Perce Galea: شاهزاده

[ad_1]

در میان صفوف بزرگ استرالیا دوستدار فوتبال در طول زمان هنگامی که شرط بندی در اسب دوانی اغلب جذب یک عنصر جامعه نه برای ذکر نمونه scruples Percival جان Galea یک.k.یک. “دور” و “شاهزاده” چپ خود بی نظیر, علامت پاک نشدنی در ورزش پادشاهان در استرالیا.

متولد 26 اکتبر 1910 در مالت یکی از 10 فرزند خانواده مهاجرت به استرالیا حدود 1912 اقامت در نزدیکی سیدنی. Perce خود را آغاز کرد punting حرفه ای به عنوان اوایل به عنوان سال 1924. کار به عنوان یک پسر روزنامه فروش در خارج از ایستگاه راه آهن مرکزی, او با استفاده از درآمد خود را به محل کوچک wagers.

توسط 1926 او به عنوان یک شیر مرد بود و اولین طعم خوشبختی بود که به دنبال او برای بقیه عمر خود را.

این بخت خوب در زمان شکل یکی از Galea مشتریان به نام رادنی بنگر که اتفاق افتاده به صاحب هیچ یک دیگر از پیتر پن. Perce در زمان بنگر نکته به بازگشت پیتر پن در سال 1934 جام ملبورن که او به دست آورده $150 دیدار مبلغ قابل توجهی در آن زمان است.

برای چند سال آینده منجر به جنگ جهانی دوم او به عنوان یک کارگر بارانداز. وقوع جنگ جهانی دوم تا حدود سال 1948 را دیدم او را اشغال نقش یک ثبت نام صحاف برای Wentworth پارک تازی نژادها همراه با در حال اجرا یکنوع بازی ورق “مدارس” با ساموئل لی و یک مرد با, جنایی, اتصالات Sid کلی.

Galea قرار 2500 دلار سرمایه گذاری در لی شرکت در سال 1949 و با توجه به عنوان مدیر مشغول به کار به عنوان یک میزبان و مدیر در لی رستوران. آن را در طول این زمان از سال 1952 که او تا به حال یک قلم مو با قانون بیش از خرید از بازار سیاه آبجو. او در ادامه برای تبدیل شدن به مالک و مدیر یک کلوپ شبانه در الیزابت خلیج به نام Roslyn اجتماعی باشگاه. باشگاه مورد حمله قرار گرفت توسط پلیس در سال 1953 و تولید 46 بازداشت. Galea جریمه شد یک مقدار کوچک برای اجرای یک قمار خانه از آن او آموخته درس از سود عرضه شده از مقدار مناسب از پول قرار داده شده در دستان مناسب. مقامات م هرگز او را دوباره به استثنای یک اجرا با مالیات کمیسر بیش از کتمان حقیقت از درآمد خود را بین سال 1955 تا 1963.

Galea بود تجربه برخی از مشکلات مالی که شانس بانوی لبخند زد او را دوباره و عطا 12000 دلار در صورت برنده قرعه کشی. این زمانی است که او punting حرفه ای در زمان خاموش.

او به اندازه کافی پول جایزه برای خرید اولین مسابقه اسب در سال 1961. او به طور منظم فرو مبالغ زیادی در آنچه که می تواند در نظر گرفته شده است به عنوان نشانه ای از وسواس gambler اما او به رعایت ضرب المثل قدیمی است که شما لازم نیست که یک قمار مشکل اگر شما در حال برنده شدن است. حتی پس از حمله قلبی رنج می برد در سال 1962 او ادامه داد: به شرطبندی بزرگ انداخت تا آنجا که $25,000 در یک مسابقه.

1964 بهترین تولید خود را سال به عنوان یک مالک اسب. اسب خود را اسکیمو شاهزاده برنده STC طلایی دمپایی مخاطرات آوردن Galea چیزی در محله $33,000. او بسیار نزدیک لمس کردن, شورش در هنگام دریافت یک مشتاق خوش آمدید پس از آن او شروع به انداختن اسکناس به جمعیت.

اسکیمو شاهزاده نیز در زمان Rosehill Guineas و AJC سیلمی’ تولید مخاطرات آوردن Galea مبالغ زیادی برای اضافه کردن به خود را حمل و نقل کردن او مشهور به $40,000 بازگشت هنگامی که اسکیمو شاهزاده موفق به محل در AJC دربی.

سومین سکته مغزی شانس به فضل Galea با مته سوراخ وهم آور شباهت به این تجربه در سال 1960 توسط ملبورن میک Bartley. Perce در سال 1975 cached $200,000 از خانه اپرای سیدنی قرعه کشی.

شاید به این عناصر نامطلوب در زندگی خود Galea ساخته شده کمک های مالی سخاوتمندانه به کلیسای کاتولیک در سیدنی و همچنین برگزاری سالانه حزب برای کمتر خوش شانس.

Galea انتخاب شد یک عضو موقت استرالیا سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه در سال 1976 که تا حدودی بویش طنز داده Galea گذشته انجمن.

Percival جان Galea دچار حمله قلبی دیگر در سال 1977 درگذشت و به خاک سپرده شد در گیاه شناسی گورستان.

او در سمت چپ پشت و مستغلات با ارزش بیش از 400.000 دلار همراه با یک اعتبار بودن یک دوست خوب تحسین هموطنان دوستدار فوتبال و می ترسید توسط bookmakers.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.