Momofuku, NY

[ad_1]

Lex و من صبح را صرف بازدید از 11 سپتامبر موزه بود که فوق العاده در حال حرکت و همچنین واقعا شدید است. ما هر دو خوشحالم که ما رفت و به عنوان آن را به ما یک دیدگاه جدید و نگرش نسبت به چیزهای کوچک در زندگی است.

پس از دیدار ما, ما تصمیم به شیطان و زیاده روی در زاینده رود در نزدیکی Brooksfield محل. در طول شلوغ توریستی بار نزدیکی نای ما می خواهم دیده می شود خطوط از درب برای زاینده رود بنابراین ما فکر می کنیم می خواهم را به استفاده از جداول خالی کنید و سعی کنید این محبوب برگر مشترک است. بد نیست. سیب زمینی سرخ کرده و همبرگر احتمالا کمی بهتر از خوب ol’ مک دونالد اما نه به استاندارد کوره می خواهم (اگر شما هرگز تلاش یک کوره می برگر, شما باید!).

پس از آنچه احساس سنگین صبح ما یک خار از لحظه تصمیم گیری و رهبری به سرعت به سمت شرق روستا به تماشای جنیفر لارنس فیلم جدید ‘شادی’ (ما تا به حال 40 دقیقه تا شروع زمان). در یک روز که در حال حاضر شامل فست فود, من تو را دیدم این گزینه از ذرت بو داده به عنوان یک بدون brainer (در واقع کل این سفر من فقط نگه داشته گفت: به خودم “من رفتن به ورزشگاه و زمانی که من به خانه” – من خانه هستم در حال حاضر و هنوز هم نشده است – فردا!). به صندلی عقب و جلو ما نشسته و مستقر در…

Lex و من هم می خواستم به سعی کنید Momofuku ماکارونی نوار در شرق ایجاد کرد. ما راه می رفت گذشته چند روز قبل از آن و آن را واقعا مشغول بنابراین ما فکر کردیم که پس از این فیلم و در حالی که ما در منطقه ما نیز ممکن است یک شات بدهید. Momofuku ماکارونی بار, اولین بار از مواد غذایی بسیاری از نقاط برای آشپز-صاحب دیوید چانگ و او در حال حاضر تعدادی از مکان های اطراف شهر و همچنین دیگران در تورنتو, واشنگتن, D. C و سیدنی است. ماکارونی نوار بیشتر گاه به گاه (و مقرون به صرفه) گزینه ای و با تمرکز به طور عمده در رامش ظروف. من یک بار خواندن آن روی محبت به عنوان “slurp ردیف”. مکان های ذکر شده در زیر و برای هر سیدنی-siders آشپز-صاحب دیوید چانگ به تازگی افتتاح یک ستاره در سیدنی.

مکان:

Momofuku ماکارونی نوار (شرق ایجاد کرد)

Nishi (چلسی)

Ssam می Bar (اتحادیه مربع)

Ko (NoHo – بسیار منحصر به فرد و دشوار است برای ذخیره یک نقطه)

بوکر و Dax (میدان اتحاد – نوار کوکتل)

ما منتظر حدود 20 دقیقه برای یک جدول و هیجان را دیدم عظیم (به طور جدی عظیم) کاسه رامن در حال خدمت به مشتریان گرسنه. محل بود و سرشار از انرژی (و مردم در حال انتظار برای یک جدول – بعد از ما وارد این خط بیرون رفت و درب). این واقعا یک محل است که تا به حال مشخص وزوز و انرژی در مورد آن. میزبان ما راه می رفت به میز ما و ما واقعا تا به حال بهترین صندلی در خانه. اگر شما به Momofuku من توصیه می کنم این درخواست جدول – پایان صندلی در آشپز جدول. با آسانسور جدول ما به ما اجازه دیدن کاملا همه چیز را – از آماده سازی برای پخت و پز به آموزش جدید پسر سام که به تازگی آغاز شده است که در روز (مرد فقیر نگاه او بسیار تاکید). ما همچنین شاهد یک بیت از یک عشق وعاشقی در حال وقوع بین که ما معتقدیم باید سر آشپز و دستیار او. لکس فکر می کند من تجلیل از وضعیت و آنها به سادگی دوستانه نسبت به یکدیگر… شما تصمیم می گیرید. یک نظر در آشپز جدول را نمی توان دست کم گرفت; واقعا شگفت انگیز بود برای دیدن ما غذایی آماده و سریع و دقیق و کارآمد در حال اجرا ، من هم عاشق دیدن دقیقا همان چیزی است در رفت و به ساخت مواد غذایی از تکنیک های پخت و پز برای مواد تشکیل دهنده.

آنچه ما دستور داد:

لکس نمی تواند مقاومت در برابر شروع با یک وعده مرغ کوفته نان. حتی اگر من بیش از حد fussed در گوشت خوک نان/نان را از هر نوع لکس اصرار داشت من سعی کردم آنها را (و من خوشحالم!). یک flavoursome مخلوط مرغ, هالاپینیو, یخ و فلفل قرمز مایو همه نشسته سادگی در مستی. لکس بسیار تحت تاثیر قرار گرفت.

های برق برای, من نمی توانستم به گذشته Momofuku رامش. این نشست تا با افتخار در بالای منو و من این حس که این چیزی بود که Momofuku ماکارونی نوار بود شناخته شده است. من هم دیدم آشپز آماده سازی این غذا بیشتر است. لکس رفت و برای سرد ادویه رشته فرنگی. پیشخدمت به او هشدار داده شد تند – Lex تر بود خوب با این! من هم وسوسه توسط این گزینه اما مطمئن بود که اگر من می خواستم چیزی سرد در یک شب سرد. ما نیز شاهد آشپز آماده سازی این ظرف و آنها بسیار مراقب باشید برای قرار دادن حتی یک خط تیره بیشتر از مورد نیاز سس فلفل قرمز به کاسه.

هر دو غذاهای رسید بی درنگ در کاسه ما قبلا دیدم. ما بسیار مشتاق به حفاری در! اگر چه من می خواهم که با یک ضربه از فلفل قرمز به من Momofuku رامش, آن را هنوز هم خوشمزه بود و پولی ارزش است. این رامش شامل گوشت خوک شکم شانه خوک شد و در صدر سادگی با یک تخم مرغ آب پز. لکس را رشته بودند ترکیبی از سیچوان سوسیس و اسفناج و کاشو – او نظر که او احساس مقدار کاشو بود کمی بیش از حد. البته من خواست برای طعم Lex وعده غذایی – و اگر شما که خوب نیست با فلفل قرمز ماندن به خوبی روشن است. آن را قطعا تا به حال یک پانچ. حتی مطمئن نیستم که من می خواهم که قادر به دریافت از طریق کاسه با مقدار کمی از ادویه! لکس آن را دوست داشتم هر چند.

به طور کلی خوشمزه و قلب گرم شدن غذا. هیچ یک از ما می تواند کاملا پایان به عنوان بخش بزرگ شد اما هیچ بازتابی از کیفیت مواد غذایی است. Momofuku ماکارونی نوار در حالی که قطعا گزینه ارزان تر از دیوید چانگ سرمایه گذاری شد و هنوز هم ارزان نیست. شما پرداخت هزینه برای آنچه که شما دریافت می کنید هر چند سخاوتمندانه بخش های ظریف و دقیق تهیه و بزرگ آسیایی, حاوی طعم. من توصیه می کنم Momofuku رشته نوار به صورت گروه های کوچک تر آن را به عنوان یک محل پر سر و صدا, و قطعا به شما توصیه می خواهیم میزبان برای یک صندلی در آشپز جدول (حتی اگر آن را به معنی نیاز به صبر کمی طولانی تر). شما نمی توانید رزرو یا پس از انجام سعی کنید برای رفتن در یک شب ساکت تر.

کتابداری و اطلاع رسانی x

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.