GPS مقایسه – یک راه عالی برای مغازه واحد کامل

[ad_1]

آن را بسیار آسان تر برای پیدا کردن اطلاعات در مورد GPS های خاص محصولات از قابل اعتماد GPS مقایسه. وقتی که من اولین بار علاقه مند به خودرو GPS سیستم من scoured اینترنت به دنبال بی طرفانه مقایسه GPS رأی و یا نظرات که ممکن است مفید باشد. کافی است بگویم که مفید مقایسه شد و چند دور بین همین دلیل است که من تصمیم به خود من اطلاعات سایت که شما می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

همه دستگاه های GPS کار به همان ترتیب همه کار کردن از همان سیستم های ماهواره ای-شبکه ای از حدود سی ماهواره است که در مدار زمین و در حال استفاده می شود به سه گوش موقعیت GPS دستگاه است. هنگامی که شما خرید یک سیستم GPS از آمازون به عنوان مثال آنچه که شما در حال خرید است که گیرنده آن را دریافت سیگنال های منتقل شده توسط این شبکه از ماهواره. چه حتی بهتر این است که من و شما نمی مجبور به پرداخت برای استفاده از آن چند میلیارد دلار شبکه ماهواره ای. این برنامه رایگان! همه ما باید انجام دهید این است که خرید این دستگاه است.

اما پس از آن این مشکل وجود دارد که دستگاه بخرم ؟

رهبران بازار هستند Garmin, تام, تام و ماژلان. شما می توانید به وب سایت خود را برای اطلاعات اما هر شرکت تلاش می کند تا استرس خود را نقاط قوت محصولات در حالی که مشرف به نقاط ضعف خود و آنها این کار را در یک راه است که باعث می شود آن را دشوار است برای مقایسه محصول خود را که یک شرکت دیگر. من هیچ مشکلی با این. آن را فقط باعث می شود آن را کمی سخت به تصمیم می گیرید که GPS برای خرید.

شما می توانید خرید خودرو سیستم هایی که نصب شده در خودرو خود را از خط تیره (مثل رادیو) یا قابل حمل آنهایی که شما سوار به یک فنجان مکش دستگاه را بر روی شیشه جلو و یا گاهی اوقات در بالای داشبورد. اطلاعات در این مقاله با تمرکز بر سیستم های قابل حمل. آنها بسیار ارزان تر و شما می توانید واحد خود را با شما راه رفتن و یا در حالی که رانندگی یک ماشین دیگر.

قابل حمل سیستم اجرا از کمتر از 200 دلار به تقریبا $1000US. همه این دستگاه های GPS پیدا کردن محل سکونت خود را و شما نشان می دهد مسیر بر روی نقشه. همه آنها از قبل با نقشه از ایالات متحده و کانادا است. (تعداد کمی از آنهایی که ارزان تر تنها با منطقه ای نقشه.) چه چیزی باعث تفاوت در قیمت و کیفیت نقشه ها و آنچه که به نام “نقاط مورد علاقه” همراه با کشت تمام اضافی (اما مفید) ویژگی های.

اندازه نقاط مورد علاقه پایگاه داده مهم است. نقاط مورد علاقه ها قبل نصب شده و آدرس ها و اطلاعات در مورد کسب و کار مدنی ساختمان بیمارستان و ایستگاه های گاز, رستوران ها, هتل ها و مدارس و به طور کلی هر قسمت است که شما ممکن است بخواهید برای رفتن به.

ارزان تر سیستم تنها حدود 750,000 نقاط مورد علاقه از قبل در آنها است. که برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از, اما زمانی که شما در نظر بگیرید چگونه ایالات متحده و کانادا هستند 750,000 رستوران ها و بیمارستان ها و ایستگاه های گاز دستگاه خودپرداز و استارباکس نیست واقعا که خیلی. بهتر است سیستم های چند میلیون نقاط مورد علاقه. قطعا چیزی است که با توجه به ارزش, به خصوص اگر شما با استفاده از سیستم شما در حالی که سفر. البته اگر شما تنها با استفاده از GPS خود را نزدیک به خانه و سپس تعداد نقاط مورد علاقه ممکن است مهم نیست-سپس دوباره, شما ممکن است نیاز به سیستم GPS. J

وجود دارد چند ویژگی است که مهم هستند را در نظر بگیرید.

رابط کاربر (چه آسان واحد است به استفاده از) مهم است. برخی از سیستم های مانند Garmin Nuvi هستند مانند مینی کامپیوتر آنها بسیار است. من نمی گویم جلوگیری از Nuvi-من اتفاق می افتد به مانند این خط از محصولات زیادی است. فقط آگاه باشید که شما ممکن است مجبور به خواندن دستورالعمل اولین بار شما از آن استفاده کنید. بسیار برای Garmin اعتبار StreetPilot سری C طراحی شده است که بسیار آسان برای استفاده. اگر من قرار بود برای خرید من 86 سال در یک سیستم GPS خودرو آن را به خوبی ممکن است StreetPilot c340 رایانه.

به عنوان شما صعود بالاتر در محدوده قیمت شما می توانید ویژگی های بیشتر. برخی هستند که مهم مانند در اختیار داشتن یک ساعت سفر. ماشین من یک ساعت, بنابراین من فکر نمی کنم من نیاز به دو. تکنولوژی بلوتوث یکی از ویژگی های شما ممکن است بخواهید اگر شما با استفاده از تلفن همراه خود مقدار زیادی در ماشین. بلوتوث اجازه می دهد تا شما با استفاده از GPS خود را به عنوان یک تلفن همراه. بنابراین شما در حال محدود کردن تعدادی از دستگاه های شما را به نگه دارید تا با در ماشین-همیشه یک ایده خوب وقتی مذاکره مشغول بزرگراه تبادل.

اواسط به بالا محدوده GPS سیستم mp3, بازیکنان, بنابراین شما می توانید گوش دادن به موسیقی و کتاب های صوتی. که شسته و رفته اگر هر کس دیگری در این ماشین می خواهد به گوش دادن به همان چیزی که. اگر نه خب من حدس می زنم همه را مجبور به استفاده از خود را در آی پاد.

صفحه نمایش اندازه یک biggie! آخرین چیزی که شما می خواهید به انجام در ترافیک زور زدن برای دیدن GPS صفحه نمایش. بسیاری از این محصول خطوط پهن نسخه. که ترجمه به 4.3 اینچ صفحه نمایش. که تقریبا یک اینچ بزرگتر از صفحه نمایش 3.5 اینچ. برای برخی از مردم آن را یک تفاوت.

وجود دارد چند ویژگی های دیگر من در این مقاله پوشش. شما می توانید زیر کلیک کنید و رفتن به وب سایت من برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خاص واحد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.