Koh Lanta, تایلند

[ad_1]

ما در حال رفتن به پایین در جنوب تایلند و در نزدیکی مرز مالزی, به دور از جمعیت به منظور جذب تایلند از جایی کمی ساکت تر Lanta جزیره است.

ما در بر داشت Pimalai Resort واقع در Lanta Yai جزیره بهشت در Andaman sea, که در آن بوتیک لوکس اقامت می رود دست در دست با ناهار خوری لذیذ و برنده. بازدید کننده استقبال ریواس-حاوی آب سرد در این گالری هنر-جعل هویت لابی که در آن سرامیک های آن را بیشتر به یک موزه از هنر خوب است.

1. محل اقامت

پیچیده در میان جنگل ترکیب خوبی با زیبایی های طبیعی این جزیره بوتیک هتل ارائه می دهد یک انتخاب, tastefully تزئین شده, سوئیت و ویلا با منظره دریا بزرگ.

ما سعی کردیم 2 از محدوده خود را از اتاق دسته بندی:

استخر, ویلا, یک 204 متر مربع ساخته شده بر روی یک قطعه از زمین پر از تپه. جادار و زیبا تایلند طراحی معماری را فراهم می کند و گسترده views Ba Kan Tiang خلیج و اطراف آن جنگل سرسبز گرمسیری. Sundeck های خصوصی بی نهایت لبه استخر و لوکس baldaquin است که در آن شما می توانید اطلاعات خود را به آسیای جنوب شرقی سفر ،

خلیج جلو اتاق لوکس قرار داده شده است بر روی یک تپه کوچک و در 7-8m در مقابل ما ، صدای امواج rousted من از بستر اولیه روزمره آماده برای راه رفتن و شنا کردن و لبخند. تصویر اولین بار در صبح هنگام بیدار شدن از خواب بود که یکی از دریا.. احساس باور نکردنی برای کسی که تا همیشه به زندگی دریا!

انگلستان یکشنبه بار در مجله شامل تنها یک تایلندی, ساحل, Kan Tiang در لیست خود را از جهان 10 تا از بهترین سواحل است. Pimalai resort نیز اهدا ‘استراحتگاه لوکس جوایز’ جایزه ‘بهترین منظره محیط زیست’. این جایزه برای بهترین منظره محیط زیست در جهان! من سفر جهان برای بررسی اما من فقط می توانم بگویم این مناظر آن را خیره کننده آن را به یک عامل WOW! من انتظارات و استانداردهای بسیار بالا پس از بودن در این مکان! بیایید ببینید که چه جای دیگر می توانید ضرب و شتم این مناظر! … شوخی کردم! در واقع هر جای خیلی متفاوت است و به خصوص در آسیا و شما واقعا نمی توانید مقایسه یک محل با یکی دیگر از آنها همه جذابیت خود را! و آنها واقعا بازیگران طلسم بر شما!

2. ناهار خوری

با یک انتخاب عالی از هشت فوق العاده رستوران ها و کافه ها (در فصل) و 3 در فصل کم تنظیمات طیف وسیعی از ساحل گاه به گاه به سفسطه تجربه ناهار خوری و همه تکمیل فراموش نشدنی منظره دریا. در تمام رستوران ما در بر داشت با قیمت مناسب و بسیار خوبی انتخاب شراب.

“هفت دریا” رستوران با استخر بی نهایت در بالای صفحه است که به مهمانان جارو پانوراما از خورشید تنظیم طول خلیج و اطراف آن تپه.

“زیر درخت انجیر هندی” رستوران با آن سنتی غذاهای تایلندی splurged ما شام با غذاهای تایلندی مانند تام یام goong صبح شکوه Goong makam, Som Tam سرخ شده دریا و باس با ترد آهک کافر برگ سنبل& گیاهان خدمت با سس تند.

محل های مورد علاقه من برای شام خوردن با شن و ماسه و بین انگشتان پا تماشای امواج خرد است Rak گالوانیزاسیون گرم طلای رستوران ساحل. رستوران داده شده است نام این گیاه در اطراف آن است. این یک طرح اولیه است که تعارف ساحل جذابیت. افسانه گردد غذاهای پخته شده به کمال یک لیوان Louis Roederer این عینک از Andaman.. و عشق زندگی من در کنار من.. شاعرانه مناظر.

خدمات است که همیشه دوستانه و کارآمد و در عین حال هرگز سرزده است. توجه به جزئیات حیرت انگیز است. در شرایط استفاده از خدمات و شام, تجربه, سنتی مهمان نوازی تایلندی در دیدار فرانسه پختگی در جزئیات مانند تصفیه کارد و چنگال بزرگ فهرست شراب به عنوان جنرال موتورز است که در یک جزیره به تصویب رسید برای آخرین بار 13 سال.

برای کسانی که مایل به کشف این خلیج وجود دارد خوب چند مکان برای رفتن در امتداد سواحل. مورد علاقه من است همان مشابه اما متفاوت این ناب رابینسون کروزوئه رستوران به سبک یک ده دقیقه راه رفتن در ساحل با یک بی خیال محیط.

3. احساس از جزیره

فقط احساس طبیعت

درخت انجیر هندی مرکزی قطعه از این رفت و آمد مکرر و در واقع یکی از مسن تر. در بالای تپه نشسته زیر درخت انجیر هندی ما تا به حال دیدنی ترین نمایش از خلیج. بودایی مؤمنان توجه انجیر هندی درخت به عنوان درخت مقدس. درخت انجیر هندی درخت که در آن بنیانگذار بودیسم زمانی بیداری بزرگ. آن است که مربوط به آگاهی و یا هوش. آن را اشاره به دولت هنگامی که فرد از خواب بیدار می شود برای چیزی است که به طور ناگهانی و یا می آید به درک حقیقت و یا می رسد سطح برجسته در درک جهان است. این فکر کاملا به عنوان نماد زندگی ابدی با توجه به آن به ظاهر بی پایان گسترش است.

4. فعالیت های

4.1 جزیره رقص

پس از بودن در اینجا Ba Kan Tiang خلیج یکی می توانید انتخاب کنید جزیره و غار زمرد گشت و گذار سفر غواصی در سطح جهانی سایت های غواصی مرجان صخره نوردی در Lanta دریایی پارک ملی حرا سازگار با محیط زیست-تور فیل کوه پیمایی و یا بازدید, پیر Lanta شهر. این تجربه است که تعریف والا متوسل شو.

در جزایر سفر ما بازدید زمرد خلیج.

ظاهرا فقط یک سوراخ در سنگ پس از 100 متر شنا را از طریق یک غار تاریک led تنها با راهنمای چراغ قوه ما رسیده این, مخفی در ساحل. بازدید شرقی سلیمان رفت و برگشت در کوه Talabeng.

4.2 ورزشی

شاید آن بود که دولت از ذهن من اما من نمی توانم تصور وجود دارد تا کنون بهتر شده تجربه یوگا از فقط در سپیده دم با منظره دریا در مقابل, احاطه شده توسط درختان خرما و درختان لاستیک و بسیاری از گل های عجیب و غریب.

4.3 کلاس پخت و پز

پخت و پز تایلندی, تایلندی مواد غذایی خوشمزه ترین مواد غذایی در جهان و آن نسبتا آسان به طبخ. پخت و پز ما معلم بود که یک دختر بسیار زیبا از چیانگ مای. در واقع بهترین کلاس های آشپزی در تایلند به چیانگ مای و بانکوک. حتی اگر شما برنامه را به آشپز خانه برگشت حداقل شما را به صرف یک روز در ساخت و غذا خوردن. ما تا به حال یک کلاس پخت و پز و یادگیری طبخ 4 البته وعده غذایی: ادویه سالاد پاپایا سبز, سبز, کاری, با, مرغ, قرمز غنی کاری با فیله از دریا و باس و کبابی تند با سالاد گوشت. ما نیز خریداری شده 7 کیلو سبزیجات و طبخ غذا تایلندی خانه برگشت هفته آینده

4.4 زمان آبگرم و ماساژ

آبگرم است که در شکل یک روستا در وسط خود از زیبایی های طبیعی از جنگل واحه آرامش. یکی می توانید انتخاب کنید از انواع درمان های آبگرم. من تا به حال سنتی ماساژ تایلندی است که روش باستانی هماهنگی و تعادل انرژی بدن نشات گرفته از زمان بودا. روش کار استفاده از پالم فشار در بدن نقاط فشار و خطوط انرژی “Sen” همراه با انواع حرکات کششی. بعد از این ما احساس معنوی و جسمی تجدید و تقویت و شادابی. آن نیرو و کاملا آرامش بخش همه در یک بار به عنوان بدن خواهد شد خلاص شدن از شر هر گونه ایراد گیر و درد و درد.

به عنوان بعد از خروج ما از این شگفت انگیز سواحل جنوبی آمد من خودم را ضبط خاطرات مثل عکس در ذهن من است.

کل مقاله, عکس گنجانده شده است می توان به عنوان خوانده شده در http://satorijournal.com/koh-lanta/

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.