Ly نوار Balham – ناامید

[ad_1]

من رفتم به Ly بار در Balham یک زن و شوهر از هفته پیش. و من معنی آن را امتحان کنید در حالی که برای و در نهایت دور به آن در تاریکی و باد می وزد شنبه شب. I've شده است زندگی در Balham برای دو سال دنبال شد به سعی کنید برخی از مواد غذایی چینی. افسوس که من باید پخته شده در آشپزخانه خود من …

دکور بسیار زیبا بود به اندازه کافی. تاریک laquered صفحه نمایش و پاک کردن. از خارج به نظر می رسد بسیار کوچک اما با باز کردن در عقب و مقدار زیادی از فضای. حدود یک سوم از جداول اشغال شد که من در زمان به یک نشانه خوبی برای اوایل شب چهارشنبه. نیز وجود دارد یک دفتر حزب در مقابل هر چند من واقعا نمی وجود دارد برای مشروب الکلی. من همیشه ترجیح می دهم من چینی وعده های غذایی با چای سبز.

برای شروع ما دستور داد برخی از رول بهار (£ 5.00). اینها نسبتا استاندارد عادلانه است. ترد و سرخ شده. قابل توجه ترین نکته این بود که ما 7 رول. بسیاری از مکان تنها به شما 3. اما من حدس می زنم Ly نوار را شارژ ما fiver برای آنها!

برای برق ما تا به حال ماهی راهب در عسل و سس فلفل سیاه (£ 8.20) و گوشت گاو و brocolli (£ 6.90) و چاشنی بادنجان در Szechaun سس (£ 4.90).

این بادنجان یک لذت است. آنها طعم تازه و قطعه قطعه شد به طور مساوی به ارائه حتی یک بافت است.

افسوس دو نفر دیگر غذاهای بودند ناامیدی.

راهب ماهی بود لنگی و uninspiring. چیزی که من در مورد monkfish است فنری بافت تکه های بزرگ. اما این خدمت در لنگی قطعات. من احساس آن را به حال شده است در اطراف برای مدتی که نشان می دهد که آشپز بود و نه افتخار از کار خود را!

گوشت گاو و brocolli ظرف به حال خوب واضح brocolli. اما گوشت گاو خاکستری بود خیس و فاقد عطر و طعم. این چیزی است که اتفاق افتاده است به من چند بار به تازگی (به خصوص در ونگ Kei's در چین شهر). در آینده من باید به کاهش در مصرف گوشت در رستوران.

در حالی که من تنها نمونه کوچکی از این منو تنها ظرف که من دوست بادمجان. شاید من باید تبدیل به گیاه خواری ؟ یا که یا من باید سعی کنید یک رستوران متفاوت در زمان آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.