Diana Krall

[ad_1]

در تاریخ 16 نوامبر سال 1964 در نانایمو, کانادا یک دختر نوزاد متولد شد که تا به حال هیچ ایده چگونه خوش شانس او بود. در واقع هنرمند موسیقی جاز Diana Krall خجسته بود با بخت خوب بودن متولد شده در یک خانواده که اقدام به پرورش او استعداد موسیقی است.

دیانا شروع به نواختن پیانو را در سن چهار. دیانا کرده و با شور و شوق برای رکورد جمع آوری; او همچنین یک گام پیانو و در این شب خانواده اغلب جمع آوری در اطراف پیانو و آواز خواندن همراه. از خانواده دیانا گفت: “آنها واقعا ضعیف آنها کارگران معدن زغال سنگ – اما آنها تا به حال یک پیانو برای همه پخش شده و من فکر می کنم پدر من شروع به گرفتن برخی از پول جمع آوری در راه به کلیسا و خرید 78s. که موسیقی چیزی بود که آنها به گوش و مردم آمد چرا که آنها نمی تواند استطاعت به بیرون بروید. هر کس آمد به خانه خود آورده و بطری – هر آنچه در آنها بود.”

دیانا پدربزرگ و مادربزرگ هم عاشق موسیقی جاز و او صرف تعطیلات آخر هفته با آنها آواز کلاسیک. دیانا علاقه به موسیقی جاز بیشتر نمایاندن در دبیرستان زمانی که او شروع به بازی با او مدرسه گروه جاز. در سن پانزده دیانا فرود آمد و او اولین فرفره نواختن پیانو در زادگاه رستوران.

در سال 1981 دیانا برنده ونکوور, جاز, جشنواره کمک هزینه تحصیلی است که او را قادر به تحصیل در کالج موسیقی برکلی. دیانا مورد مطالعه به سه ترم اما پس از بازگشت به, British Columbia. یک شب در حالی که او در حال پخش در نانایمو مشهور نوازنده بیس ری براون تحت تاثیر قرار گرفته بود توسط او پخش شد و او مربی. ری متقاعد دیانا به حرکت به لس آنجلس به دنبال حرفه خود را.

در سال 1984 دیانا برنده کانادا شورای هنر گرانت و جیمی Rowles که با جاز افسانه بیلی تعطیلات الا فیتزجرالد, Sarah Vaughan شد او معلم جدید. جیمی تشویق دیانا به آواز خواندن به او نواختن پیانو در نتیجه شکل دادن به دیانا برای تبدیل شدن به نوازنده بزرگ ما امروز می دانیم.

پس از سه سال در کالیفرنیا و یک اقامت کوتاه در تورنتو دیانا به نیویورک نقل مکان کرد در سال 1990. او فرود آمد به طور منظم آخر هفته گیگ با سه نفر در بوستون و ضبط اولین آلبوم پلهدر سال 1992.

دیانا آلبوم سوم برای همه شما (1996), اختصاص داده شده بود به او عشق برای Nat King Cole شد و این آلبوم که شد دیانا سنگ پله به ستاره شدن. این آلبوم صرف شده و بیش از یک سال در بیلبورد بالا 10 سنتی جاز نمودار. دیانا بود رای سوم در بدبینی مجله سالانه ده بالا مورد علاقه نظرسنجی و نامزد یک جایزه گرمی در بخش بهترین موسیقی جاز خواننده رده.

در سال 1997 دیانا ثبت عشق صحنه های. این فوق العاده محبوب آلبوم حاوی آمار آهنگ “پوست من انگور” به فروش می رسد بیش از 500 ، 000 نسخه و دیانا به دست آورده یکی دیگر از نامزدی جایزه گرمی برای بهترین آوازی موسیقی جاز عملکرد.

سال 1999 بود که یک سال برای Krall. عشق صحنه های رفت, طلا و دیانا منتشر شد زمانی که من در چشمان شما نگاه کنیدکه شد فوق العاده و بین المللی موفقیت است. Krall در نهایت برنده جایزه گرمی شده است نامزد قبلا دو بار و زمانی که من در چشمان شما نگاه کنید شد اولین آلبوم جاز به نامزد برای بهترین آلبوم جایزه گرمی در بیش از 20 سال است. این آلبوم در صدر نمودار برای بیش از یک سال و آهنگ از آلبوم استفاده شد در هر دو نشان می دهد تلویزیون و فیلم.

در سال 2001 دیانا منتشر شد نگاه عشق. این آلبوم در صدر بیلبورد نمودار. در کانادا این آلبوم رفت quintuple پلاتین; دیانا اولین کانادایی هنرمند موسیقی جاز به کسب این موفقیت. او پس از آن آلبوم ، در پاریس زندگی می کنند (2002) برنده جایزه گرمی برای بهترین موسیقی جاز آوازی آلبوم. آن را در طول این سال که Krall نیز به عنوان یکی از 25 جذاب ترین مردم در سال 2001 توسط مجله مردم.

در سال 2003 Krall ازدواج راک بریتانیایی نوازنده الویس کاستلو و در این سال که به دنبال او منتشر شد دختر در اتاق دیگرکه شامل بسیاری از آهنگ ها نوشته شده توسط دیانا و شوهرش.

با وجود متقاطع موفقیت زمانی که من در چشمان شما نگاه کنیداین آلبوم انتقاد قرار گرفته بود برای تکیه بیش از حد دور از موسیقی جاز به سمت پاپ معاصر. از آن زمان Krall منتشر کرده است از این لحظه (سال 2006) آرام شب (2009) و خوشحالم که عروسک کهنه (2012) هر یک با خود متمایز عطر و طعم. از این لحظه نعمت بزرگ گروه استانداردهای آرام شب برزیل, بوسا نوا مضمون و استخدام یک ارکستر کامل و خوشحالم که عروسک کهنه بازتولید موسیقی جاز از سال 1920 و 1930 ممنوعیت عصر.

Krall شهرت و محبوبیت منجر به بسیاری از عملکرد چشمگیر فرصت های. Krall انجام شده در کارنگی هال نیویورک و در کاخ سفید برای رئیس جمهور اوباما. او همچنین انجام “من پرواز به ماه” در نیل آرمسترانگ یادبود.

Krall را استعداد موسیقی را تحت تاثیر آثار بسیاری دیگر از نوازندگان معروف. که مهمترین آنها Krall کار کرده با Barbra Streisand, تولید موسیقی و نواختن پیانو در آلبوم از Streisand را در سال 2009. در سال 2012 Krall کار با پل مک کارتنی در آلبوم “بوسه در پایین.” دیگر هنرمندانی که تحت تاثیر قرار گرفته توسط دیانا عبارتند از لیندزی Muir, Jamie Cullum, نورا جونز الیزابت Kontomanou Katie Melua و Renee Olstead.

با وجود بحرانی بررسی “دختر در اتاق دیگر” Krall است برنامه ریزی برای انتشار آلبوم های پاپ در پاییز 2014. آلبوم آزمایشی شامل آهنگ نیل یانگ گوردون Lightfoot و یک ترکیب جدید توسط Paul McCartney.

داده دیانا میل شدید به تولید موسیقی در سراسر طیف وسیعی از سبک های شما هرگز نمی دانید چه او می آمد تا با. با توجه به دیانا “یک آلبوم است که فقط یک تصویر کلی از جایی که شما هستند که در آن زمان. همه تصاویر از همه هستند فقط در شلوار جین و یک تی شرت یا لباس شب توپ. شما باید بسیاری از طرف های مختلف است و این یک عکس از جایی که شما در آن زمان است.”

به عنوان دیانا روش او پنجاهمین سالگرد تولد این ماه نوامبر او پتانسیل را دارد که ما را به مکان های جدید برای سال آمده است. اگر او در آینده سفر ثابت می شود به عنوان روشن به عنوان او گذشته و او مطمئنا کسب جای خود را در تاریخ به عنوان یکی از آوازی افسانه زمان ما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.