Tampa Bay Buccaneers خیلی چیزهای

[ad_1]

کسانی که زندگی می کنند در منطقه میامی مه – نگران است که آنها را دوری از رستوران ها و باشگاه های کشور – ادعا می شود دلفین ها طرفداران رشد باله ها و زندگی زیر آب در اوقات فراغت خود. اما میامی مانند هر شهر دیگر در یک کشور با چند تیم به احتمال زیاد سهم عادلانه خود را از خلیج تمپا طرفداران. شاید این دوستان یک بار زندگی می کردند در خلیج تمپا و به میامی نقل مکان کرد. شاید آنها در حال تماشای بزرگ خلیج تمپا و یا کسی را می شناسید که بازی برای آنها. شاید آنها (بریده بریده نفس کشیدن!) فقط می خواهد و نه می تواند یک دزد دریایی از یک دلفین است. برای شما Tampa Bay طرفداران طولانی در شهر میامی این مقاله این است که یکی از شما به احتمال زیاد می خواهید به دزدان دریایی.

هر تیم NFL سهم عادلانه خود را از تاریخ و چیزهای بی اهمیت. اما Tampa Bay Buccaneers دارای برخی از چیزهای بی اهمیت جالب ترین در اطراف. کسانی که مخالف را مجبور به راه رفتن تخته.

پادشاهان جنوب: Tampa Bay تنها تیم در NFC جنوب به غالب به عنوان قهرمانان سوپر باول. هر چند آتلانتا و کارولینای رسیده سوپر باول آنها هنوز به پیروز شود. نیواورلئان در انتهای دیگر این طیف است که یکی از تعداد انگشت شماری از تیم های که هرگز از آن ساخته شده به مسابقات قهرمانی.

ثروتمندان ثروتمندتر می شوند: صاحب Buccaneers مالکوم گلیزر همچنین صاحب منچستر یونایتد انگلستان تیم فوتبال. باشگاه منچستر یونایتد در نظر گرفته شده است ثروتمندترین سازمان های ورزشی در کل جهان است.

اوه: 1976 Buccaneers تنها تیم در مدرن روز NFL تاریخچه به از دست دادن هر بازی در یک فصل است. پس NFL رفت و به شانزده بازی فصل در سال 1978 چندین تیم رفته اند 1-15 اما هیچ کس رفته 0-16. در طول سال 1982 فصل بود که کوتاه با یک اعتصاب بالتیمور کلت تا به حال هیچ پیروزی, اما آنها تا به حال یک کراوات به همراه هشت ضرر و زیان است.

او می تواند تمام راه را…اما او نمی خواهد: بوکانیرز تنها تیم NFL است که هرگز به ثمر رساند touchdown در کیکآف بازگشت در طول یک فصل به طور منظم بازی یک شاهکار است که تا شروع سال 2006 فصل انجام شده است بیش از 1700 بار توسط تیم های دیگر. این Bucs اند اما به ثمر رساند و پنج touchdowns در کیکآف بازده در طول پیش فصل بازی.

دزدان دریایی نفرین: هیچ تیمی است که از دست یک فصل به طور منظم بازی به خلیج تمپا است تا کنون برنده سوپر باول. چرا که از آن سال در هستی شناخته شده است به عنوان خلیج تمپا نفرین و ثابت شده هر کسی که می افتد به Bucs قبل از فصل پایانی.

آب و هوای گرم عامل: تا آخر فصل به طور منظم بازی از سال 2002 که در خلیج تمپا شکست خرس شیکاگو شیکاگو, the Buccaneers هرگز برنده یک بازی که در آن درجه حرارت در کیکآف کمتر از 40 درجه فارنهایت است. قبل از ضرب و شتم خرس های Bucs از دست داده بود در این بیست بازی های قبلی بازی در آب و هوای سرد.

نگه داشتن آن واقعی: نه تنها این Bucs انجام شده و در آب و هوای سرد اما آنها نیز نمی خوبی انجام بازی در چمن مصنوعی. آنها پس از 27 بازی در یک ردیف بازی در چمن مصنوعی در استادیوم. این از دست دادن خط به طول انجامید و 15 سال از سال 1980 فصل به سال 1995 فصل است.

مربی سیب زمینی: تونی Dungy که به تازگی به رهبری Indianapolis Colts به یک سوپر باول پیروزی و خدمت که قبلا به عنوان رئیس Buccaneers دیده است چهار نفر از خلیج تمپا کارکنان مربیگری آن را به عنوان سر مربیان است. هرمان ادواردز, دستیار تحت Dungy مربیان the Kansas City Chiefs; میله Marinelli, یک مربی دفاعی تحت Dungy مربیان شیرها دیترویت; Mike Tomlin یک مربی دفاعی تحت Dungy مربیان پیتسبورگ استیلرز; و Lovie اسمیت یک linebackers مربی تحت Dungy مربیان شیکاگو خرس. سابق Buccaneers مربیان ملاقات اخیرا در سال 2007 سوپر باول.

Tampa Bay ممکن است یک تیم کامل از سوپر باول حلقه یا سالن از شهرت نام اما جالب آن تیم با اینحال و یکی که برخی از طرفداران میامی نمی تواند کمک کند اما برای تشویق…حتی اگر بی سر و صدا انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.