Panaad Sa نگرس جشنواره از جشنواره در نگرس

[ad_1]

Panaad است هیلیگاینونی همتای “نذر” یا “قول” در انگلیسی. ایده اصلی از این جشنواره به جشن و تشکر از خداوند خوب برای مشیت و روزی که او را عطا مردم نگرس. به عنوان شکرگزاری مردم وعده برای بزرگداشت و به یاد داشته باشید هر سال نعمت خداوند به زمین است. بنابراین آن را نمادی از وعده Negrenses نه برای فراموش کردن خوبی از خدا.

“Panaad sa نگرس” جشنواره لقب است به عنوان مادر همه جشنواره ها در نگرس. این است که احتمالا به دلیل Panaad پارک خانه دائمی سالانه جشن و سرور فراهم می کند یک فرصت مناسب برای تمام شهرستانها 13 و 19 شهر استان و به نمایش گذاشتن آن در فرهنگ و میراث. هر شهر و شهرستان ساخته شده است سازه ها و ساختمان ها در خود تخصیص داده شده در این پارک و این که آیا آن را در داخل و یا خارج, داخلی, طراحی و یا تصویر کامل نمای زيرساختها نماد غرور و افتخار از شهر و یا شهر است که آن را نشان دهنده. جاذبه دروغ نمی گوید تنها در زیبایی و شکوه مینیاتوری خانه ها و ساختمان ها بلکه در معتبر Negrense نمایش سوغات و یادگاری که آنها در حال فروش است. در هر شهر معمولا به فروش می رساند محصولات خود را منبع اصلی امرار معاش و یا تولید کشاورزی است که در آن می بالد. بنابراین شما خواهد شد دیدن نمایش های مختلف در هر ساختمان و در همان زمان شما باید یک ایده از شیوه زندگی و فرهنگ مردم محلی است.

سرگرم کننده معمولا در شب که در آن شما را وادار به لذت بردن از باندها با مردم نوشیدن و آواز و رقص قلب خود را. ساختمان ها نیز بهترین قدردانی در شب به خصوص زمانی که چراغ های مختلف رنگ ها و رنگ اعتصاب دیوارها و طراحی بی عیب و نقص دیده می شود در زیر پرتو مهتاب. نزدیکی نیز وجود دارد و رستوران ها و مرغ inasal eateries و انبوه از کیوسک های پراکنده در سراسر محل را برآورده معده گرسنه. یکی از بهترین به دنبال جایی برای غذا خوردن رستوران از هینیگرن که شامل در آن منو تازه آب پز شرقی صدف یا, معمولا شناخته شده به عنوان “talaba” در گویش. معروف کبابی مرغ از Bacolod یا مرغ inasal نیز تمام زمان های مورد علاقه توریستی پیوستن به در جشن.

این جشن اتفاق می افتد هر ماه آوریل و طول می کشد برای یک هفته. مادر تمام جشنواره ها هرگز کامل بدون های مختلف به خوبی برنامه ریزی شده سرگرم کننده پر از حوادث و برجسته به نگاه به جلو به. بازیگران معروف, بازیگران و خوانندگان نیز انجام دهد و کاروان که به تساوی یک بسیاری از مردم به جای.

این جشنواره است که قطعا باید برای علاقه مندان به سفر که می خواهید به یادگیری و تجربه فوق العاده Negrense فرهنگ و میراث.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.