Koh Lipe صلح آمیز بهشت تایلند

[ad_1]

بارهای سرگرم کننده است که شما را چه خواهد شد اگر شما انتخاب می کنید Koh Lipe خود را به عنوان مقصد تایلند. این جزیره ارائه می دهد تن از فعالیت ها اعم از عنوان ساده به عنوان استراحت در سواحل به غواصی. چیزهایی اول اول, چگونه برای رسیدن به Koh Lipe. دو راه اصلی هستند از طریق Langkawi و پاک باره. Langkawi مسیر کوتاه تر است اما کمتر قابل اعتماد آن را به عنوان تنها کارآمد در طول فصل بالا (نوامبر تا مارس). مسیر دیگر این است که از پاک باره و در دسترس است در تمام طول سال هر چند کشتی فرکانس بستگی به تقاضا است. با این حال مطمئن ترین مسیر برای هر کسی که سفر به Koh Lipe.

اقامت در این جزیره است و کاملا مقرون به صرفه به خصوص در طول فصل پایین. استراحتگاه اما با قیمت مناسب هستند و حتی در طول فصل بالا. نیز وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های به انجام در, به خصوص اگر شما می خواهید بیشتر محلی و احساس طبیعی از محل. به عنوان مثال وجود دارد ماساژ سرو در کنار ساحل. ماساژ کاملا آرامش بخش و ارزش هر پنی. شما همچنین می توانید خرید بروید در اصطبل های مختلف در این منطقه است. برای کسانی که بعد از غذاهای محلی, مطمئن شوید که به بازدید از یکی از بسیاری از رستوران ها. شما حتی می توانید خواندن بررسی قبل از مراجعه برای اطمینان از شما دریافت بهترین قیمت و ارزش برای پول خود را. وجود دارد همچنین در کنار وعده غذایی که مسابقه تا آنچه ارائه شده در هتل ها. آنها ممکن است ارزان اما برای جلوگیری از نا امیدی اطراف بپرسید و یا خواندن بررسی.

سواحل در Koh Lipe روشن, آرام و آب های کم عمق. چهار اصلی سواحل در اینجا پاتایا ساحل در جنوب کارما ساحل در شمال طلوع آفتاب ساحل در شرق (نزدیک چائو لی ایجاد کرد) و غروب ساحل در غرب است. در حالی که در اینجا ضروری است که شما نگه داشتن در ذهن این واقعیت است که ماهیگیری در جزیره محدود شده است. شما باید این رو خودداری از سفرهای ماهیگیری و مطمئن شوید که شما در خوردن هر ماهی گیر محلی. یکی بیشتر احتیاط عقرب ماهيان گرفتن خال در این منطقه است. هر چند بسیار نادر و شانس گرفتن نیش زده کاملا باریک پوشیدن کفش محافظ در هنگام شنا در آب برای پیشگیری بهتر از درمان است. با این وجود دو بیمارستان با زبان انگلیسی پزشکان برای تمام نگرانی های سلامت خود را.

یک قایق به Koh Lipe و لذت بردن از صلح ارائه شده توسط این جزیره است. همه به لطف این واقعیت است که آن را به خوبی محفوظ است و هیچ غیر ضروری تحولات مجاز است. به عنوان یک ماده در واقع تنها کولی دریا زندگی در شرق دور طرف هستند حسن نیت ارائه میدهد از یک کمک. هر چیز دیگری است که آن را به عنوان زمانی که آن را ایجاد کرده است. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که به عنوان خوبی به عنوان فعالیت های. آنها طیف وسیعی از رایگان غواصی, غواصی و قایقرانی. در حال حاضر نگرانی برای کسانی که به خوبی با آشنا دریای ورزشی. وجود دارد مقدار زیادی از فرو رفتن مغازه ها در دسترس مانند مردود غواصان Ko Lipe غواصی و Sabye غواصی به ذکر است اما چند. همه گفته و انجام برنامه ریزی یک سفر به Koh Lipe وقت خود را و لذت بردن از فعالیت های مورد اشاره در بالا به عنوان شما کشف بیشتر در خود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.