Bayahibe مقابل پونتا کانا – هر دو در جمهوری دومینیکن اما خیلی متفاوت

[ad_1]

Bayahibe بود و عمدتا ناشناخته سنگ در ساحل جنوبی, جمهوری دومینیکن تا اواخر دهه 1990. چند مستقل مسافران می دانستند در مورد آن قبل از آن اما بیشتر رفت و آمد مکرر گرا مسافر تا به حال هرگز از آن شنیده می شود. Bayahibe در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای بیشتر توریستی اما هنوز هم وجود دارد یک کنتراست قابل توجه بین Bayahibe و مراتب محبوب تر پونتا کانا رفت و آمد مکرر megaplex در سواحل شرق.

Bayahibe همچنین دارای یک فضای کاملا متفاوت از مقصد توریستی محبوب پورتو پلاتا سوسوا و دیگر مقاصد گردشگری در سواحل شمال. در این مقاله من خواهد شد تمرکز بر روی برخی از تفاوت های بین Bayahibe و پونتا کانا.

Bayahibe دارای یک حس واقعی از جامعه بر خلاف پونتا کانا

تاسیس در اواخر دهه 1800 Bayahibe دارای یک سابقه طولانی بودن کار ماهیگیری ایجاد کرد. به این ترتیب آن را به یک حس قوی از جامعه نیست که صرفا بر اساس گردشگری دلار مثل شما پیدا کردن در پونتا کانا. در واقع پونتا کانا تاریخ نسبتا کوتاه است و تقریبا به طور کامل بر مبنای گردشگری است. کل آن توسعه و گسترش رانده شده توسط گردشگری سود.

نسبت به پونتا قانای Bayahibe تر است بی تکلف و به عقب گذاشته است. در Bayahibe از آن آسان است برای ممزوج با جمهوری دومینیکن و لذت بردن از برخی از معتبر جمهوری دومینیکن فرهنگ است. جمهوری دومینیکن بسیار دوستانه و دل مردم و آنها را با کمال میل با شما صحبت. در واقع نمی توان در همه جای تعجب نیست اگر آنها همچنین می خواهم شما را به رقص merengue با آنها! اگر شما می خواهید برای دیدار با برخی از املاک جمهوری دومینیکن در Bayahibe فقط آمار ساحلی میله های فضای باز رستوران بسیار محبوب بیلیارد سالن و فروشگاه در جامعه محلی است. شما می توانید پیدا کردن هیچ شبیه معتبر تجربه در پونتا کانا رفت و آمد مکرر روستاها حتی اگر شما سعی می کنید.

Bayahibe کمتر تفریحی و بیشتر غیر-هتل های فراگیر و Cabanas

پونتا کانا ساحل تبدیل به یک رفت و آمد مکرر فراگیر پس از دیگری با گزینه های بسیار کمی برای مسافر مستقل. Bayahibe از سوی دیگر تنها یک رفت و آمد مکرر فراگیر شناخته شده به عنوان رویاهای La Romana رفت و آمد مکرر. این یک 568 اتاق رفت و آمد مکرر است که نشسته در سمت راست یکی از بهترین بخش از دق Bayahibe (Bayahibe ساحل). در غیر این صورت تمام مسکن در Bayahibe است مستقل کوچک هتل ها و تختخواب و صبحانه اماکن و cabanas. هتل Bayahibe بزرگترین مستقل و تنها 25 اتاق. دوباره, شما می توانید یک مطلب معتبر با تجربه اقامت در Bayahibe نسبت به پونتا کانا. فقط برای روشن شدن من باید ذکر وجود دارد 6 در مقیاس کامل استراحتگاه در 2-3 مایل دور از Bayahibe در Dominicas به جنوب شرقی است که گاهی اوقات در نظر گرفته بخشی از Bayahibe منطقه است.

Cabanas زیبا تنهایی “کلبه” و یا کوچک کابین به طور سنتی ساخته شده با یک پشت بام کاهگلی اگر چه آنها نمی تمام این در حال حاضر. آنها پراکنده در سراسر Bayahibe از جمله برخی از سمت راست در ساحل. شما استفاده می شود قادر به اجاره آنها را در یک سرقت اما قیمت واقعا رفته در سال های اخیر به عنوان بیشتر گردشگران در آمده است و همانطور که بیشتر از آنها استفاده می شود به عنوان مسکن برای کارکنان از استراحتگاه که خزنده نزدیک تر — این cabanas هنوز هم یک معامله خوب است هر چند اگر شما می توانید پیدا کردن یکی! البته آنها نیز یک تجربه کاملا متفاوت از یک پونتا کانا رفت و آمد مکرر.

دریای کارائیب در مقابل اقیانوس اطلس

زمانی که بسیاری از مردم فکر می کنم از “کارائیب” آنها بر این باورند که کل منطقه نهفته در درون آرام و آرام و دریای کارائیب. این درست است نه در همه. جمهوری دومینیکن مانند دیگر بزرگ جزایر کارائیب نهفته در مرز اقیانوس اطلس و دریای کارائیب. شمال و شرق سواحل چهره اقیانوس اطلس و جنوب آن خط ساحلی در دریای کارائیب. در حال حاضر در اینجا مهم ترین تفاوت های توریستی: آبهای اقیانوس اطلس بسیار ناهموار تر و وحشی تر از صلح آمیز و آرام آبهای کارائیب.

Bayahibe است واقع در ساحل جنوبی, جمهوری دومینیکن. بنابراین آبهای مجاور سواحل آن آرام و آرام. شن و ماسه نیز فوق العاده زیبا و ابریشمی. از سوی دیگر در پونتا کانا ساحل (که شامل Bavaro) واقع در سواحل شرق جمهوری دومینیکن. این مکان آن را در اقیانوس اطلس که در آن آبهای آشفته تر و شن و ماسه کمی درشت تر. به عنوان شما سر جنوبی در پونتا کانا coast شما شروع به ورود به این منطقه انتقال بین اقیانوس اطلس و دریای کارائیب و دریا می شود کمی ملایم تر و شن و ماسه می شود ظریف. دریا و حتی در انتهای جنوبی پونتا کانا ساحل است که هنوز هم به عنوان آرام به عنوان دریای مجاور به Bayahibe.

غروب خورشید بیش از غربی خلیج در مقابل شرق رو آب

به دلیل انحنای زمین در منطقه Bayahibe واقع شده است در دو بیص است که نگاه به سوی غرب. در واقع این یکی از چند مکان در کل جمهوری دومینیکن به صورت غرب است. پس از غروب خورشید در اینجا در نظر گرفته های دیدنی و جذاب ترین در کشور با خورشید در حال غرق شدن به طور مستقیم به اقیانوس. شما می توانید لذت بردن از این آب نمایی از خورشید تنظیم از هر تعداد از فضای باز رستوران ها و کافه ها — و یا از ساحل.

پونتا کانا واقع در سواحل شرق جمهوری دومینیکن و در نتیجه آن را ایده آل برای تماشای غروب خورشید بر روی آب, اگر چه طلوع می تواند دیدنی و جذاب در پونتا کانا.

آب و هوا و محیط زیست

Bayahibe توسط بسیاری در نظر گرفته به بهترین زیست از هر مکان در جمهوری دومینیکن. در حالی که پونتا کانا قطعا کمتر باران از Samana خلیج و دیگر بارانی شمال ساحل دومینیکن, مکان, Bayahibe به مراتب کمتر باران از پونتا کانا! در واقع Bayahibe نیز کمتر شده و باران از La Romana, رفت و آمد مکرر محبوب منطقه تنها حدود 19 مایل به شرق است. گفته شده است که Bayahibe در حدود همان میزان بارندگی در آن “فصل بارانی” به سواحل شمال, جمهوری دومینیکن در آن “فصل خشک است.”

Bayahibe نیز گرمتر به طور متوسط نسبت به بسیاری از دیگر مقاصد گردشگری در کشور است. این درست است به خصوص در زمستان هنگامی که درجه حرارت محیط و درجه حرارت آب است که گرمتر از در پونتا کانا و توریستی در دومینیکن ساحل شمالی.

فاصله تا Paya جزیره Catalinita جزیره و شرق پارک ملی

محبوب ترین سفر روز در جمهوری دومینیکن تا کنون یک قایق تفریحی به Paya جزیره (Isla Paya). در واقع بیش از 2000 نفر بازدید این جزیره به طور متوسط در هر روز! Paya جزیره بخشی از شرق پارک ملی (Parque Nacional del Este) واقع شده در, شدید, شرق, گوشه ای از جمهوری دومینیکن. تقریبا همه Paya جزیره قایق گشت و گذار ترک از Bayahibe بندر. این به این معنی است که گردشگران در پونتا کانا باید برای اولین بار از اتوبوس و یا تاکسی سوار شدن به Bayahibe قبل از آنها می توانید بر روی یک قایق در Bayahibe به Paya جزیره است. این می تواند 1-2 ساعت یک طرفه 2-4 ساعت رفت و برگشت. آن است که بسیار راحت تر و آرامش بخش را به یک گردش به Paya جزیره اگر شما در حال حاضر ماندن در Bayahibe!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.