Lima – این نور پایتخت پرو

[ad_1]

پرو یک کشور مشهور برای ثروت خود را از عکاسی ، هنگامی که شما در پرو به نظر می رسد که بدون توجه به جایی که شما نگاه it's دشوار است به اطلاع چشمگیر مناظر ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از موضوعات تاریخی و فرصت های بی بها فرهنگی عکاسی. لیما پایتخت است فقط به عنوان نور به عنوان محبوب دیگر پرو مقصد اگر نه بیشتر از آن. به طور چشمگیری واقع شده که در آن استخوان های خشک و نیمه گرمسیری کویر در اقیانوس آرام مناظر و صداها را از لیما غنی شده توسط قرن بومی و اسپانیایی فرهنگ استعماری و همچنین هشت میلیون نفر که تماس رو به رشد این شهر خانه. این گزینه برای عکاسی در چنین هیجان انگیز در شهر لیما پرو بی حد و حصر دارد اما برخی از جاذبه های اصلی عبارتند از:

  • پلازا سان مارتین – ترکیبی از چشمه باغ آراسته نرده سنگ مرمر و گرانیت و پیاده رو و با شکوه هتل که پهلو این پلازا اغلب به یاد بازدید از شهرستانها اروپا است. این محور از میدان به این اثر تاریخی پرو که آزاد کشور از تاج “ژنرال سن مارتین”. به تصویر کشیده شده به عنوان یک اسب سواری, این مجسمه از سن مارتین باعث می شود برای یک نمایشی علاوه بر عکس آن را نیز در معماری زیبایی از این سایت.
  • Jiron ده لا یونیون – یک عابر پیاده گردشگاه که متصل به میدان سن مارتین با شهردار پلازا آن مشغول طبیعت باعث می شود آن را یک محل مناسب به مردم و تصرف انسان در ذات مرکز شهر لیما. خنده کودکان sexagenarian, دو فاک, کیر کوچک, سیاه, کاسه کلاه است که نشان می دهد خود را بالا کوه نسب شهرستان ماموران پلیس در صحنه و لباس کامل و صدها نفر از دیگر پرو ساخت راه خود را به پایین Jiron ارائه فرصت های بی شماری برای پرتره از زندگی شهر است.
  • Plaza Mayor – همچنین به عنوان شناخته شده “Plaza de Armas”, این, زیادی, زیبا, مربع, واقع در قلب شهرستان. بودن در همه طرف احاطه شده توسط تعدادی از ساختمان ها است که تاریخ را به دوران استعماری اسپانیایی و محور یک سایت میراث جهانی یونسکو چشم انداز علاقه مندان می تواند تمام روز را صرف گرفتن صدها عکس که شامل میدان و مانند نفس سازه به عنوان شهری کاخ Lima, اسقف اعظم's کاخ لیما و کلیسای جامع, Lima.
  • نوار Cordano – آشپزی دلاوری از لیما, پرو کاملا معروف و بین المللی ترین مواد غذایی منتقدان توافق در نامگذاری آن و پز سرمایه از جنوب امریکا. خوردن و نوشیدن ذاتی جنبه های پرو و باید't نادیده گرفته می شود زمانی که می آید به گرفتن عطر و طعم از این کشور هیجان انگیز است. یکی از بهترین مکان ها برای انجام این کار در لیما در نوار Cordano. دوستیابی از 1920s, نوسانی,”, سالن, سبک” درب پیشخدمت با کمان روابط و شطرنجی سفره پر کردن این خوردن و نوشیدن استقرار با شخصیت است که مستلزم به اسیر با عکاسی است.
  • سان فرانسیسکو کلیسا و صومعه – یک سبک باروک اسپانیایی, استعماری کلیسا و صومعه است که قدمت آن به 1600s این مجتمع از ساختمان های موجود در میراث جهانی یونسکو مرکزی لیما و به درستی. این نقطه عطفی باید نه از دست رفته توسط هر کسی که آورده یک دوربین به پرو. یک اثر هنری وجود دارد کنده کاری های بی حد و حصر در داخل کلیسا و یکی از محراب است درخشان جامد نقره ای. پایین تر از بخش های سان فرانسیسکو Chuch و صومعه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان دخمه و خانه باقی مانده از 25,000 کلیسا حامیان. استخوان های خود را می تواند مشاهده و مرتب در هنری, حلقه های متحد المرکز.
  • Cerro San Cristobal – این 400 plus متر تپه در بخش شمال شرقی این شهر مشرف لیما و نتیجه عالی را فراهم می کند فرصت برای cityscapes و چشم انداز گیگاپیکسل. می توان آن را دشوار برای نشان دادن Lima's اندازه از خیابان ولی تصاویر را از این نقطه انجام خواهد شد شهر عدالت است.
  • چین شهر – تعداد زیادی از چینی مهاجرت به پرو در طول قرن نوزدهم و بیستم با بسیاری از آنها حل و فصل کردن در لیما. نفوذ خود را بیشتر به راحتی دیده می شود در گسترش چینی رستوران در لیما اما قلب و روح پرو's جامعه چینی است که بهترین تجربه در باریو چینو یا “چینی”. ورود به Lima's چینی است که به خوبی مشخص شده توسط بزرگ چینی قوس که اهدا شده توسط دولت چین در سال 1997. عکس از این بنای مدرن نه تنها به نشان دادن تنوع مدرن لیما اما همچنین می توانید از فشار و شلوغی از شهرستان به عنوان یک تعداد زیادی از پیاده راه خود را به قاب. گذشته قوس, Lima's چینی پر از فرصت های عکس را که در اجناس از هر جا گزیننده, چینی-پرو مغازه ها و جمعیت است که بازدید از این منطقه برای خرید.
  • Parque de las aguas – رسما شناخته شده به عنوان Parque de la Reserva, این در مرکز شهر لیما پارک افتتاح شد در دهه 1920 به افتخار سربازان که مبارزه برای دفاع از لیما در طول جنگ اقیانوس آرام با شیلی. اما, آن است که به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوب تر و شناخته شده برای یک سری از چشمه به نام “آب جادویی مدار” است که قرار شد بر روی صفحه نمایش در داخل پارک در سال 2007. سیزده چشمه را تشکیل می دهند بزرگترین مجتمع چشمه در جهان تبدیل شده اند بسیار محبوب در میان مردم محلی و بازدید کنندگان به طور یکسان. چند تا از این آب مجسمه های تعاملی هستند و در حال روشن با چراغ های رنگارنگ در طول شب. یکی از این چشمه به عنوان آب تونل و بزرگترین (شناخته شده به عنوان “سحر و جادو چشمه”) شاخه های یک جت آب 80 متر (بیش از 240 فوت) بالا است. در حالی که چشمه خود را شایسته عکاسی افراد آنها را به't مقایسه تصاویر تولید شده توسط بسیاری از بازدید کنندگان که به تعجب در و تعامل با پیچیده نمایش آب.
  • Miraflores – مراجعه به Miraflores باید همیشه انجام می شود پس از دیدن و گرفتن مناظر و جوهر از لیما به شهر's مدرن جانبی. وسيع خیابان و مرتب پارک Miraflores مکان عالی برای دریافت یک ایده و ضبط که در آن بالا و آمدن لیما رهبری است به ویژه پس با تصاویر paragliders که اوج آن در دریا bluffs. آنها همچنین لازم به معنی نشان دادن تضاد داشت در پرو سرمایه است. جالب اینجاست که با وجود این که جدیدتر بخشی از شهرستان قبل از Incan خرابه در Miraflores همچنین نشان می دهد که مردم باید در زندگی وجود دارد برای یک زمان بسیار طولانی است.

اینها فقط تعداد کمی از بسیاری از سایت ها در لیما که شایستگی عکاسی. با بسیاری از گزینه های بیشتر در دسترس در این عین حال مدرن و هیجان انگیز شهر از تضاد نیمی از یک روز با تمرکز بر گرفتن لیما و مردم او را در حال حاضر فریبنده نمونه از آنچه در این کلان شهر را ارائه کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.