Wisp پیست اسکی

[ad_1]

این جرقه اسکی توچال واقع در غرب مریلند است که کمتر از سه ساعت با ماشین از واشنگتن دی سی, Baltimore, پیتسبورگ و آناپولیس. برای اقیانوس اطلس منطقه جرقه یک فصل اسکی (به طور متوسط 140 روز) اجرا می شود که از قبل از روز شکرگزاری به اواخر ماه مارس است. فصل است که به طور مداوم به مدت طولانی به دلیل جرقه دولت از هنر ساخت برف قابلیت های. رفت و آمد مکرر به یکی از بزرگترین و کارآمدترین snowmaking سیستم های کامپیوتری با آب و هوا و ایستگاه های پمپاژ.

رفت و آمد مکرر 32 مسیرهای پیاده روی و 132 هکتار از skiable. مشکل از مسیرهای پیاده روی این است که گسترش خوبی بین سه سطح با 10 مبتدی دامنه, 13 متوسط دامنه و نه پیشرفته. تازه کار اسکی بازان و مرزها را دوست دارم صاریغ دنباله اجرا می شود که برای 1.5 مایل از بالا به پایین کوه. جغدها شب از هر سطح را درک خواهد کرد که 90 درصد از مسیرهای پیاده روی در حال باز برای اسکی در شب. در آینده نزدیک رفت و آمد مکرر باز خواهد شد 44 بیشتر هکتار از بازگشت به کشور زمین.

برای پرماجرا برف جنگجو وجود دارد Savage لوله نیمی از راه آهن پارک و بزرگ فورد ساخته شده است دشوار پارک زمین.

Wisp ارائه می دهد یک خط لوله پارک با طناب tows به نام خرس پنجه لوله برف پارک. این محل که در آن هر کس می تواند شرکت کنند. فقط در خود انجمن و شما را در یک سوار شما را فراموش نخواهد کرد. برف tube پارک خود را snowmaking و نظافت ماشین آلات را به مطمئن شوید که سرگرم کننده در آینده نگه می دارد. سرگرم کننده دیگر فعالیت های خانواده شامل سورتمه سواری و برف همراه سفر از طریق جنگل های کاج.

یکی از هیجان انگیز جدید علاوه بر رفت و آمد مکرر است Wisp رفت و آمد مکرر نوردیک مرکز. این مرکز ارائه می دهد 50 کیلومتر از مسیرهای پیاده روی انتخاب کنید بنابراین شما می توانید تمام روز را صرف صلیب کشور اسکی و یا snowshoeing. اگر شما به این ورزش در این مرکز نیز ارائه می دهد تورهای و درس برای هر دو بزرگسالان و کودکان است.

وقتی که شما آماده برای آمدن داخل Wisp رفت و آمد مکرر ارائه می دهد کامل آبگرم. در Sewickly آبگرم شما می توانید ماساژ لوله و دیگر درمان های آرامش بخش. اگر شما اقامت در رفت و آمد مکرر شما همچنین دسترسی رایگان به بهداشت و درمان باشگاه که در آن شما می توانید شنا, بازی, racquetball یا کار کردن. کلاس های یوگا و پیلاتیز نیز در دسترس برای هزینه.

در حالی که شما در حال استراحت شما می توانید بقیه آسان دانستن فرزندان خود را امن و شاد در کودکان, مرکز آموزش مجازی. در مرکز مدرسان با تجربه را به کودکان شما آموزش همه آنها نیاز به دانستن برای تفریح اسکی و یا شبانه روزی. کلاس های شکسته شده به سه گروه. کودکان سنین 3 تا 7 اساسی یادگیری مهارت های اسکی است. مینی سواران کلاس 6 to7 ساله که می خواهند به یادگیری اسنوبرد و باشگاه Wisp است بشود 8 تا 14 ساله که واقعا می خواهید خود را به اسکی یا اسنوبورد مهارت های درجه یک.

اگر شما اقامت شب جاروب رفت و آمد مکرر هتل و مرکز کنفرانس ارائه می دهد اتاق های راحت در مرکز تمام عمل است. تمام اتاق ها با یک یخچال و فریزر, قهوه ساز, اتو کردن هیئت مدیره, و مو خشک کن. در داخل هتل وجود دارد یک رستوران و دو کافه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.