Once Upon A Time In America: اوایل ایتالیایی مهاجر را جذب تجربه بخش 4 از 4

[ad_1]

“هر چه فرد می کند این است که به رسمیت شناخته شده و دموکراسی آمریکایی را به او می دهد یک فرصت عادلانه و معقول فرصت است.” مجلس خاص. Novello از شهر نیویورک در سال 1921

در این قسمت آخر از سری 4 قسمتی به بررسی تاریخچه و میراث ایتالیایی – آمریکایی ها ما را کشف اهمیت واحد خانواده و محله به موفقیت در فرایند جذب از مهاجران ایتالیایی. در حالیکه در 3 بخش مورد بررسی قرار می دهیم پس زمینه, ایتالیایی, مهاجران دلایل خود را برای آمدن به امریکا و سختی آنها غلبه.

در امریکا و همچنین در ایتالیا la famiglia یک تنگ گره واحد. احترام و حمایت از سالمندان بسیار مهم است به ایتالیایی-خانواده های آمریکایی است. در اوایل روز از مهاجرت پدر بود نگاه بر به عنوان رئیس خانواده است. زنان فرار خانواده مؤثر اجتماعی و مذهبی زندگی کودکان خود و همچنین تصمیم گیری های مهم با توجه به خانواده است. یکی از مهم ترین جنبه های دین ایتالیایی ها بود که به دنیای جدید آورده بود جشن یک حامی: مدونا با دسته های آتش بازی و عبادت استناد به حفاظت از روستا. در شرق هارلم وجود دارد 50,000 جشن جشن Mt. کارمل در یک نقطه. جشن Sant’ آنتونیو جشن سالانه در مد مشابه به عنوان اصل و نسب بود و هنوز هم امروز در بروسکینو ایتالیا با ساخت یک Giglio و با آن در خیابان های منهتن, n. y.

اگر چه اوایل مهاجران ایتالیایی نمیخواستند به دنبال کشاورزی در امریکا و بسیاری اختصاص داده شده خود را به زمین به کار به عنوان یک شکل از بقای اقتصادی. به عنوان آنها سفر در سراسر امریکا در جستجوی کار و اشتغال برخی از ایتالیایی ها را تصاحب بر فرصت های کارآفرینی. آنها تبدیل اراضی باتلاقی از مناطق جنوبی به خاک پربار. در سواحل غرب آنها رشد لیمو و پرتقال و سایر میوه ها. صنعت شراب بود انجام شده در مقیاس بزرگ. اوایل مهاجران ایتالیایی شد تامین کنندگان از میوه ها و سبزیجات به شهرهای بزرگ ساخت سهم مهمی در به قدرت اقتصادی آمریکا است. ماهر ایتالیایی ها مشغول به کار به عنوان سنگ تراش, سنگ, برش, مکانیک, کفاشان, خیاط, نوازندگان و آرایشگران, تمرین خود را در معاملات و صنایع دستی در محله ها و شهرها در آن زندگی می کردند. کسانی که نمی شد و ماهر در اوایل 1900s مجبور شدند برای گرفتن شغل به عنوان مشترک کارگران و کارگران کارخانه پیدا کردن کار در کارخانه کشتی سازی و معادن و راه آهن و در ساخت و ساز.

بسیاری شد دستفروشان فروش میوه ها و سبزیجات است. برخی از کار به عنوان پیشخدمت در رستوران ها و هتل ها. کم کم این نگاه آشنا از فروشندگان نمایش اجناس خود را از فشار چرخ دستی دیده می شد در امتداد خیابان های شلوغ از ایتالیا و پایین خیابان اول در هارلم. شرکت های کوچک شروع قارچ در سراسر ایالات متحده در ایتالیایی جوامع تبدیل شدن به بخش مهمی از روند حل و فصل. نه تنها این, ایتالیایی, شرکت نقش مهمی را در خود پیشرفت اقتصادی, اما آنها نیز به دست آمده و موقعیت های کلیدی در شرکت سیستم ساخته شده است که آمریکا آنچه در آن است امروز مرکز مالی جهان است.

که به افزایش جمعیت پیشرو ایتالیایی روزنامه “ایل Progresso Italo-Americano” در نیویورک تاسیس شد. هدف آن این بود که برای کمک به تقویت مهاجر روابط با ایتالیا. این روزنامه با نفوذ بود ابزار کمک ایتالیایی مهاجر در جذب خود برای جامعه آمریکا است. یکی از بزرگترین و تاثیر گذار ترین, ایتالیایی, سازمان های تاسیس شده در امریکا آغاز در شهر نیویورک در سال 1905 “سفارش از فرزندان ایتالیا در امریکا” که به ارائه مزایای متعدد نيازهاي ایتالیایی ها زندگی در این کشور است. پسران ایتالیا بودند بسیار زیاد کمک در نرم تحقیرآمیز تصویر از “Wop” فراهم روانی جبران خسارت از طریق خود ایتالیایی-آمریکایی برنامه را زنده نگه داشتن عشق به ایتالیا, حفظ زبان ایتالیایی و تاکید روز کلمبوس به عنوان نمادی از همبستگی بین امریکا و ایتالیا.

اجازه دهید فراموش نکنید تاسیس “NIAF”, ملی, ایتالیایی, بنیاد آمریکایی است که نه تنها حفظ سابقه ای غنی از ایتالیایی آمریکایی ها بلکه ستایش بی حد و حصر آنها کمک به جامعه آمریکا است. این NIAF تلاش شده تا بسیاری از آمریکایی های ایتالیایی تبار به تحقق بخشیدن به رویاهای خود آکادمیک هنری و فرهنگی در حالی که کمک به سنت خود را میراث بزرگ. آن را نیز پشتیبانی آموزش و پرورش با ارائه بورسیه ها و جوایز پژوهشی برای ایتالیایی-آمریکایی دانش آموزان است.

رکود بزرگ در زمان تلفات سنگین در ایتالیایی آمریکایی ها به خصوص مردان که مشغول به کار در صنعت ساخت و ساز. اشتغال منظم دشوار بود برای آمدن به حمایت و خوراک خود و خانواده های بزرگ است. همسران پس از آن تا به حال به در مشق شب فقط به نگه داشتن خانواده خود را شناور. آن را آسان تر برای پیدا کردن کار. حتی کودکان نیاز به کمک. اگر او به اندازه کافی خوش شانس برای پیدا کردن کار در خارج از خانه او هنوز هم تا به حال ادامه انجام او مشاغل خانگی, پخت و پز ظرف شستن, شستن لباس و مراقبت از کودکان. در پایان روز خسته, همسر, گاهی اوقات خوابش برد در جدول تا زمانی که او رفت و به کار در روز بعد. یک چیز برای مطمئن شوید که به عنوان یک قاعده بیکار مردان هرگز بیش از کارهای خانه. نقش همسر و مادر و زن مشغول به کار بود و نه یک کار آسان در اوایل مهاجر و افسردگی سال است. که به زن تبدیل شد بیشتر آمریکایی, “او در زمان جریان اصلی ارزش ها و مبارزه برای آموزش و پرورش و برابری است.” با 1920 و 1930, ایتالیایی آمریکایی بودند شروع به جذب به آمریکا راه زندگی است. در سال 1940 هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از بیکاران ایتالیایی, اما پس از آن اقتصاد شروع به بهبود می بخشد. توسط 1950, ایتالیایی-آمریکایی ها قادر به حرکت به مسکن بهتر و شرایط بهداشتی. جنگ جهانی دوم بود که عمده نقطه عطفی برای ایتالیایی آمریکایی ها در رابطه با پذیرش به جامعه آمریکا است. بهبود در اقتصاد آمریکا گسترش آموزش عالی suburbanization و کمک دولت به جانبازان رخ داده در پس از جنگ جهانی دوم سال است. این شرایط ارائه فرصت ها برای دومین نسل از آمریکایی های ایتالیایی. آنها سریع پیشرفت و دستیابی به موفقیت از مالکیت خانه که به آنها احترام و استقلال است. از همه گروه های مهاجر در آمریکا, آنها شناخته شده اند که بالاترین درصد مالکیت خانه. داشتن یک خانه نیز یک گام به سمت جذب.

پس از سال 1890 واژه “مافیا” همراه با جرم و جنایت و خشونت شده است ناعادلانه در ارتباط با ایتالیایی-آمریکایی است. این تصویر منفی غالب به تعصب. درصد از آمریکایی های ایتالیایی که درگیر شده اند و جرم و جنایت سازمان یافته است که در مقایسه با اکثریت قریب به اتفاق کسانی که سخت کار مطیع قانون وطن پرست و مدنی فکر شهروندان آمریکایی است.

پس از دوران بزرگ ایتالیایی مهاجرت آغاز شد که در اواخر دهه 1800 به اوایل دهه 1900, ایتالیایی, مهاجران منتقل شده اند به طور پیوسته به جریان اصلی جامعه آمریکا شاهد رشد فرزندان خود را به عنوان آمریکایی ها. بسیاری از نقل مکان از فقر و طبقه کارگر نیروی کار شغل کسب درآمد آموزش عالی سطح و در نتیجه دستاوردهای گسترده و موفقیت اقتصادی. ایتالیایی-آمریکایی ها تبدیل شده اند اعضای محترم جوامع خود کمک استعدادها و دانش به امریکا به عنوان یک کل در زمینه هنر, سرگرمی, سیاست و خیلی بیشتر.

اوایل ایتالیایی مهاجر ریشه دوانده با آداب و رسوم و سنت های آن برگزار شد مقدس در فرهنگ جهانی در تلاش خود را برای انتقال این خانواده ارزش ها و سنت های امریکا برای ایجاد اختلافات و درگیری میان دو نسل است. نسل دوم خود را ماهیهای دو فرهنگ در حالی که در حال توسعه هویت خود را. آنها شد آمریکایی با سرعتی بیش از حد تحت یک درجه قابل توجهی تغییر می کند. آنها نه حفظ زبان و سنت و یا گمرک یا قبول راه خود را از پدر و مادر مهاجر فکر می کردم. به عنوان نسل دوم شد و به طور کامل جذب می شود به آمریکا, جریان اصلی, خود, شیوه, شیوه های, شیوه خود را از پانسمان و انتخاب خود را از تفریح و سرگرمی ایجاد شکاف بین دو نسل است. این به اوج خود رسید با سوزش زیادی اصطکاک و ناخشنودی. علاقه در فرهنگ جهانی شد, حداقل و یا وجود ندارد. در سمت تلنگر به این است که همواره وجود دارد آمریکایی ایتالیایی تبار که تجربه بهترین از هر دو جهان با افتخار حفظ جنبه از فرهنگ خود و تجلیل از این میراث است که اجداد خود بار آورده بود به تازگی به تصویب رسید در حالی که با بهره گیری از بهترین که فرهنگ آمریکایی را ارائه کرده است. امروز ما همه آمریکایی, اما, ایتالیایی, آمریکایی برگزاری یک مکان منحصر به فرد در ساختمان بنیاد جامعه آمریکا و آنها با افتخار جشن میراث است که به کمک آنها کسب جای خود را در این دیگ ذوب و موقعیت آنها را نگه دارید در آمریکای مدرن!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.