Cala Millor مایورکا راهنمای سفر

[ad_1]

Cala Millor همچنین تاسیس یک ساحل رفت و آمد مکرر در مایورکا را ناهموار سواحل شرق. رفت و آمد مکرر واقع شده است و نزدیک به کوه ها و زمین های کشاورزی و باغات و آنچه که بسیاری از مردم به خصوص به عنوان یکی از بهترین سواحل در جزیره. رفت و آمد مکرر بسیاری از بسیار مناسب رستوران ها و فراموش نکنید که برای سعی کنید برخی از ماهی بزرگ منوها که این رستوران ها ارائه می دهد.

به آرامی قفسه بندی Cala Millor ساحل ماسه و زیبا آبی روشن آب آن را انتخاب ایده آل برای خانواده ها با کودکان. این ساحل طولانی دوست داشتنی سایهدار ساحل تفرجگاه که در امتداد 4 مایل در امتداد خلیج پناه میان دست نخورده headlands. آب گرم درجه حرارت ایده آل برای, غواصی, غواصی, باد گشت و گذار و قایقرانی. وجود دارد مقدار زیادی از سواحل دیگر که بسیار آسان رسیده از Cala Millor از جمله ساحل در پونتا عامر. سفر به دور Cala Millor است که واقعا آسان با استفاده از مینی قطار و اتوبوس محلی.

Cala Millor ارائه می دهد خیلی بیشتر از فقط ساحل از جمله ورزشهای آبی گلف در کما Sa, تنیس, رفتن karting و برخی از شب زنده داری پر جنب و جوش. تمام خانواده را دوست دارم Aquacity waterpark و Marineland در پورتال ما. در طول روز مقدار زیادی وجود دارد برای تمام خانواده به انجام و در شب وجود دارد دیسکو موسیقی بارها و بارها برای سرگرمی.

کاوش Cala Millor بر پا آسان است. یک فرصت قدم زدن به پونتا عامر طبیعت رزرو در پرتگاه است. در اینجا شما را پیدا خواهد کرد یک قرن 17 برج مراقبت که در آن شما می توانید در این نمایش فوق العاده از Cala Millor بای. دیگر آسان راه می رود عبارتند از: Costa de los Pinos کوچک بندر کلا استخوان در اطراف پرتگاه به شمال و استراحتگاه Sa کما و s’illot به جنوب پونتا عامر. افزایش طولانی در امتداد مسیرهای ساحلی و در کوه ها و دره ها بهترین های انجام شده در طول بهار و اوایل پاییز زمانی که شرایط آب و هوایی مناسب برای این دیگر راه می رود.

نمی شود از دست رفته است یک دیدار جذاب شهر پالما است که فوق العاده کلیسای جامع گوتیک. برای آرام آرامش بعد از بازدید از روستای ماهیگیری کلا آمار و ارقام. وجود دارد مقدار زیادی از سفرهای موجود از Cala Millor است که تمام خانواده لذت ببرید در آخرین لحظه خود را در تعطیلات. گشت و گذار شامل آفریقا حیات وحش پارک Drach غارها و سان سالوادور صومعه. برای روز دیگر در خارج وجود دارد Mondrago پارک ملی و شهر پورتو کریستو. ساحلی تور را در مکان هایی مانند کلا d’or, کلا Santanyi و Cala Figuera.

تعطیلات خانواده به Cala Millor بسیار محبوب هستند و می توان در سراسر اینترنت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.