Nerja آپارتمان و ویلا برای اجاره در کوستا دل سول اسپانیا

[ad_1]

وجود دارد یک انتخاب عالی از خود کیترینگ آپارتمان و ویلا برای اجاره در نرجع. به طور معمول می تواند اجاره را مستقیما از صاحبان و یا از طریق یک رسانه مانند اجازه دادن به آژانس. برخی از بهترین مکان در نرجع اجاره آپارتمان و ویلا عبارتند از: Capistrano روستای Burriana, ساحل, Torrecilla ساحل و La Noria.

چرا اجاره یک آپارتمان و یا ویلا در نرجع?

نرجع است که شرقی ترین شهر استان مالاگا تقریبا مرز استان گرانادا, اسپانیا. با توجه به محل آن را بسیار متنوع مقصد پیست اسکی Pradollano تنها 2 ساعت دور و مالاگا فرودگاه بین المللی 1 ساعت دور. مختلف وجود دارد گلف مراکز تجاری و بناهای تاریخی تنها چند دقیقه با ماشین دور.

نرجع یک شهر توریستی در کاستا دل سل (“ساحل خورشید” که به دعوت رسمی جمعیت 22,000 ساکنان یک سوم از آن ها ساکنان خارجی. نرجع بخشی از منطقه محلی از Axarqua است که بسیاری از جاذبه های, یکی از معروف ترین بودن نرجع غارها و نقاشی های درون بین المللی شناخته شده است که مهم تاریخی ارزش و مهم تاریخی نقطه مرجع در جنوب شبه جزیره ایبری.

نرجع سابقه است: با Balcan de Europa یک مکان فراموش نشدنی که افتتاح شد توسط شاه آلفونسو دوازدهم در سال 1885.

نرجع طبیعت است: با پارک های طبیعی سیرا Tejeda, Alama و Almijara و پارک طبیعی از صخره از Maro.

نرجع و خارج از غرفه برای آن آب و هوای نیمه گرمسیری بسیار شبیه به سواحل استان گرانادا.

NerjaÂs خوری است که بر اساس رژیم غذایی مدیترانه ای که در آن تولید از دریا نقش حیاتی و واقعا خوشمزه است ،

نرجع بسیاری از رستوران ها و بارها دیسکو. این ارائه می دهد یک فرهنگی و تاریخی تجربه و همچنین فعالیت های متعدد مانند گلف, غواصی, پیاده روی/کوه پیمایی, اسب سواری, کالسکه/پشتیبانی از چهار دوچرخه خود را و خیلی بیشتر.

واقع در 7 کیلومتری شمال نرجع نهفته منظره روستای سفید Frigiliana. یک آرایه وسیعی از شاعرانه آپارتمان و ویلا برای اجاره در Frigiliana. واقع در پارک طبیعی از Sierras د Almijara, Tejeda و Alhama, Frigiliana است دلربا اندلس روستا با جمعیت حدود 3,700 ساکنان. شهر قدیمی خود را با آن مور ریشه های مشخصه آن خانه های سفید و فراوان دکوراسیون گل به خصوص یاس و geraniums. این روستا 300 متر بالاتر از سطح دریا و آب و هوای نیمه گرمسیری است.

Frigiliana است hideway که در آن به از دست دادن خود را در لذت از منظره خیابان های باریک. وجود آثار مختلف در میان آنها در ال اینگنیو (پالایشگاه) ساخته شده در سبک رنسانس در 1508. امروزه ال اینگنیو خانه تنها عصا عسل کارخانه در اروپا. در مرکز روستای قدیمی شما را پیدا خواهد کرد که به سبک رنسانس کلیسای سن آنتونیو د پادوا ساخته شده در سال 1676. وابسته به اهالی شمال افریقا بخشی از شهر در نظر گرفته شده است توسط برخی به عنوان معتبر ترین معماری ساختمان عرب تبار وجود دارد که در استان مالاگا.

Frigiliana ارائه می دهد فوق العاده تجارب مواد غذایی با غذاهای معمولی مانند لاس migas, choto باهم almendras, berenjenas باهم miel همه سیراب کردن با محلی بسیار عالی muscatel شراب.

واقع در 10 کیلومتری غرب نرجع شما را پیدا خواهد کرد این شهر ساحلی و یا Torrox. دو اصلی وجود دارد مناطق به شرق و به غرب Torrox فانوس دریایی. به شرق می یابد سواحل مانند Vilches, Calaceite o el Panecillo که کاملا جدا از تاریکی شن و ماسه و بسیار شلوغ ایده آل برای قدم زدن و یا برای استراحت. به غرب از فانوس ما پیدا کردن مناطق مسکونی و سواحل ال Navarrete, Ferrara, ال Morche با خدمات کامل و فضای خانواده که بسیار شلوغ در تابستان.

ویرانه های رومی واقع بسیار نزدیک به Torrox فانوس دریایی, یک سایت مربوط به روم اشغال منطقه شناخته شده به عنوان Clavicum تاسیس در 1 قرن. وجود دارد می توان به جای مانده از یک شهر کوچک یک گورستان, چشمه های آب گرم زیادی غرق سنگ برای ساخت Garum و جمعی سرامیک کوره. سنگ برج های نگهبانی که تاریخ از مسلمان عصر در ال Panecillo و در رودخانه Gai.

Torrox ارائه می دهد یک انتخاب عالی از رستوران ها و بارها و تجارب فرهنگی. Torrox ارائه می دهد بسیاری از فعالیت هایی مانند گلف, غواصی, پیاده روی/کوه پیمایی حشره دار/پشتیبانی از چهار دوچرخه. و البته در تررکس شما لذت بردن از “بهترین آب و هوای اروپا”. Torrox یک انتخاب خوب از آپارتمان برای اجاره است که چشم پوشی اصلی دریا تفرجگاه جلو. شما ممکن است, اما ترجیح می دهم به اجاره یک ویلا در زمین های با یک استخر خصوصی با قیمت بسیار مناسب!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.