Visit Washington DC به قیمت ارزان!

[ad_1]

گرفتن در اطراف

مترو: واشنگتن سیستم مترو به عنوان محبوب شناخته شده به مترو تمیز و آسان برای استفاده است. کرایه بسته به زمان سفر خود را و فاصله. شما می توانید خرید یک روز Metrorail عبور برای $6.50. اگر شما اقامت برای چند روز در نظر خرید شارژ کارت SmarTrip.

در حالی که ایستگاه های مترو مجهز به پله برقی و آسانسور آن بهترین نور به سفر. در طول اوج بار سفر مترو, قطار بسیار شلوغ است. شما ممکن است می رسند در یک ایستگاه تنها برای پیدا کردن هر دو آسانسور و پله برقی از خدمات.

اتوبوس: واشنگتن Metrobus سیستم را پوشش می دهد تمام شهرستان. به طور منظم اتوبوس کرایه $1.25 و بیان کرایه $3.00. شما باید پرداخت هزینه برای سفر خود را با دقیق تغییر یک کارت SmarTrip یا اتوبوس منتقل می کند. یک روز می گذرد هستند $3.00 و معتبر هستند در تمام اتوبوس ها به طور منظم. شما پرداخت $1.75 اضافه کردن اگر شما را به یک بیان ،

DC Circulator اتوبوس شما را به بسیاری از محبوب مناظر فقط برای $1.00. یک مسیر دایره بازار, عبور از بنای یادبود واشنگتن و موزه اسمیتسونیان (فقط آخر هفته ها). دیگر طول می کشد شما را از اتحادیه ایستگاه به حال مرسوم جورج تاون منطقه است. سوم هدایت بین مرکز کنوانسیون و جنوب غربی اسکله. شما می توانید پرداخت خود را برای سفر سرنشین سیرکولاتور اتوبوس (دقیق تغییر تنها) دریافت بلیط در چند فضا متر در امتداد مسیر گردش یا استفاده از یک کارت SmarTrip. یک روز پاس تنها $3.00.

رایگان, Washington, DC

بازار ملی

صرف یک بعد از ظهر سرگردان میان ریاست جمهوری و جنگ خاطرات. صعود یادبود واشنگتن (بلیط رایگان هستند اما وجود دارد یک شارژ برای رزرو بلیط در پیشبرد) و نگاه کردن در بازار را پیچ در پیچ مسیر ناهمواری پرچم و گل های رنگارنگ. راه رفتن در طول یادبود سربازان ویتنام و محبت مراسم تجلیل از بازدید کنندگان را ترک کرده اند در دیوار. (مترو متوقف می شود: کنگره جنوب l’enfant پلازا اسمیتسونیان مه آلود پایین/GWU)

موسسه اسمیتسونیان موزه ها

اسمیتسونیان شانزده موزه ها ویترین هر جنبه ای از زندگی آمریکایی از ماقبل تاریخ تا عصر فضا و همه آنها رایگان است. ملی هوا و فضا موزه شامل Wright Flyer روح سنت لوئیس و بسیاری دیگر از معروف هواپیما و فضاپیما است. موزه ملی تاریخ طبیعی لذت عاشقان از دایناسورها سنگ های قیمتی و حیوانات. اگر شما یک طرفدار هنر اتمام آمریکا, موزه هنر های تازه بازسازی گالری ملی پرتره و یا Hirshhorn موزه و باغ مجسمه که ویژگی های هنر مدرن. موزه ملی تاریخ آمریکا بسته است تا سپتامبر 2008.(Metro: اسمیتسونیان یا l’enfant پلازا)

باغ وحش ملی

این باغ وحش معروف است بهترین و شناخته شده برای آن پانداهای غول پیکر. این باغ وحش آسیا نوین به ارمغان می آورد با هم هفت آسیایی, گونه های جانوری در تازه ساخته زیستگاه. پانداهای غول پیکر و توله تای شان هستند که ستاره دنباله دار. این باغ وحش نیز یک پیک نیک بزرگ محل. (Metro: Woodley پارک-باغ وحش)

اینها فقط تعداد کمی از رایگان و ارزان همه چیز برای انجام در واشنگتن, DC. برای ایده های بیشتر از جمله ارزان مسکن و رستوران ها لطفا از وب سایت ما در [http://www.onthecheaptravel.com]

سفر مبارک!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.