Aix En Provence – مورد علاقه ما

[ad_1]

Aix en Provence است که اغلب به عنوان “سزان شهر”. آن است که سخت به دست “مراحل سزان” نشانها در پیاده رو از Aix; این نمادها منجر گردشگران به برخی از سایت های مشهور برای سزان هنری الهام بخش است. مشکل با نگاه کردن به پای خود به دنبال نمادهای کوچک است که شما ممکن است از دست برخی از این مناظر در طول راه. ما می تواند پر کردن یک کتاب و چندین آلبوم عکس واقعا توصیف این شهر است. Aix en Provence دارای سابقه ای طولانی (تاسیس در 123 سال قبل از میلاد) به عنوان یک مرکز ساخته شده است بیش از چشمه های آب گرم و یا “thermes”. Aix یک شهر, شهر توریستی و رسمی مرکز 13th بخش فرانسه.

نکته جالب این است که آن را نه “عشق در نگاه اول” برای من. این شهرستان است که رک و پوست کنده کمی ژولیده و می توانید کمی از زمان به زیر پوست خود را. معروف بلوار Cours Mirabeauاگر چه درخت پوشیده و سایهدار است و همچنین به یک مخلوط بسیار توریستی و رستوران ها و بانک ها و غیر از فروشگاه های خرده فروشی. شهر قدیمی (ویوکس ویل) یک پیچ و خم از خیابان های شلوغ پر از فروشگاه های خرده فروشی و رستوران ها و brasseries و boulangeries. آن را در زمان چند هفته از راه رفتن در خیابان به درستی گرا. ما تا به حال چندین تلاش و بسیاری از شکست های رستوران وعده های غذایی قبل از مرتب کردن بهتر از گزینه های در دسترس. بازارهای در حال فریبنده با این حال من احتیاط “خریدار” مراقب باشید که برخی بسیار گران قیمت و فروشندگان در بازار است که می تواند به شناسایی یک توریست پمپاژ می توانید آن را مدتی به شناسایی منظم و قابل اعتماد فروشندگان.

در حال حاضر که ما در آستانه ترک Aix-en-Provence, آن است که کاملا با قلب سنگین. ما تا به حال برخی از تجربه های بزرگ و می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از علاقه خود برای سفر بعدی خود را:

Boulangerie: این سخت است در فرانسه به عنوان وجود دارد بسیاری از آنهایی که خوب. مورد علاقه من است Farinoman Fou خود نان روستایی و منحصر به فرد است. خود را منحصر به فرد نان شامل یک زن و شوهر standouts, Maître Goji (goji توت و کشمش) و Choco Souris (شکلات لبخند).

قهوه: نظر من این است که قهوه خوب است اگر شما سفارش اسپرسو اما حاشیه ای اگر شما هر چیزی سفارش با شیر مانند یک “گراند creme” (کافی نت-au-کرم). وجود دارد یک فرصت بسیار خوب شما ضعیف و ولرم بنوشید. ما در بر داشت دو نقطه که سازگار لا Brulerie و ایتالیا کافی شاپ.

Creperie: دست پایین کوکوی ساخته شده توسط Delphine در کوکوی Cidres و تا سال بهترین در شهر. Delphine است و در اصل از بریتنی و اصرار بر استفاده از معتبر برتون مواد (این همیشه آسان نیست در پروونس Provence). او کوکوی داغ و ساخته شده به سفارش. اسپرسو سازگار است و رفتار خاص مانند مینی مادلین کوکی ها خوشمزه هستند. اگر که نیست به اندازه کافی دوست داشتنی است. توقف توسط!!

درب: چیز زیادی در مورد کاوش در شهر مانند Aix با چنین عمق تاریخ است که توانایی برای شادی کردن در سن-پیر معماری و تعجب آنچه نهفته در پشت بی پایان ،

چشمه: به عنوان ذکر شده در بالا شهر ساخته شده بود در بالای چشمه های آب گرم و خیابان های اصلی چند چشمه به عنوان یک اشاره به آن تاریخ است.

Gelato: شوهر من سعی کردم همه آشکار است مکان و بدون شک Amorino در پایان Cours Mirabeau است خود را دست پایین مورد علاقه, ارزش هر یورو. شکلات خود را نیز شایان ذکر آن است که گران قیمت و نفیس.

بازار: Aix-en-Provence فوق العاده است به عنوان یک بازار وجود دارد هر روز. بازار محلی در محل د Richelme است که ما به جذب و مورد اعتماد ما در بر داشت فروشندگان که کار واقعا سخت و در ساعت های طولانی.

رستوران: به عنوان ذکر شده در بالا Aix است که بسیاری از چیزها, اما بالاتر از همه یک دانش آموز و توریستی شهر است. این است که لزوما یک ترکیب خوب برای رستوران مناسب و معقول گزینه های. قطعا وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی, موسسات, اما بسیاری از ما نمی خواهد توصیه می شود. ما احساس اعتماد به نفس در, توصیه های زیر:

  • لو Millefeuille (کوچک دکور زیبا و یک منو است که تغییرات روزانه)
  • L’Epicurien رستوران ( 7-10 جداول منو تغییرات هفتگی) – الهی
  • لا غار d-ایو (کوچک شراب نوار کوچک tapas سبک منو مقدار زیادی شراب بزرگ و sommelier که واقعا می داند مسائل خود را)
  • Carton Rouge (واقعا کوچک این محل باعث می شود ایو نگاه بزرگ, بسیار, خوشمزه, غذا, منوی روزانه پخته شده به سفارش) – رزرو
  • کافه های تاپاس (در محل پاریس Augustins نیست خیلی شبیه اما در خارج از این مواد غذایی معتبر است تاپاس اسپانیایی و ما دوست Mojitos)
  • Poivre d’Ane (روشن و آنها را دو جایزه بزرگ-رفع منوها) – خدمات رزرو هستند باید

مسیر ده سزان: به راحتی قابل دسترسی از مرکز شهر این جاده روستایی به Mont St Victore و تاکستان است که باید ببینید. دوست داشتنی است که برای یک دوچرخه سوار و یا درایو دیگر.

برنامه های ویژه:

  • این Cathédrale Saint-Sauveur برای کریسمس اسکاندیناوی کنسرت به افتخار سانتا لوسیا
  • Église Saint Jean de Malte کنسرت “Chœurs au Diapason” توسط Ordre de Malte – 10 یورو برای یک “برنامه sacre et پخش d’opéra”
  • الهه شعر و موسیقی Granet

در پایان وجود دارد مقدار زیادی به عشق در مورد Aix en Provence. توصیه من این است که به کتاب سفر خود را و پیدا کردن برخی از مورد علاقه خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.