده به شکست در مسابقه چیزهای بی اهمیت شب و یا فقط مکالمه جالب با دست زدن حرفه ای خود را و یا کارت های کسب و کار سفارش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.