WDW تاریخچه 101 – “چگونه به خرید 27,000 هکتار از زمین و هیچ کس متوجه”

[ad_1]

فکر رفتن از پادشاهی سحر و جادو به Epcot? فکر می کنم دوباره!

مردم به خصوص کسانی که به والت دیزنی جهان در سال های بسیاری از همیشه به نظر من در مورد چگونه بزرگ WDW واقعا است. در واقع بسیاری از مردم درک نمی کنند چقدر زمین WDW در واقع شامل. در واقع, آن را در مورد حدود 80 بار به اندازه تمام ملت موناکو دو برابر اندازه منهتن و به همان اندازه به عنوان سان فرانسیسکو, کالیفرنیا! بنابراین هنگامی که شما می گویند WDW بزرگ است, شما نمی خوای شوخی!

دنیای والت دیزنی ساخته شده است تا از 47 مایل مربع از زمین…. یا حدود 30000 هکتار است. تنها در حدود 1100 هکتار از زمین اختصاص داده شده است به 4 پارک. در واقع تنها با 7,100 هکتار توسعه یافته وجود دارد کاملا یک مقدار زیادی از اتاق را برای گسترش!

اما چگونه (و چرا) آیا دیزنی خرید که تمام زمین ؟

بازگشت در اوایل 1950s, آناهایم, صفحه اصلی دیزنی لند بود کمی آرام شهر احاطه شده توسط چیزی بیش از هکتار و هکتار از باغ پرتقال. در اصل والت دیزنی می خواست خود را جدید, 8 هکتار پارک ساخته شود در نزدیکی خود Burbank studios اما به زودی متوجه شدم که چنین فضای کمی به اندازه کافی نخواهد بود. او پس از خریداری بیش از 160 هکتار از باغ پرتقال و گردو و درختان در آناهایم در نزدیکی تقاطع سانتا آنا اتوبان و بلوار بندر و ساخته شده خود را به “سحر و جادو پادشاهی” در داخل مرزهای خود (در حالی که در حال حرکت 15 خانه های موجود در این روند). امروز دیزنی لند شامل کمتر از 300 هکتار است که شامل دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی و اضافی ، نسبتا صحبت کردن همه دیزنی لند مناسب می تواند در داخل پارک پروازی اپکوت.

متاسفانه والت دیزنی خریداری نیست به اندازه کافی زمین اطراف دیزنی لند و به زودی پس از پارک باز آن را احاطه کرده بود رنگ ورو رفته هتل توریست هدیه مغازه ها و رستوران ها. رویای خود را از یک به طور کامل موجود پارک برای خانواده ها بود در حال حاضر آلوده با نمایش تابلوهای تبلیغاتی و رستوران های فست فود. والت قول داد که اگر او تا به حال ساخته شده است یکی دیگر از پارک های او نمی خواهد همان اشتباه را دو بار. او می تواند مطمئن شوید که آنها می تواند به کنترل محیط اطراف که شامل اردو و کلاس اول امکانات برای تفریح و اقامت.

در اوایل سال 1960 والت و یک تیم از Imagineers از جمله برادر خود را روی و به طور کلی جو پاتر (شما می توانید نام خود را در جایی در والت دیزنی جهانی؟)سوار بر سوپر-راز تلاش شناخته شده به سادگی به عنوان “پروژه X” (بعدها به عنوان شناخته شده “پروژه فلوریدا”) به صیقلی کردن ملت در جستجو برای یک مکان جدید برای دومین پارک. اولین و مهمترین آنها به دنبال در یک مقدار زیادی از زمین های ارزان…! دوم آنها می خواستند آن را به نزدیکی یک شهر با آب و هوای خوب و عالی بزرگراه ها و زیرساخت ها است. بنا به گزارش ها زمانی که والت هواپیما عبور بیش از تقاطع I-4 و مسیر 192 در فلوریدا او می دانست که او در بر داشت خود را در نقطه.

اما چگونه والت دیزنی رفتن و خرید هزاران هکتار از زمین های بدون مالکان برگزاری برای قیمت های گزاف? او نمی کند. مرتب کردن بر اساس. والت دیزنی راه اندازی ده ها تن از “ساختگی” شرکت ها با نام های مانند “M. T. لات” (آن را دریافت ؟ خالی بسیاری?), این “آمریکا در توسعه و مدیران شرکت” و “Reedy Creek Ranch شرکت” برای خرید به ظاهر بی ارزش قطعه زمین اعم از باتلاق به دام مراتع. توسط ماه مه سال 1965 عمده ای وجود نداشته است زمین خرید ثبت شده در اوسکلوا و شهرستان نارنجی (فقط در جنوب غربی اورلاندو) اگر چه هیچ کس متوجه شدم (و یا مشکوک در ابتدا) است که دیزنی تا به حال چیزی برای انجام با آن. یکی از اولین خریدهای شامل 8,500 هکتار متعلق به سناتور فلوریدا Irlo Bronson.

در اواخر ماه ژوئن همان سال Orlando Sentinel گزارش در مقاله ای که بیش از 27000 هکتار به تازگی دست به دست. گمانه زنی ها آغاز شد که شرکت های بزرگ مانند فورد مکدانل-داگلاس هیوز هواپیما بوئینگ (به عنوان مرکز فضایی کندی واقع شده بود در این نزدیکی هست) به عنوان بله حتی والت دیزنی. در اکتبر, اگر, Orlando Sentinel خبرنگار امیلی باور داشتن او سوء ظن پس از تایید مختلف غیر پاسخگو پاسخ از کارکنان دیزنی منتشر شد داستان بود که والت دیزنی که مخفیانه پشت خرید تمام این سرزمین است. البته پس از آن نازل شد که دیزنی بود پشت خرید قیمت زمین شروع به پریدن کرد بیش از 1000%! که تا حدی به همین دلیل والت خریداری اولین هکتار زمین در فلوریدا برای والت دیزنی جهان برای $80.00 و گذشته خود را برای $80,000.00!

دیزنی به سرعت برنامه ریزی شده در یک کنفرانس مطبوعاتی تایید کرد و داستان. با فرماندار ایالت فلوریدا و برادر خود روی خود را طرف والت توصیف $000 میلیون دلار پروژه که می تواند تبدیل به والت دیزنی جهان. در ازای آوردن چنین افزایش به اقتصاد منطقه ایجاد هزاران شغل و بهبود محیط زیست و زیرساخت های مرکزی فلوریدا دیزنی اجازه داده بود برای ایجاد خود را مستقل از دولت شناخته شده به عنوان Reedy Creek منطقه بهبود. این شبه دولت به دیزنی توانایی خود را ایجاد کنید کدهای ساختمان انجام خود را منطقه بندی و برنامه ریزی از جاده ها و پل ها و ایجاد خود جامعه مسکونی در میان دیگر قدرت پردازش.

زمانی که والت دیزنی خریداری 47 مایل مربع بود که برای تبدیل شدن به والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر به عنوان ما امروز می دانیم آن چیزی بیش از یک متروک مرداب اسکراب جنگل ها و نخلستان. به منظور تبدیل این منطقه به یک شماره مقصد برای تعطیلات در جهان مقادیر عظیم از زمین تا به حال به نقل مکان کرد. علاوه بر این از آنجا مرکزی فلوریدا است که در اصل “شناور” بر روی بدن آب یک چالش دلهره آور خود را ارائه شده است. دیزنی تا به حال برای تبدیل این زمین در حالی که تعادل نیازهای محیط زیست و اکولوژی این منطقه است. اگر هر بخشی از آب عرضه شد, آسیب دیده و یا حذف شده و این امر را ناشی از یک عدم تعادل زیست محیطی برای منطقه است.

اولین چیزی که دیزنی بود کنار 7,500 هکتار منطقه حفاظت شده در سال 1970 که هرگز ساخته شود. این امر حفظ درختان سرو و همچنین ارائه زمین برای منطقه طبیعی ساکنان. دوم آنها را توسعه مهندسی مارول با ایجاد یک سیستم بیش از 55 کیلومتر از کانال ها و levees برای کنترل سطح آب. دیزنی Imagineer جان Hench طراحی این شبکه از کانال به مخلوط را به چشم انداز طبیعی به جای ساخته شده در خطوط مستقیم. مکانیسم کنترل سطح آب به طور کامل خودکار و نیاز به هیچ نظارت و تعمیر و نگهداری. بسیار قابل توجه با توجه به مالکیت حدود دو برابر اندازه منهتن!

در حال حاضر دو شهرداری از خلیج دریاچه و دریاچه Buena ویستا خانه را به والت دیزنی جهان. این دو شهرستانها توسط اداره دیزنی کارکنان که ملک زندگی می کنند در یک خوشه کوچک از خانه “پشت صحنه”. اگر چه دائم مسکونی جمعیت این شهرستانها بسیار کوچک است (جمعیت 20 در سال 2003) آن میزبان میلیون ها نفر از خانواده ها که برای یک دوره کوتاه تماس خلیج دریاچه “خانه است.”

در طول سال های اضافی 3000 هکتار خریداری شد توسط دیزنی آوردن والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر به اندازه کل به بیش از 30000 هکتار است. کمتر از یک سال پس از رسمی و عمومی اعلام شد که در آن در واقع شرکت دیزنی است که تا به حال خریداری شده است که از زمین در نزدیکی تقاطع از بزرگراه های اصلی ایالات متحده 192 و بین ایالتی 4 او اظهار داشت:”در اینجا در فلوریدا ما چیزی خاص است که ما لذت می برد و هرگز در دیزنی لند . . . برکت از اندازه. انگار زمین به اندازه کافی در اینجا برای برگزاری همه طرح ها و ایده های ما احتمالا می توانید تصور کنید.” تنها با حدود 1/4 کل اموال و توسعه آن را مانند به نظر می رسد حق با او بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.