SinKaya در Shibuya ژاپن – “گناه” است که نام کارشناسی ارشد کاملا بی گناه و خالص

[ad_1]

مانگا نویسنده ژاپنی Matsuri, خوشمزه, Yamanashi Houto اودون

ما او را “استاد” و تجلیلی که توصیف او به “T.” صاحب یک رستوران در ژاپن است که اغلب به عنوان “استاد” و یا در تلفظ “Masuta-.”

Senpai اشاره! هنگامی که شما در از دست دادن چگونه به آدرس آن مرد در اتهام در یک رستوران یا نوار در ژاپن, در صورت تمایل به استفاده از “Masuta-.”

زمانی که گناه-سن پدر و مادر (در اصل از استان یاماناشی) آماده بودند را به پایان برساند تا با رستوران خود را در یکی از Shibuya ترین “شیبویا-مانند” مناطق Sin-سان بود که فرشته در آمد به صرفه جویی در روز.

وجود آثار و آیکون های تمام چوب بر اساس گرم و رستوران. Kamen rider مجسمه کشتی حرفه ای ماسک های شوگی مجموعه از روز گذشته.. این چیز کمی گناه دارای عزیز. گناه نیز آنچه ما را به عنوان یک اشاره “Nippon Danji” اساسا یک “مرد مرد” در ژاپن است. هاله ای از سامورایی ریشه های مشهود در راست استقرار صاف و اعتماد به نفس در گفت و گو و تمرکز شما مشاهده او با این نسخهها کار در پشت پیشخوان. وجود دارد چندین جنبه از این شب و در گناه سان که به نظر من برخی از دلایل مردم در سراسر جهان عشق ورزیدن ژاپن است.

اولین گناه-سن یکی از آن بچه ها که می پوشد سنتی کت و ساز و برگ برای نگهداری قابل حمل و بسیار باارزش عالیات برای Shibuya سالانه سپتامبر Matsuri. گناه است Matsuri رهبر و سازماندهی یک گروه 200 لباس پوشیدن و خود را در اقیانوس آبی نشان festooned کت. آنها را نگه دارید تا 14 مختلف عالیات و رژه در خیابان های Shibuya ساخت آن را حتی بیشتر معنی دار و هیجان انگیز بیش از حد معمول… در صورتی که حتی ممکن است.

دوم گناه-سن خود یک آهنربا برای مردم جالب است و دانش خود را در کل منطقه شیبویا گسترده است. اگر شما می توانید پیدا کردن رستوران خود را SinKaya در طبقه دوم از SG ساختمان سمت راست خیابان خاموش Dogenzaka پس از عبور از زیر قرمز روشن توری آی مزین با کلمات “Hyakkendana.”

جهت نکته: بیایید می گویند شما باید تقلا عبور در پشت خود را. اگر شما نگاه کنید در اطراف شما را ببینید Shibuya فوق العاده معروف خرید ساختمان “109” در چنگال دو جاده ها. را یکی در سمت چپ. راه رفتن با Hooters در حق شما و TOHO سینما در سمت چپ خود را. به زودی شما خواهد آمد بر لب قرمز توری آی در سمت راست خود را. به نوبه خود حق و راه رفتن زیر توری آی تا خیابان گذشته این عطر بر روی سمت چپ خود را و شما یک ساختمان در گوشه ای. به نظر می رسد و آن سخت است برای پیدا کردن ورودی… اما این است که کارگر ساختمان است. آدرس 2-17-3 Dogenzaka Shibuya توکیو 150-0043 (هیچ مارک در زبان انگلیسی برای SinKaya اما اگر شما نگاه از بالا به طبقه دوم شما باید ببینید Heineken ثبت نام). برو برو برو! شما می توانید آن را پیدا کنید!

ما وجود دارد برای حدود یک ساعت و به ما آموخته است که در مورد برخی از باشگاه های بزرگ و نقاط داغ در نزدیکی و سپس از آبی ملاقات ما بود و پر جنب و جوش گفتگو با محبوب مانگا نویسنده است. این نویسنده متخصص در Bakumatsu تم (Ruroni Kenshin و Shinsengumi ممکن بود به آنچه او می کند) و او یکی از گناه را بسیاری از دوستان است. بسیاری از مشتریان به طور منظم در SinKaya بخشی از شالوده به ژاپن فرهنگ پاپ.

سوم آن است که تنها جایی در توکیو شما می توانید غذا خوردن معتبر, در خانه, Houtou از غذا خوردن ، همانطور که می دانید استان یاماناشی واقع شده است و در پای کوه. فوجی و بسیار سرد زمستان آموخت مردم از نحوه زنده ماندن با براث گرم و خوش آب پز سبزیجات در این اودون ظرافت. گناه-san در واقع پوند از خانه ساخته شده با نودل یک بار در هر دو روز برگ های آنها را فقط یک کمی به تاکید بدن از ماکارونی و سپس آنها را در مکان های لذیذ Yamanashi تخصص سوپ برای تکمیل Houtou ظرف.

من از طرفداران بزرگ از تواریخ از نارنیا کتاب و این ظرف مرا تصور کنید که یک ژاپنی ادموند را در نظر لذیذ “Turkish Delight” در Yamanashi.

گناه-سن خودش است یک گیاه خوار خیلی بیشتر از منو دوستانه به غیر از گوشت خواران و اگر محلی, ژاپنی, ممکن است فکر می کنم از Yamanashi به عنوان فقط یک ساعت سوار در خارج از توکیو… این یک چالش بزرگتر برای رسیدن به آنجا برای ما بین المللی.

به علاوه… فقط پایین خیابان شما Shibuya را بدنام “تقلا عبور” یک بی شمار از باشگاه و خرید یکی از جالب ترین “صورتی” مناطق اطراف و یک دسته از سرگرمی های هتل ها به ماهی در. بله این Shibuya در آن حقیقی ترین و خالص ترین فرم. پیوستن به گناه-سن در SinKaya و یادگیری فهم و outs از خالص Shibuya از زمین صفر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.