Mougins, فرانسه

[ad_1]

این قرون وسطی جایی که به نظر می رسد در زمان گیر و تساوی گردشگران از سراسر جهان است که فقط یک درایو 15 دقیقه ای از زیبا کن. این شهر معماری توسعه است و نه تغییر در طول قرن و راه رفتن را از طریق آن کوچه قطعا آوردن گردشگران به عقب در زمان. این روستای کوچک توسط جنگل احاطه شده است که تنها جذابیت اضافه شده به در حال حاضر ، آن است که محبوب ترین با گردشگری در سراسر فصل تابستان به دلیل درختان که خطوط تمام روستا به صورت یک سایه راه رفتن در اطراف شهر. گفته شده است که پیکاسو صرف 15 سال از عمر خود را در این شهر آرام Mougins و در آنجا درگذشت. که برای اثبات این ادعا موزه عکاسی در Mougins برگزار شد یک مجموعه بزرگ از پرتره های خود را.

Mougins است doted با مغازه های عتیقه فروشی استودیو ها و رستوران ها که تقریبا از دید پنهان و اگر چشم خود را سرگردان بودند بیش از حد سریع, شما ممکن است از دست برخی از آن آهسته راه رفتن است که واقعا بهتر است. علاوه بر این بسیاری از بهترین مکان ها برای بازدید وجود دارد را برای شما برای پیدا کردن.

مکان برای بازدید هنگامی که شما در MOUGINS:

1. Musée de l’Automobile رالی نمایشگاه.

برای علاقه مندان به خودرو در این محل برای بازدید است. واقع در 772 Chemin de فونت د Currault, Mougins نمایش مجموعه ای از بزرگترین خودروهای لوکس از فراری به رولز رویس از سال 1984. هر ژانویه خودرو چندین نمایشگاه برگزار شد وجود دارد از جمله پاریس-داکار و انسانهای لو 24 ساعته مسابقه.

2. Notre-Dame de Vie.

این قرن پیر Mougins چپل بازسازی شد و در قرن 17 و واقع شده است در Chemin de la Chapelle Mougins. همه چیز به اتمام هستند این قرن 16 altarpiece و قرن 15 صلیب است که آنها هنوز هم در داخل نمازخانه. از سایت توریست ها به همان اندازه درمان به این نمایش با شکوه از خلیج کن.

3. حشره دار متقابل.

هنگامی که شما می خواهید برای رفتن-حمل و مینی موتور مسابقه این محل می شود. باز می شود 11 am به 6pm در زمستان و 11 صبح تا 9 شب در تابستان آنها در بازدید 909 Chemin Font-de-Currault, Mougins و آماده برای برخی از سرگرم کننده با خانواده است.

4. گلف de Cannes-Mougins.

این مشکل اما به زیبایی گذاشته گلف می تواند تجربه هر روز 7 صبح تا 7 شب. آنها در بازدید 175 Avenue du Golf Mougins.

5. Musée de la عکاسی.

پرتره های ساخته شده توسط پیکاسو و عکاسان مانند Diosneau, Gatti, و بسیاری دیگر بیشتر لطف این موزه است. واقع در کنار SaSaint-ژاک Majeur, کلیسا, این موزه باز است روزانه برای گردشگران و مردم محلی به طور یکسان.

رستوران:

1. مولن د Mougins.

این مشهور در رستوران واقع در یک آسیاب رها شده در Riviera فرانسه مشهور است برای آن نور cuisine de soleil. تاسیس شده توسط آشپز راجر آستانه دریافت دو ستاره میچلین. آنها همچنین پیشنهاد اتاق برای گردشگران به اقامت در. کمی گران اما آن است که ارزش پرداخت و اگر شما به دنبال مقرون به صرفه تر ناهارخوری سعی کنید L’Amandier رستوران اجرا نیز توسط آشپز معروف.

2. لو St-Petersbourg خوردم.

شناخته شده برای خود را در شرق اروپا غذاهای این رستوران رمانتیک است که فقط در حدود 5 متر از خود دور کن. شروع 10:30 pm با استعداد گروه رقص سنتی نمایش گذاشتن استعداد خود را برای شام, که پس از نمایش را به بالا و در حال حرکت به دیسکو تا صبح. بازدید از آنها را در 45 خیابان St-Basile Mougins, فرانسه.

3. ساحل Mougins.

این یکی کاملا تجاری به عنوان دیگر ذکر شده به عنوان آنها در زمان های مختلف باز و بسته شدن در طول سال است. این سوخت اضافه شده به درایو گردشگران در آستان خود به نمونه خود را خوب غذایی است. به طور کلی بازدید گردشگران آنها واقع در 2308 avenue du Marechal Juin Mougins.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.