Philadelphia Flyers, هاکی, 2012 – همه چیز برای انجام

[ad_1]

The Philadelphia Flyers حرفه ای هاکی روی یخ تیم فیلادلفیا سرگرم کننده ورزشی متعصب برای سال. آگهی از اعضای بخش اقیانوس اطلس است که متعلق به کنفرانس شرق لیگ ملی هاکی و یا NHL. The Philadelphia Flyers تا به حال برنده جام استنلی سه بار بوده و غیر اصلی شش تیم. نقاط انباشته شده توسط آگهی هستند.578 و تیم رتبه دوم در کل NHL رقابت است. آگهی نگه دارید یک رکورد برای ظاهر شدن در نیمه نهایی کنفرانس یا سطح مسابقات در میان تمام دیگر هاکی روی یخ تیم است. آنها همچنین به نظر می رسد تعداد بار در حذفی مسابقات.

در ابتدا خانه زمین آگهی شده بود طیف. در حال حاضر خود را تغییر محل ولز فارگو سنتر. مهم ترین رقابت های آگهی شده است با نیویورک رنجرز. این رقابت قدمت آن به دهه 1970. دیگر رقبا عبارتند از: Pittsburgh Penguins و نیوجرسی شیاطین. ولز فارگو سنتر واقع در پنسیلوانیا اصلی این آگهی. آن است که یک سالن. آن است که یک بخشی از جنوب فیلادلفیا مجموعه ورزشی و نهفته در گوشه جنوب غربی. این مرکز با برگزاری بیش از 20 ، 000 نفر در طول مسابقات NHL. این مرکز ارائه می دهد امکانات مختلف مانند 1,888 باشگاه کرسی 126 سوئیت لوکس و باشگاه ها و رستوران ها و استودیو است. آگهی یکی از برترین حامی زیر شلواری در ولز فارگو سنتر.

The Philadelphia Flyers باید مسابقات اندود شده تا در این فصل با رقبای قوس خود را به عنوان به خوبی به عنوان تیم های دیگر از فوریه به بعد. این تیم را در بازی برابر New York Islanders در 1st مارس, واشنگتن پایتخت در روز 4 مارس, Detroit Red Wings on 6 مارس, Florida Panthers روز 8 مارس و تورنتو افرا برگ در 10 مارس. آگهی روبرو خواهد شد نیوجرسی شیاطین در 13 مارس زمانی که این ورزشگاه می گذرد شاهد یکی دیگر از گردن به گردن نبرد بر روی یخ. این تیم ادامه خواهد داد به بازی تا نوامبر است. شما می توانید کتاب بلیط برای مسابقات آنلاین. چندین وب سایت به انتظارنشسته بودند تا به ارائه شما را با بهترین معاملات مانند آگهی بلیط مستقیم و غیره. بنابراین مطمئن شوید که شما دریافت بهترین معاملات در آگهی حذفی بلیط آنلاین در دسترس است.

فیلادلفیا شهر فوق العاده است و هنگامی که شما در حال تشویق برای آگهی شما می توانید یک دور در سراسر شهرستان. وجود دارد چند چیز دیگر برای انجام و مکان برای بازدید در فیلادلفیا. آیا شما می خواهید برای خرید بیرون بروید و یا لرزش پا در کلوپ شبانه شما را پیدا خواهد کرد هر گزینه وجود دارد. شما قطعا درک مهارت های آشپزی از مواد غذایی محبت مردم این شهرستان است. این شهرستان دارای یک فرهنگ غنی و عمل به عنوان حامی برای فعالیت های هنری. شما متوجه خواهد شد که خانه های قدیمی و سنگ فرش خیابان در فیلادلفیا که انتقال شما به گذشته است. کاوش شهرستان از نزدیک سه ماهه و مارول در معماری سنگهای. بی موزه این شهرستان دارای شواهد شکوفایی تاریخ این شهر است. لذت بردن از غذا رویدادها و پر جنب و جوش شبانه همراه با تنظیم خورشید در فیلادلفیا.

افراط در هوای آزاد, فعالیت های سرگرم کننده مانند سنگ نوردی و اسب سواری و پرواز در بالن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.