The Walking Dead و تاثیر آن بر گیک فرهنگ

[ad_1]

The Walking Dead و تاثیر در فرهنگ ما

The walking dead واقعا منتقل مدرن نمای زامبی ها به یکی از جریان اصلی فرهنگ است. من دوست دارم در مقابل زامبی های مختلف رسانه ای از جمله جنگ جهانی Z The Zombie Survival Guide, Resident Evil, شب از زندگی مرده ، من خود را راه رفتن مرده بازی های ویدئویی و آنها را دوست دارم. من دوست دارم به بحث در مورد آنها با دوستان و تجزیه و تحلیل هر صحنه برای سرگرم کننده است. من عاشق زامبی به طوری که من حتی خورده چند بار در زامبی برگر در پردازنده و معادن آیووا! آن را کاملا با مضمون زامبی رستوران با مرده راه رفتن با مضمون نقاشی های دیواری زنده به نام همبرگر و مواد غذایی و اندازه زندگی انسان زنده آمار و ارقام.

The Walking Dead ستاره با ریک گرایمز (با بازی Andrew Lincoln) یک Georgia Sheriff بیدار شدن از خواب در یک بیمارستان پس از او به ضرب گلوله در یک بن بست در انجام وظیفه به عنوان یک کلانتر. او به خانه برگشت و متوجه می شود که پسرش و همسر گم شده است. او پسر متوجه می شود که او در یک دنیای آخرالزمانی که در آن زامبی یا مرده راه رفتن در حال گردش در اطراف و تغذیه بر مغز انسان و گوشت. او می رود به آتلانتا به جستجو برای آنها. او تقریبا کشته و تعداد زیادی زامبی و پنهان در رها تانک نظامی. او سپس نجات توسط گلن یک بازمانده طول می کشد که ریک به یک اردوگاه فقط در حومه شهر. وجود دارد او همسر و فرزند خود را همراه با بهترین دوست و شریک شین. این مجموعه Ricks اولین ملاقات با گروهی که ریک در نهایت منجر از طریق رمان گرافیکی نشان دهد. او باید دفع کردن انبوهی انسان زنده شد, مقابله با سیاست های داخلی بیماری های انسان و نیز سیاست های خارجی از گروههای از بازماندگان از جمله یک گروه به رهبری فرماندار محل به نام خروج و اسکندریه یک محل که در آن همه چیز به نظر می رسد خیلی آرام و یا در آن است ؟

چیزهای بی اهمیت/واقعیت

در یک مصاحبه رادیو عمومی ملی, Steven Yeun (گلن) گفت که پدر و مادر خود را (که مهاجرت از کره جنوبی به عنوان بزرگسالان) سازمان دیده بان نشان می دهد صادقانه اما همیشه نمی درک تفاوت های ظریف از فارسی در آن استفاده می شود به طوری که آنها دریافت bootlegged نسخه کره ای با زیرنویس. یون همچنین گفت که پدرش هنگامی که او خواست برای تشکر از ملیسا مک براید برای صرفه جویی در زندگی خود. حتی با Yeun remarking پدر خود را که در آن بود تمام صحنه او اصرار داشت پسر خود را به تشکر از او که او پس از آن انجام داد.

نشان دادن اشتباهات احمقانه/خارج طول می کشد:

زامبی’ ارگان ها هنوز هم کار می کنند, به عنوان نشان داده شده است زمانی که ریک و داریل برش باز واکر به دنبال سوفیا. خون که نیاز به پمپاژ از طریق رگ به منظور برای این اتفاق می افتد. پمپاژ خون نمی خواهد اجازه می دهد که زامبی ها به فروپاشی

مرده راه رفتن به یک مجموعه پیچیده ای از کاراکتر ها است. نشان می دهد همچنین متفاوت از رمان گرافیکی. این اغلب یک موضوع بحث میان طرفداران.

شخصیت تضاد با ریک و شین یک موضوع به عنوان ریک معاملات با شین که در زمان مراقبت از خود در حالی که ریک از دست داده بود. شین سوالات ریک رهبری و در نهایت تساوی در ریک که مجبور به کشتن او. Darrell, نمایشنامه وفادار بومن که طبیعی است مانده که می شود همراه با کارول که همچنین یک رئالیست که حتی آموزش کودکان و نوجوانان به استفاده از سلاح. Hershel یک عشق مزرعه مالک و دامپزشک که موجب صرفه جویی ریک پسران زندگی پس از یک تیراندازی تصادفی. دختر خود را در عشق می افتد با گلن بود که نجات ریک در اوایل نشان می دهد در آتلانتا.

شخصیت های مبارزه برای زنده ماندن و دفع کردن زامبی در یک زندان برای بسیاری از قسمت ها در نشان می دهد. فرماندار حملات زندان و کشته شدن Hershel. او در نهایت کشته شدن توسط ریک ،

در اوایل Murle دارل برادر از دست داده و دست خود را بر روی یک سقف با توجه به اینکه بسر برده وجود دارد توسط ریک. ریک سعی کردم به عقب برگردید و او را نجات دهد اما او از دست رفته خود دست به دلیل walking dead horde نزدیک است. Murle است که در نهایت به کشته شدن پس از گرفتن یک گروه ترکان و مغولان از زامبی در یک اقدام به خودکشی.

این گروه سر بر روی Washington D. C پس از یوجین غیر خشونت آمیز nerd نوع وعده های درمان the walking dead شیوع. او در این گروه نسبت به دی سی بعد از آن او اذعان می کند که او نمی داند که درمان است و منگنه شده توسط ابراهیم مایل به قرمز و سفید نوع جنگنده که ذخیره یوجین در اوایل.

این گروه سر به مکانی به نام Exodus که در آن آنها را دستگیر و تقریبا کشته شده توسط آدمخوارها. آنها موفق به فرار و بعد از آن انتقام اسیرکنندگان خود را.

در AMC تلویزیون نشان می دهد آنها بعد برو به اسکندریه که در آن آنها راحت و تقریبا بیش از حد راحت است. وجود دارد یک سناتور که وعده های خوب و ریک نیروهای پلیس و گارد.

شخصیت شخصیت تغییر کرده در طول زمان به عنوان آنها در حال حاضر به انجام هر کاری برای زنده ماندن. کمیک نوشته شده توسط Robert Kirkman و منتشر شده توسط تصویر کمیک. این بهترین زامبی کمیک است که من تا کنون خوانده به دلیل واقعی و ذاتی شخصیت فعل و انفعالات.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.